Dzisiaj jest wtorek, 20 Paź 2020
Intencje Mszalne od 18.10. do 25.10.2020r.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA      18 X 2020

6.00 - Dziękczynna do Trójcy Przenajświętszej przez Maryję Królowę Misjonarzy i św. Jana Pawła II za owoce misyjne pielgrzymowania Ojca Świętego Franciszka, o Boże błogosławieństwo dla dzieł misyjnych, o dar powołań oraz o wytrwałość i męstwo dla misjonarzy i misjonarek całego świata.

8.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Krzysztofa i Doroty Bryniak z okazji 25 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Emila i Marii Plewnia z okazji 50 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

12.00 - O Boże błogosławieństwo dla Rocznych Dzieci, ich Rodziców i Rodziców Chrzestnych.

15.00 - Różaniec.

16.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Ewy z okazji 55 rocznicy urodzin oraz w intencji Ewy i Piotra z okazji kolejnej rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Wojciecha Dolibóg z okazji 18 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę i zdrowie.

20.00 - W intencji Parafian.


PONIEDZIAŁEK      Wspomnienie Św. Pawła od Krzyża, prezbitera      19 X 2020

6.30 - 1) Za ++ wnuka Tomasza, męża Pawła Tobor, Helenę i Hermana Tobor, córkę Rutę, Wernera Fuks, bratowe Gertrudę i Eugenię, wnuczki Teresę i Halinę, zmarłych z pokrewieństwa; 2) Za ++ Agnieszkę i Antoniego Tobor, córki Barbarę i Marię, synów Andrzeja i Henryka Tobor, Piotra i Eugeniusza Lubos, dusze w czyśćcu cierpiące.

7.30 - 1) Za ++ męża Wiktora Piontek, rodziców Gertrudę i Filipa Gałęziok, Pawła, Annę, Franciszkę Piontek, Helenę Jaksik, dziadków Gałęziok, Piontek i Jaksik; 2) Za ++ męża Jana, córkę Różę, synów Henryka i Jerzego, rodziców z obu stron.

18.00 - Za ++ Różę i Bronisława Czaja, syna Grzegorza.


WTOREK      Wspomnienie Św. Jana Kantego, prezbitera      20 X 2020

6.30 - Wspólna za Zmarłych.

7.30 - 1) Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Jerzego i Elżbiety z okazji 45 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla synów, synowych i wnucząt. /TD; 2) Za ++ rodziców Huberta i Rozalię, teściów Jana i Gertrudę, szwagrów Zygfryda i Henryka.

18.00 - 1) Za ++ rodziców Krystynę i Józefa Baron, Elżbietę Baron w kolejną rocznicę śmierci; 2) Za + Marię Kielar-Czapla /od pracowników ZDOREWIR-u, wychowanków i ich rodziców/.


ŚRODA     21 X 2020

6.30 - 1) Za ++ rodziców Genowefę i Ryszarda, bratową Małgorzatę, szwagra Jana, dusze w czyśćcu cierpiące; 2) Za + Danutę na pamiątkę urodzin.

7.30 - 1) Za ++ Helenę na pamiątkę 90 rocznicy urodzin, męża Józefa, syna Joachima, dziadków Ewę i Piotra, Joannę i Szymona, zmarłych z pokrewieństwa; 2) Za ++ Anielę Swoboda, męża Jana /od pracownic sklepu/.

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Małżonków z okazji 25 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.


CZWARTEK      Wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża      22 X 2020

6.30 - 1) Za + Irmgardę Stolarczyk w 10 rocznicę śmierci; 2) Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Artura Dolibóg z okazji 25 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę i zdrowie.

7.30 - Za ++ syna Henryka Żurek, męża Józefa, brata Teodora Mrozek, zmarłych z rodziny.

16.30 - Za ++ Kazimierza i Małgorzatę Wróblewskich.

18.00 - Za + Ryszarda Lisowskiego w I rocznicę śmierci.


PIĄTEK      Wspomnienie Św. Józefa Bilczewskiego, biskupa     23 X 2020

6.30 - Za ++ rodziców Piotra i Helenę Dolibóg, syna Jana, synowe Elżbietę i Jadwigę, córkę Agnieszkę i Antoniego Jasiok, teściów Jana i Marię Tomczyk, syna Józefa, córkę Jadwigę i Romana Brzezina, zmarłych z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.

7.30 - 1) Za ++ Stanisławę i Stanisława Cach, braci Leonarda i Janusza, bratową Aleksandrę; 2) Za ++ Rudolfa Wrazidło, syna Janusza, Helenę i Tomasza Franusik, Henryka Franusik, Adolfa i Helenę Wrazidło, Łucję Hajda, Jonatę Ryś, zmarłych z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 - 1) Dziękczynno błagalna; 2) Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Władysława i Jolanty Twardowskich z okazji 40 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD


SOBOTA      Wspomnienie Św. Antoniego Marii Clareta, biskupa      24 X 2020

6.30 - Za ++ matkę Małgorzatę w kolejną rocznicę śmierci, ojca Stanisława.

7.30 - 1) Za ++ Jana i Klarę Maruszczyk, Helenę Kuś, Adolfa Pietryga, dziadków, zmarłych z pokrewieństwa; 2) Za + Mariana Zając /od Hodowców Gołębi Pocztowych/.

18.00 - 1) Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Św. Wojciecha w intencji córek, wnuczki oraz zięciów, z podziękowaniem i z prośbą o łaskę żywej wiary, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i zdrowie; 2) Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Jerzego Bączkowicz z okazji 70 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD


XXX NIEDZIELA ZWYKŁA      25 X 2020

6.00 - W intencji Parafian.

8.00 - Za + męża Alojzego, zmarłych z rodziny.

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Antoniego i Małgorzaty Zmenda z okazji 50 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

12.00 - Za ++ Andrzeja, Bronisławę, Janusza, Józefa, Helenę Burek, Alinę i Ignacego Żydek, zmarłych z rodziny Sikora.

15.00 - Różaniec.

16.00 - W intencji Małżeństw.

18.00 - Za ++ Agnieszkę i Karola Miś, Cecylię i Jana Sobala, Jana Bujoczek, Jakuba Tyczka, syna Andrzeja, córkę Czesławę, Mariana, dusze w czyśćcu cierpiące.

20.00 - Za ++ ojca Pawła w kolejną rocznicę śmierci, żonę Annę.