Dzisiaj jest niedziela, 16 Sty 2022
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza na spotkanie z „NINIWA Team”
niedziela, 23 października 2016 21:05
Napisał: Administrator

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza wszystkich w piątek, 28 października br., o godz. 19.00 do Domu Parafialnego św. Jana Pawła II w Radzionkowie - na spotkanie z uczestnikami tegorocznej wyprawy rowerowej „Misja JuT”, którzy przejechali ponad 7870 km trasą, przebiegającą przez 15 krajów Europy południowo - wschodniej, a której komandorem był Ojciec Tomasz Maniura OMI. Wyprawę zorganizował, znany w całym kraju z międzynarodowych wypraw rowerowych po Europie i Azji - „NINIWA Team” z Kokotka. Zapraszamy miłośników „dwóch kółek” oraz wszystkich, których interesuje niekonwencjonalna turystyka połączona z niesieniem misji Dobrej Nowiny do ludzi różnych kultur i religii. Nasi goście podzielą się swoimi doświadczeniami i ciekawymi historiami z wielu wypraw rowerowych m.in. do Watykanu, na Syberię, na Wyspy Brytyjskie, do Gruzji i wielu innych, a zwłaszcza z ostatniej wyprawy „JuT”, która przebiegała m.in. przez tereny Ukrainy, Rosji, Turcji, leżące na trasie wokół Morza Czarnego i na Bałkanach - chrześcijańskie ale i również tradycyjnie muzułmańskie. Chcemy dowiedzieć się z pierwszej ręki tego, czego próżno szukać w mediach. Zapraszamy!