Dzisiaj jest sobota, 07 Gru 2019
Intencje Mszalne od 24.11. do 01.12.2019r.

NIEDZIELA      Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata      24 XI 2019

6.00 - Za + męża Mikołaja Małota, rodziców Marię i Franciszka, Barbarę i Edmunda Cichy, zmarłych z pokrewienstwa

7.15 - Za + córkę Barbarę Jonczyk, matkę Jadwigę Jonczyk, zmarłych rodziców.

8.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Katarzyny Ziaja z okazji 50 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. / TD/

10.00 - 1)W intencji Parafian; 2)W intencji Orkiestry Parafialnej i ich Rodzin.

11.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Jerzego i Jadwigi Hajda z okazji 50 rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. / TD

15.00 - Nieszpory

16.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Marzeny Krupa z okazji 30 rocz. ur. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. / TD

18.00 - Za + męża Jerzego w 5 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, brata Herberta.


PONIEDZIAŁEK      Wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy      25 XI 2019

6.30 - 1) Za ++ dziadków Katarzynę i Andrzeja na pamiątkę ich urodzin; 2) Za + męża i ojca Bogusława w 10 rocznicę śmierci

7.30 - 1) Za + męża Jana Gwóżdż w kolejną rocznicę śmierci; 2) Za + Alojzego Kościelny / od rodziny Malok /

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Adama i Joanny Tobor z okazji 30 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. / TD


WTOREK      26 XI 2019

6.30 - 1) Wspólna za Zmarłych; 2) Za ++ Różę Tyczka i Adelajdę Ulfik / od sąsiadów z ul. Brzechwy /

7.30 - 1) Za ++ Józefa Wrodarczyk w kolejną rocznicę śmierci, żonę Gertrudę, synową Danutę, Elżbietę i Konrada Kandora, Jadwigę Wrodarczyk, siostrę zakonną Pryscyllę, zmarłych z pokrewienstwa, dusze w czyśćcu cierpiące; 2) Za ++ Helenę Sobczyk oraz zmarłych z ul. Marii Dąbrowskiej i ul.przyległych.

18.00 - Za ++ Stanisława Gałęziok w 20 rocznicę śmierci, Magdalenę Horzela, Huberta i Helenę Horzela.


ŚRODA      27 XI 2019

6.30 - 1) Za ++ Michała Anczok w 25 rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo, zięcia Damiana Rachwał, zmarłych z pokrewienstwa Anczok, Glanc, Kozik, Rachwał; 2) Za + Marka Buczynskiego / od sąsiadów /

7.30 - Za ++ Cecylię, Mariana, córkę Elżbietę, zmarłych dziadków i pokrewieństwo.

18.00 - Za ++ córkę Zofię, ojca Józefa, dziadków z obu stron, pokrewienstwo, zmarłych sąsiadów.


CZWARTEK      28 XI 2019

6.30 - 1) Za ++ Annę i Jana Zając w kolejną rocznicę śmierci, brata Zygmunta, zmarłych z rodzin Zając, Dolibóg, Pudlik, Popławski; 2) Za + Różę / od szwagierki Bronisławy z rodziną /

7.30 - Za + Jadwigę Tobor w I rocznicę śmierci

16.30 - Za ++ ojca chrzestnego Stanisława Skażnik i bratanka Andrzeja Hajda.

18.00 - Za ++ Barbarę Nawrat na pamiątkę 90 rocznicy urodzin oraz ojca Adolfa.


PIĄTEK      29 XI 2019

6.30 - Za ++ Antoniego i Agnieszkę Jasiok.

7.30 - 1) Za ++ męża Oskara w 20 rocznicę śmierci, rodziców Piotra i Matyldę, syna Rufina, bratową Helenę, Edwarda, Rozalię i Franciszkę, syna Wilhelma, Gabrielę, dziadków, dusze w czyśćcu cierpiące; 2) Za ++ męża Alojzego, rodziców Helenę i Andrzeja, Franciszkę i Michała, siostrę Elżbietę, zięcia Edwarda, zmarłych z pokrewienstwa z obu stron, zmarłych dziadków.

18.00 - 1) Za ++ męża Ryszarda Imiołczyk, rodziców Imiołczyk, Brzezina, brata Romana z żoną Jadwigą, pokrewienstwo Imiołczyk, Brzezina, Gediga, zmarłych kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące; 2) Za ++ Różę i Ludwika Banaś, dziadków Józefa i Elżbietę Haida, Helenę i Augustyna Banaś, zmarłych z pokrewienstwa


SOBOTA      Święto Św. Andrzeja, Apostoła      30 XI 2019

6.30 - Za + Tadeusza Kosydar w I rocznicę śmierci

7.30 - 1) Za ++ rodziców Anielę i Franciszka Golus, zmarłych z pokrewienstwa; 2) Za++ Stefana Kowolik w 4 rocznicę śmierci, rodziców Annę i Józefa Kowolik, Gertrudę i Emila Bujoczek, rodzeństwo, Edwarda Bujoczek, zmarłych sąsiadów.

18.00 - 1) Za ++ Cecylię Kapica w 15 rocznicę śmierci, Piotra Urbańczyk, Agnieszkę i Józefa Choroba, Gertrudę Kapica, Annę i Jana Urbańczyk, Klarę i Teodora Lizurek, Henryka Tobor, Jadwigę Dolibóg, zmarłych z pokrewienstwa; 2) Za + Marcina Stasz w 10 rocznicę śmierci - o radość życia wiecznego.


I NIEDZIELA ADWENTU      01 XII 2019

6.00 - Za ++ matkę Barbarę Czornik na pamiątkę 90 rocznicy urodzin, męża Jana, zmarłych z pokrewienstwa, dusze w czyśćcu cierpiące.

7.15 - Za + Łucję Hajda.

8.30 - Za ++ Krystynę Franke, męża Pawła, rodziców z obu stron, Elżbietę i Alfonsa Koloch, Olesława Szymacha, Ryszarda, Franciszka Krus, Różę Franke.

10.00 - W intencji Parafian.

11.30 - Za ++ Ignacego Fronczek, żonę Barbarę.

15.00 - Nieszpory

16.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Barbary Smoczok z okazji 70 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławienstwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny oraz łaskę uzdrowienia dla wnuczki Marty. / TD

18.00 - Za + Urszulę Kusch w I rocznicę śmierci