Dzisiaj jest niedziela, 16 Sty 2022
Turniej charytatywny 18.05.2019r
niedziela, 12 maja 2019 23:21
Napisał: Administrator

Turniej rozpocznie się 18 maja 2019r. o godz. 9.10 w hali Radzionkowskiego MOSIRU. Najpierw zagra Szkoła Podstawowa. A około godz. 12.15 swoje zmagania rozpoczną drużyny z kategorii pełnoletni - Finał po godz. 16.00. Każda drużyna otrzyma puchar i dyplom. Oprócz tego nagrody otrzymają najlepsi strzelcy i najlepsi bramkarze w poszczególnych kategoriach. Przeprowadzony zostanie również konkurs podbijania piłki. Dochód z turnieju: wpisowe drużyn i pieniądze zebrane do puszki podczas turnieju zostaną przekazane fundacji Iskierka dla Oliwii Zając. 

Drużyny przyjęte do turnieju w kat. Pełnoletni i podział na grupy:

Grupa A
1. Victoria Klimzowiec
2. Dako - Dom
3. Ostatnie miejsce
4. Kabat Team

Grupa B
1. FC Vanitas V.e.o.V.
2. LUCAS TEAM
3. Ministranci par. Bożego Narodzenia Ruda Śląska Halemba
4. 17 Radzionkowska Drużyna Piechoty Zmechanizowanej

[Terminarz w kategorii Pełnoletni]

Drużyny przyjęte to turnieju w kat. Szkoła Podstawowa i podział na grupy:

Grupa A
1. SMS Radzionków
2. Ministranci św. Stanisława Bytom
3. Ministranci ap. Piotra i Pawła Brzozowice-Kamień

Grupa B
1. SP 2 Radzionków
2. Ministranci św. Wojciecha Radzionków
3. Ministranci par. Bożego Narodzenia Ruda Śląska Halemba

[terminarz szkoła podstawowa]