Dzisiaj jest środa, 20 Wrz 2017
Wycieczko-pielgrzymka do Bukaresztu
niedziela, 26 lutego 2017 21:06

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy Parafii Św. Wojciecha w Radzionkowie organizuje wycieczko - pielgrzymkę do Budapesztu w dniach 29.04. do 1.05. br.
PROGRAM:
Dzień I: Wyjazd ok. 5.00, bezpośredni przejazd do Szentendre (węgierski Kazimierz), zwiedzanie miasta, przejazd do Budapesztu – przejazd po mieście, wjazd na wzgórze biskupa Gelerta, obiadokolacja, zakwaterowanie, nocleg.
Dzień II: Śniadanie, Msza św. W Bazylice św. Stefana, zwiedzanie z przewodnikiem: parlament (z zewnątrz), Plac Millenium, Vonohuyadi, węgierskie pola elizejskie, katedra, wzgórze zamkowe – Baszty Rybackie, Kościół Macieja, starówka, czas wolny, zakupy na Vaci Utca – najpiękniejszej naddunajskiej promenadzie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień III: Śniadanie, przyjazd do Godolla – zwiedzanie pałacu królewskiego, wyjazd. Przyjazd do Radzionkowa
Cena 470 zł + 30 zł wejściówki (płatne indywidualnie na miejscu).
Zapisy w Kancelarii parafialnej do 30.03, przy zapisie prosi się o podanie nr PESEL i nr telefonu do kontaktu.
Bliższych informacji udziela Pan Jan Moj pod Nr telefonu: 604 934 069.