Dzisiaj jest sobota, 19 Paź 2019

Animatorka Muzyczna prowadząca – Marysia Wrodarczyk
Grupa liczy – 22 osoby
Spotkanie - Dom Jana Pawła II sala nr. 5 sobota godz; 9.00- 10.00

Założenie grupy Scholi Dziecięcej nastąpiło w marcu roku 2017, kiedy to 2 animatorki Dzieci Maryi; tj. Marysia Wrodarczyk która gra na gitarze i Marysia Dolibóg- dyrygent podjęły się prowadzić tę grupę.
Jak mówi Marysia Wrodarczyk "było to jej marzeniem".
Od pewnego czasu na Mszy świętej w niedzielę o godz. 11.30 oraz w czwartki na mszy szkolnej o godz. 16.30 można usłyszeć śpiew świeżo założonego Chórku Dziecięcego. Śpiewające dziewczynki zachwycają pięknymi głosami i nowymi piosenkami, co bardzo dodaje uroku Eucharystii. Mają dużo pomysłów i na pewno nie raz nas jeszcze zaskoczą. Spotykają się w salkach na próbie, na której ćwiczą piosenki. Nie brakuje czasu również na wspólne zabawy.
Chórek ma również dużo planów na przyszłość. Obecnie głównym celem jest napisanie nowego śpiewnika, który częściowo już powstaje.
Obecnie do naszej grupy przybył jeszcze ministrant Jakub, Posmyk który swoim pięknym graniem na gitarze upiększa śpiew już obecnie nazwanej grupy "Scholi Dziecięcej".
Zapraszamy wszystkie pełne zapału i chęci do śpiewania dziewczyny od klasy pierwszej.