Dzisiaj jest niedziela, 16 Sty 2022
Zapisy do turnieju piłkarskiego CIDERFEST CUP 2018
wtorek, 10 kwietnia 2018 22:32
Napisał: Administrator

Od dzisiaj 11 kwietnia do 11 maja 2018r. trwają zapisy drużyn na II charytatywny amatorski turniej piłki nożnej halowej im. Ojca Ludwika Wrodarczyka o puchar Farorza CIDERFEST CUP 2018. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest wysłanie na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. karty zgłoszenia drużyny i potwierdzenia wpłaty wpisowego w wysokości minimum 150 zł od drużyny dla kategorii "pełnoletni" lub 80 zł od drużyny dla kategorii "Szkoła Podstawowa". Wpisowe należy wpłacić na konto PKO BANK POLSKI 62 1020 2368 0000 2102 0486 6176 z dopiskiem „Turniej Piłki Nożnej Halowej” i nazwą drużyny do 11.05.2018r. Opłata za udział w turnieju jest bezzwrotna. Dochód z wpisowego drużyn zostanie przekazany Fundacji "Kawałek Nieba" na leczenie Bartka Zimroz - mieszkańca Radzionkowa. W turnieju mogą brać udział osoby pełnoletnie, amatorzy w kategorii "Pełnoletni" i uczniowie szkół podstawowych w kategorii "szkoła podstawowa". W turnieju weźmie udział 8 drużyn w kategorii "pełnoletni" i 4 drużyny w kategorii "szkoła podstawowa".
O udziale w turnieju decyduje kolejność przysłanych zgłoszeń, a dokładnie kolejność wpłaty wpisowego. Drużyną, które "niezałapią się" do turnieju wpisowe zostanie zwrócone.
Na stronie www.parafia.radzionkow.pl na bieżąco będą podawane dopuszczane drużyny.
Turniej odbędzie się 19 maja 2018 roku w godz. 9-16. CIDERFEST CUP 2018 jest imprezą charytatywną towarzyszącą parafialnemu festynowi CIDERFEST.

Informacje: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 509934850 Marcin Szmidt

Organizatorzy: Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, miasto Radzionków, MOSIR Radzionków.

- Kategoria Szkoła Podstawowa

wymagana opłata: minimum 80 zł

Dokumenty:
[regulamin turnieju] [karta zgłoszeniowa drużyny] [zgoda rodziców]

Drużyny zgłoszone do turnieju:

[Ministranci z par. św. Wojciecha Radzionków]
[SMS Radzionków*]
[Ministranci z par. śś. Ap. Piotra i Pawła Piekary Śl. - Kamień]
[Ministranci par. Bożego Narodzenia w Rudzie Śląskiej - Halembie]
[Ministranci par. św. Stanisława w Bytomiu]

- Kategoria pełnoletni:

wymagana opłata: minimum 150 zł

Dokumenty:

[regulamin turnieju] [karta zgłoszeniowa drużyny] [oświadczenie uczestnika]

Drużyny zgłoszone do turnieju:

[Kabat team]
[Stary Koniec]
[Abex Futsal Team*]
[Cidry Lotajom*]
[Rudawy]
[Vanitas vanitatum et omnia vanitas*]
[wolne miejsce]
[Carrefour - Chorzów]

*drużyny przyjęte do turnieju