Dzisiaj jest sobota, 22 Sty 2022
UWAGAI TNDK 2020 i IV RDK przeniesione na inny termin
piątek, 13 marca 2020 18:50
Napisał: Administrator

Z przykrością informujemy, iż III Terenowo-Nocna Droga Krzyżowa oraz IV Rowerowa Droga Krzyżowa nie odbędą się w zaplanowanych terminach.
Organizatorzy informują:
Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników, oraz realne zagrożenie koronawirusem (COVID - 19), jak również zalecenia KEP i arcybiskupa Wiktora Skworca oraz władz Państwowych odwołujemy w zaplanowanym terminie TNDK 2020 i IV RDK. Jednocześnie pragniemy poinformować, że nowy termin zostanie ustalony, jak tylko sytuacja się ustabilizuje. Nie dopuszczamy do siebie myśli aby i w tym roku nie wyruszyć na szlak Terenowo-Nocnej Drogi Krzyżowej i Rowerowej Drogi Krzyżowej. Z góry Dziękujemy za wyrozumiałość.

Prosimy śledzić naszą parafialną stronę internetową jak również blog TNDK.

Organizatorzy TNDK 2020 i IV RDK.