Dzisiaj jest sobota, 25 Maj 2019

Intencje Mszalne od 19.05. do 26.05.2019r.
20 maja 2019 | Napisał: Administrator

V NIEDZIELA WIELKANOCNA    19 V 2019

6.00 - W intencji Parafian.

7.15 - Za ++ rodziców Różę i Bronisława Czaja, Annę i Józefa Szołtysik.

8.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej, Św. Wojciecha i Maksymiliana Kolbe w int. Lecha Goś z ok. 60 rocz. urodzin z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie. / TD

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Katarzyny i Krzysztofa Klakla z ok. ich 50 rocznic urodzin i córki Moniki z ok. 18 rocz. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

11.30 - Za + Irenę Helkenberg / od sąsiadów /

15.00 - Nabożeństwo Majowe.

16.00 - O Boże błogosławieństwo dla Rocznych dzieci, ich rodziców i rodziców chrzestnych.

18.00 - Za + żonę Małgorzatę Solorz w kol. rocz. śm., rodziców Wilhelma, Rozalię, Julię Solorz, brata Adolfa, Magdalenę, Gediga, Bolesława Gediga, Zygmunta Michalik, zm. z pokrew.

PONIEDZIAŁEK Wspomnienie św. Bernardyna ze Sieny, prezbitera    20 V 2019

6.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Hildegardy z ok. kol. rocz. urodzin z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

7.30 - 1) Do Trójcy Przenajświętszej przez Niepokalane Serce Maryi z podziekow. za wszystkie otrzymane łaski. / od Grupy Modlitewnej /; 2) W int. wynagrodzenia Sercu Jezusa i Maryi za nasze grzechy.

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Piotra Vogt z ok. 65 rocz. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

WTOREK Wspomnienie św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika    21 V 2019

6.30 - 1) Wspólna za Zmarłych; 2) Za + syna Grzegorza w 10 rocz. śmierci, Stanisława, Gertrudę, Franciszka, Klarę, Alojzego, Andrzeja.

7.30 - Za ++ Alojzego Choroba, Henryka Tomczyk i Henryka Tobor. / od sąsiadów /

18.00 - 1) Za + syna Marka, rodziców Karola i Martę, Roberta i Marię, brata Antoniego, bratową Marię, zm. z pokrew., dusze w czyśćcu cierpiące; 2) Za + męża Stanisława, córkę Krystynę, rodz.Jadwigę i Franciszka, Gertrudę i Walentego, rodzeństwo z obu stron, sąsiadów, dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA Wspomnienie św. Rity z Cascia, zakonnicy    22 V 2019

6.30 - 1) Za + Józefa Tomczyk, rodz. Marię i Jana, Jadwigę Brzezina; 2) Za ++ Marię i Szymona Krupa, synową Ilonę.

7.30 - Za ++ rodz. Jadwigę i Franciszka Mateja, synową Małgorzatę, wnuka Mirosława.

18.00 - 1) Za + Martę Tobor na pam. 100 rocz. ur.; 2) Za ++ Małgorzatę Szydło, Elżbietę Baron, Marię Datczuk o radość życia wiecznego. / ks. Walaszek /

CZWARTEK    23 V 2019

6.30 - 1) Za + Kazimierza Blazy na pam. 80 rocz. ur.; 2) ++ Agnieszkę i Józefa Michalski, Jana, Helenę i Marię Blazy, zm. z rodzin Zejer, Markusik, Olszok, Michalski, Cyl, Bronisławę Dolibóg, Longina Olszok.

7.30 - Dziękczynno-błagalna.

16.30 - Za + męża Andrzeja Machoń na pam.70 rocz. ur. i w 5 rocz. śm.

18.00 - Za + Urszulę Ścigała w I rocznicę śmierci.

PIĄTEK Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych    24 V 2019

6.30 - Za ++ Agnieszkę i Jerzego Szołtysik, Helenę i Edmunda Sigulski, pokrew. z obu stron.

7.30 - 1) Za ++ Rozalię i Piotra, Marię i Wilhelma, Klarę i Franciszka, Wernera, Ritę, Józefa i Krzysztofa, Matyldę i Karola, Józefa i Teresę, zm. z pokrew.; 2) Za + męża Emanuela, rodz. i rodzeństwo z obu stron, bratanków Ireneusza i Marka, zm. z pokrew.

14.00 - W intencji nowożeńców Korneliusza Moc i Małgorzaty Szewczyk.

18.00 - Za + Marię Pietryga w I rocz. śmierci.

SOBOTA Wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, prezbitera i Doktora Kościoła    25 V 2019

6.30 - 1) Za + Halinę Golus / ofiarowana od Joanny Leśniak z Tymbarku /; 2) Za + Antoniego Bubalik / od sąsiadów z ul. Knosały /

7.30 - 1) Za + Jana, siostrę Joannę, rodz. Jadwigę i Jerzego, Otylię i Antoniego, brata Eugeniusza, żonę Marię, Annę, Agnieszkę, Piotra, ks. Franciszka, Zofię i Józefa, Mariana, zm. z pokrew., zm. sąsiadów; 2) Za + Halinę Siemaszko w 5 rocz. śm.

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i Św. Wojciecha w int. Adama Korzeczek z ok. 50 rocz. ur. i córki Natalii z ok. 3 rocz. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA    26 V 2019

6.00 - Za + matkę Barbarę w kol. rocz. śm.

7.15 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Ireny Oleszko z ok. 70 rocz. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

8.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Józefa Kapica z ok. urodzin z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

10.00 - W int. Parafian.

11.30 - Za + Alfreda Gediga o radość życia wiecznego. / ofiarowana od Uniwersytetu III Wieku z Tarnowskich Gór /

15.00 - Nabożeństwo Majowe.

16.00 - W intencji Małżeństw.

18.00 - Za ++ Lecha Cała, Zofię Rabenda, Henryka Ciasnochę w 7 rocz. śm., Grzegorza Lipińskiego w 6 rocz. śm.