Dzisiaj jest niedziela, 16 Sty 2022
Zakończyły się zapisy do Ciderfest Cup 2018
piątek, 11 maja 2018 21:09
Napisał: Administrator

Zakończyły się zapisy do turnieju Charytatywnego piłki nożnej halowej im. Ojca Ludwika Wrodarczyka. Proszę teraz drużyny które jeszcze nieuiściły wpisowego i niewysłały karty zgłoszeniowej o dokończenie tych formalności - wszelkie dane w artykule poniżej. Żeby ustalić plan turnieju musimy mieć potwierdzone obecności drużyn i znać ilość zawodników, żeby rozdzielić szatnie. Losowanie drużyn odbędzie się w dniu turnieju, wszelkie inne informacje w najbliższym czasie.

Drużyny zapisane do turnieju:

Kategoria Szkoła Podstawowa:

1. Ministranci z par. św. Wojciecha Radzionków
2. SMS Radzionków*
3. Ministranci z par. śś. Ap. Piotra i Pawła Piekary Śl. - Kamień
4. Ministranci par. Bożego Narodzenia w Rudzie Śląskiej - Halembie*
5. Ministranci par. św. Stanisława w Bytomiu

Kategoria pełnoletni:

1. Kabat team
2. Stary Koniec
3. Abex Futsal Team*
4. Cidry Lotajom*
5. Rudawy
6. Vanitas vanitatum et omnia vanitas*
7. FC Chorzów
8. Strażacy z PSP Radzionków*
9. Victoria Klimzowiec*