Dzisiaj jest środa, 19 Wrz 2018
Terenowo-Nocna Droga Krzyżowa - 9.03.2018r.
czwartek, 15 lutego 2018 22:23
Napisał: Ireneusz Musialik

Już za kilka dni - 19 lutego br. rozpoczną się "kwalifikacje" do udziału pierwszej edycji TERENOWO-NOCNEJ DROGI KRZYŻOWEJ - TNDK2018. Jest to wyzwanie, aby samemu - w nocnych ciemnościach, na drogach i bezdrożach naszej okolicy - zmierzyć się z trudami prostowania własnych ścieżek życia.
Trasa długości ok. 17 km, rozpocznie się Mszą św. w Orzechu - 9 marca br. o godz. 19.30., a zakończy się tuż po północy w kościele św. Wojciecha w Radzionkowie.
Przemyśl, podejmij decyzję i zapisz się w którejś z 5. kancelarii parafialnych: w Radzionkowie, Orzechu, Świerklańcu, Nakle Śl. lub Bobrownikach Śl. - tam dowiesz się szczegółów.
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w Radzionkowie i POAK przy parafii NMPJ w Orzechu zapraszają na trasę TNDK2018, która przebiegać będzie pod hasłem "Ty jesteś Światłem, które mrok rozjaśnia".
Zapisy tylko do 2.3.2018r.

Aby wziąć udział trzeba w kancelarii parafialnej do 2 marca br. złożyć wypełnioną i podpisaną stosowną Deklarację uczestnictwa.
Deklaracja jest dostępna na miejscu w kancelarii, ale można ją też pobrać wraz z mapkami i informacjami z internetu - link do pobrania: plik

Mapki trasy drogi krzyżowej do druku: mapki.doc

Plik mapki do wgarnia na smartfon do darmowej aplikacja GPX Viewer: TNDK2018.gpx