Dzisiaj jest wtorek, 04 Sie 2020
Intencje Mszalne od 02.08. do 09.08.2020r

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA      02 VIII 2020

6.00 - W intencji Parafian.

8.00 - W intencjach powierzonych Matce Bożej, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, za żywych i zmarłych członków Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka.

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata dla rodzin Wincentego i Stefanii Wosz, Marcina i Małgorzaty Wosz oraz ich córki Magdaleny.

12.00 - Do Bożej Opatrzości przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Dawida Tomczyk z okazji 30 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie.

15.00 - Nieszpory.

16.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Andrzeja i Danuty Jureczko z okazji 40 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

18.00 - Do Bożej Opatrzości przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Marka Dolibóg z okazji 18 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę i zdrowie.

20.00 - Za + Józefa w kolejną rocznicę śmierci.


PONIEDZIAŁEK      03 VIII 2020

7.00 - 1) Za ++ Elżbietę i Ryszarda Lipińskich, córkę Danutę Wrodarczyk, Gertrudę i Józefa Wrodarczyk; 2) Za ++ Monikę Matejczyk w 10 rocznicę śmierci, męża Piotra, syna Franciszka, Łucję i Franciszka Hajda, wnuka Jacka Hajda.

18.00 - Za ++ Stefana Bloch i Augustyna Krupa na pamiątkę ich urodzin, Wilhelma i Bertę, Anielę Bloch, Jana i Weronikę Tobor, zmarłych z pokrewieństwa.


WTOREK      Wspomnienie św. Jana Marii Vianney’a, prezbitera      04 VIII 2020

7.00 - 1) Wspólna za Zmarłych; 2) Za ++ ojca Stanisława Pęcek, matkę Marię, teściów Walerię i Adama Burian.

18.00 - Za ++ Andrzeja Janowskiego w I rocznicę śmierci, żonę Helenę.


ŚRODA      Wspomnienie rocznicy poświęcenia rzymskiej Bazyliki NMP      05 VIII 2020

7.00 - 1) Za ++ Jana Cyl w kolejną rocznicę śmierci, żonę Pelagię, rodziców i rodzeństwo z obu stron, zięcia Gintera Kupka, Rozalię Mol, zmarłych z pokrewieństwa; 2) Za ++ męża Stanisława Filak, rodziców, teściów, szwagierki i szwagrów, dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 - Za + Antoniego Bujoczek w I rocznicę śmierci.


I CZWARTEK      Miesiąca Święto Przemienienia Pańskiego      06 VIII 2020

7.00 - 1) W intencji Kapłanów, o zachowanie powołań oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne; 2) Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Dominika i Marceliny Matejczyk z okazji 25 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

18.00 - Za + Zygmunta Kapica w I rocznicę śmierci.


I PIĄTEK Miesiąca      Wspomnienie św. męcz. Sykstusa II, pap. i Towarzyszy      07 VIII 2020

7.00 - 1) Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji rodzin powierzonych Sercu Jezusowemu; 2) Za ++ Gerharda Ganzera w 20 rocznicę śmierci, rodziców Józefa i Emilią, teściów Jana i Agnieszkę Brylskich, zmarłych z pokrewieństwa.

18.00 - Za + Teresę Aleksa w I rocznicę śmierci.


SOBOTA     Wspomnienie Św. Dominika, prezbitera      08 VIII 2020

7.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Józefy Kapica z okazji 70 rocznicy urodzin oraz w intencji syna Krzysztofa z okazji 50 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

13.00 - W intencji nowożeńców Tomasza Owczarek i Wiolety Bolińskiej.

18.00 - Za + Michała Opolka w I rocznicę śmierci.


XIX NIEDZIELA ZWYKŁA      09 VIII 2020

6.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Jana i Anny z okazji 40 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

8.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Eugenii Matejczyk z okazji 90 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Andrzeja i Ireny Tobór z okazji 50 rocznicy ślubu oraz w intencji Andrzeja z okazji 75 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

12.00 - O Boże błogosławieństwo dla Nowoochrzczonych, ich Rodziców i Rodziców Chrzestnych.

15.00 - Nieszpory.

16.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Róży Kalinowskiej z okazji 80 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

18.00 - Za + Zygfryda Stolarczyk w I rocznicę śmierci.

20.00 - Do Św. Rodziny w intencji Andrzeja i Joanny Gumułka z okazji ich 60 rocznic urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD