Dzisiaj jest niedziela, 21 Paź 2018
Charytatywny turniej piłki nożnej CIDERFEST CUP 2018
poniedziałek, 02 kwietnia 2018 04:18

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Wojciecha w Radzionkowie organizuje Charytatywny II Amatorski Halowy turniej piłki nożnej o Puchar Farorza CIDERFEST CUP 2018 imienia o. Ludwika Wrodarczyka.
Turniej odbędzie się 19 maja 2018r. w godzinach 9-16 na hali sportowej MOSIR Radzionków. Turniej odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa - 4 drużyny i pełnoletni - 8 drużyn. W kategorii pełnoletni mogą brać udział tylko zawodnicy amatorzy (nie mogą być zrzeszeni w żadnym klubie), w kategorii szkoła podstawowa od tej zasady odstępuje się. Drużyny mogą być maksymalnie 9 osobowe. Turniej odbędzie się w ramach parafialnego festynu Ciderfest. Dochód z wpisowego drużyn zostanie przekazany Fundacji "Kawałek Nieba" na leczenie Bartka Zimroz - mieszkańca Radzionkowa, który w dniu 15.10.2017r. uległ poważnemu wypadkowi na motorowerze. Wyniku wypadku odniósł bardzo ciężkie obrażenia mózgu. Lekarze nie dawali mu szans przeżycia. Do dnia dzisiejszego Bartek leży w śpiączce mózgowej. Jednak powoli, z dnia na dzień obrzęk mózgu ustępuje i pojawiły się pierwsze oznaki komunikacji...
Zapraszamy do tworzenia drużyn mieszkańców Radzionkowa i okolic. ZAPISY OD 11.04.2018r. mailowo, wpłaty na konto. Jako, że jest to turniej charytatywny i wpisowe jest przeznaczone na szczytny cel podajemy kwotę minimalną wpisowego, a każda drużyna może przekazać kwotę wyższą. REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA DOSTĘPNE OD 11.04.2018r. na stronie parafii. Wpisowe min. 150 zł od drużyny w kategorii pełnoletni, oraz min. 80 zł w kategorii szkoła podstawowa.

Współorganizator: miasto Radzionków, MOSIR Radzionków.