Dzisiaj jest niedziela, 29 Lis 2020
Intencje Mszalne od 22.11. do 29.11.2020r.

NIEDZIELA      UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA      22 XI 2020

6.00 - Za + Grażynę Mazur /od chrześnicy Agnieszki z mężem/.

8.00 - Za + Klarę Tyczka w I rocznicę śmierci.

10.00 - W intencji Parafian.

12.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Łucji Tyczka z okazji 85 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

15.00 - Nieszpory.

16.00 - Ku czci Św. Cecylii - w intencji Chóru Harfa.

18.00 - Za + Marię Cieśla w I rocznicę śmierci.

20.00 - Za + Barbarę Fugler w I rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK      Wspomnienie św. Klemensa I, papieża i męczennika      23 XI 2020

6.30 - 1) Wspólna za Zmarłych; 2) Za + Krystynę Przywara /od pracowników ZDOREWiR-u i Przedszkola Ptasi Raj/.

7.30 - 1) Za ++ Mikołaja Małota, rodziców Marię i Franciszka, Barbarę i Edmunda Cichy, brata Józefa Cichy, zmarłych z pokrewieństwa; 2) Za + Marię Sęczkowską /od Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Janowie i Szkoły Podstawowej w Lgoczance/.

18.00 - Dziękczynno błagalna.

WTOREK      Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Tow.      24 XI 2020

6.30 - 1) Za ++ Pawła, rodziców Jana i Klarę; 2) Za ++ Helenę Żurek, męża Franciszka, zięcia Jerzego Bacik.

7.30 - Za ++ Antoniego i Agnieszkę Jasiok, dziadków, rodzeństwo, zmarłych z pokrewieństwa;

18.00 - Za ++ męża Jerzego w 6 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, brata Herberta.

ŚRODA      Wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy      25 XI 2020

6.30 - 1) Za + Klarę Tobor /od Apostolstwa Dobrej Śmierci/; 2) Za + Edwarda Wylężek /od sąsiadów z ulicy Brzechwy/.

7.30 - 1) Za + męża Jana Gwóźdź w 8 rocznicę śmierci; 2) Za + Gabrielę Górny /od sąsiadów z ulic Larysza i Marii Dąbrowskiej/.

18.00 - Za ++ męża Stanisława Skaźnik, Ignacego i Rozalię Hajda, syna Henryka, synową Elfrydę, Andrzeja i Tomasza Hajda, Zofię i Julię Markusik, zmarłych z pokrewieństwa.

CZWARTEK       26 XI 2020

6.30 - Za ++ Jerzego, Jana, Pawła, zmarłych z rodziny, kapłanów, dusze w czyśćcu cierpiące.

7.30 - 1) Za ++ Józefa i Gertrudę Wrodarczyk, synową Danutę, Konrada i Elżbietę Kandora; 2) Za + Jana Bubalik /od kuzynów/.

16.30 - Za ++ Stanisława Banaś, wnuczkę Agnieszkę, rodziców Banaś i Wysypoł, córkę Genowefę.

18.00 - Za ++ Za ++ Magdalenę Horzela, Helenę i Huberta Horzela, Stanisława i Rozalię Gałęziok, zmarłych z rodziny.

PIĄTEK      27 XI 2020

6.30 - 1) Za ++ ojca Jana Dolibóg, żonę Helenę; 2) Za + koleżankę Anielę.

7.30 - Za ++ żonę i matkę Ewę Kalwasińską.

18.00 - 1) Za ++ córkę Zofię, ojca Józefa; 2) Za ++ Józefa Dolibóg, żonę Jadwigę.

SOBOTA      28 XI 2020

6.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Genowefy Kalus z okazji 75 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

7.30 - 1) Za + Michała Anczok; 2) Za ++ Jadwigę Tobor w kolejną rocznicę śmierci, Franciszkę i Marcela Tobor, Zofię i Weronikę, Antoniego.

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Łucji Soremskiej z okazji 90 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

I NIEDZIELA ADWENTU      29 XI 2020

6.00 - Za + Grażynę Mazur /od rodziny Włodarczyków/.

8.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Bronisławy Walaszek z okazji 65 rocznicy urodzin oraz wnuczki Natalii z okazji 9 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

10.00 - W intencji Parafian.

12.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Piotra Buballa z okazji 50 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

15.00 - Nieszpory.

16.00 - Za ++ matkę Różę w 29 rocznicę śmierci, ojca Ludwika, dziadków, pradziadków, pokrewieństwo.

18.00 - Za ++ męża Ryszarda Imiołczyk w kolejną rocznicę śmierci, rodziców Imiołczyk i Brzezina, brata Romana, żonę Jadwigę, zmarłych z pokrewieństwa Imiołczyk, Brzezina, Gediga, kapłanów, siostry zakonne, dusze w czyśćcu cierpiące.

20.00 - Za ++ rodziców Annę i Jana Zając, syna Zygmunta, Jadwigę i Józefa Wosz, syna Jerzego, zmarłych z rodzin Zając, Wosz, Dolibóg i Bloch.