Dzisiaj jest niedziela, 16 Sty 2022
Charytatywny Turniej Piłki Nożnej CEDERFEST CUP 2019r.
poniedziałek, 08 kwietnia 2019 04:04
Napisał: Administrator

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Wojciecha w Radzionkowie organizuje Charytatywny III Amatorski Halowy turniej piłki nożnej o Puchar Dziekana CIDERFEST CUP 2019 imienia o. Ludwika Wrodarczyka.
Turniej odbędzie się 18 maja 2019r. w godzinach 9-16 na hali sportowej MOSIR Radzionków. Turniej odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa - 6 drużyny i pełnoletni - 8 drużyn. W kategorii pełnoletni mogą brać udział tylko zawodnicy amatorzy (nie mogą być zrzeszeni w żadnym klubie), w kategorii szkoła podstawowa od tej zasady odstępuje się. Drużyny mogą być maksymalnie 9 osobowe. Turniej odbędzie się w ramach parafialnego festynu Ciderfest. Dochód z wpisowego drużyn zostanie przekazany Fundacji "Iskierka" na leczenie Oliwii Zając - mieszkanki Radzionkowa.
Oliwia Zając to urocza ośmiolatka z Radzionkowa w woj. śląskim. W czerwcu 2018 roku, przebywając na wymarzonych wakacjach nad morzem, dziewczynka źle się poczuła. Silny ból brzucha i krwiomocz zaniepokoiły rodziców. Wykonane w szpitalu w Sławnie badanie USG uwidoczniło guza nerki. Prosto z wakacyjnego wyjazdu Oliwka trafiła na oddział onkologii dziecięcej w Zabrzu, gdzie zdiagnozowano guza Wilmsa prawej nerki. Dziewczynka przeszła chemioterapię i operację usunięcia nerki, aktualnie kontynuuje chemioterapię pooperacyjną. Niestety uczulenia na różne leki i suchość skóry są dodatkowym utrudnieniem w procesie leczenia.
Zapraszamy do tworzenia drużyn mieszkańców Radzionkowa i okolic. ZAPISY OD 10.04.2019r. mailowo, wpłaty na konto. Jako, że jest to turniej charytatywny i wpisowe jest przeznaczone na szczytny cel podajemy kwotę minimalną wpisowego, a każda drużyna może przekazać kwotę wyższą. REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA ORAZ INNE INFORMACJE DOSTĘPNE OD 10.04.2019r. na stronie parafii. Wpisowe min. 150 zł od drużyny w kategorii pełnoletni, oraz min. 90 zł w kategorii szkoła podstawowa.

Współorganizator: miasto Radzionków, MOSIR Radzionków.

Informacje: tel. 509934850 (po 15.00), email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.