Dzisiaj jest niedziela, 16 Sty 2022
Od Wojciecha do Wojciecha
piątek, 14 kwietnia 2017 20:53
Napisał: Ireneusz Musialik

Odpust parafialny „Świętowojciechowych” tuż, tuż. Dlatego - dla niejako jego dopełnienia - Stowarzyszenie Rodzin Katolickich organizuje, w dniu 29 kwietnia br. pielgrzymko - wycieczkę rowerową do Bazyliki św. Wojciecha w Mikołowie. Zapraszamy do aktywnego włączenia się w ten wyjazd. Wyjazd planujemy o godz. 8.00, zaś powrót na godz. 16.15. Aby wziąć udział w „wyprawie śladami św. Wojciecha”, należy w ciągu zaledwie 3 dni po świętach, tj. do 20 kwietnia br. zapisać się w kancelarii parafialnej. Tam można również zapoznać się z warunkami uczestnictwa. W programie m.in. przewidziane jest nawiedzenie Sanktuarium MB Lourdzkiej w Kochłowicach, Msza św. w Bazylice oraz obiad w Mikołowie. Zapraszamy na trasę „Od Wojciecha (w Radzionkowie) do Wojciecha (w Mikołowie)”.

Sekr. SRK