Dzisiaj jest czwartek, 28 Sty 2021
Dom im. Jana Pawła II

W Domu Parafialnym im. Jana Pawała II znajduje się Dom Seniora (parter) oraz pomieszczenia służące różnym grupom (I piętro). Głównym celem powstania Domu było pozyskanie godnego miejsca spotkań organizowanych z różnych okazji dla naszych Seniorów. Po przebudowie powstała tu jadalnia oraz sala z kominkiem, gdzie w miłej atmosferze można wspólnie spędzić czas przy kawie czy herbacie. Dobrze urządzona i wyposażona kuchnia codziennie wydaje obiady dla osób samotnych oraz znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Na piętrze znajdują się dwie sale katechetyczne oraz pomieszczenia wykorzystywane przez Ministrantów, Dzieci Maryi, Orkiestrę, Zespół Charytatywny i Chórek Chłopięcy. Dom im. Jana Pawła II został poświecony przez Księdza Biskupa Stefana Cichego w czasie uroczystości wigilii dla samotnych 24 grudnia 1999 roku.