Dzisiaj jest czwartek, 17 Cze 2021
Zdrowych, radosnych, rodzinnych świąt...
piątek, 25 grudnia 2015 00:00
Napisał: Administrator
Do naszych serc do wszystkich serc uśpionych
Dziś zabrzmiał dzwon ,już człowiek obudzony.
Bo nadszedł czas i dziecię się zrodziło.
A razem z Nim, maleńka przyszła miłość.
Maleńka Miłość zbawi świat,
Maleńką Miłość chrońmy z lękiem.
Dziś cała ziemia i niebo drży
od tej miłości maleńkiej.
...
Drodzy parafianie i internauci życzymy wam, by wasze serca napełniły się tą piękną, pierwszą maleńką miłością dziecka. Bo dziecko potrafi kochać radośnie, prosto i szczerze - tak i wy kochajcie innych. Przyjmijcie do swoich domów, rodzin, serc tą Maleńką Miłość. Niech Ona rozpromienia waszą codzienność, a przyjmując ją w postaci maleńkiego opłatka niech rozlewa w waszych sercach pokój i nadzieję.
Radosnych i spokojnych świąt przeżytych w rodzinnym gronie życzą:
ks. prob. Damian Wojtyczka
ks. Krzysztof Pyszny
ks. Kazimierz Cichoń
 
Administrator