Dzisiaj jest piątek, 03 Kwi 2020
Siostry Służebniczki w naszej parafii
niedziela, 07 sierpnia 2011 13:40
Napisał: Administrator

Dzisiaj przypada wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego, założyciela Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP. W naszej parafii możemy szczególnie obchodzić to wspomnienie ze względu na obecność Służebniczek w naszej parafii jak i ze względu na to, że mamy wielki zaszczyt posiadać relikwie bł. Edmunda Bojanowskiego (od 14.11.2010r.). W ten szczególny dzień chciejmy podziękować naszym Siostrom za codzienną opiekę i posługę. Na co dzień posługują One bezinteresownie przy zakrystii, opiekują się chorymi i prowadzą przedszkole dla maluchów. Drogie Siostry życzymy wam dużo zdrowia i cierpliwości przy codziennej posłudze, jak również wiele życzliwości ze strony ludzi. Niech ta modlitwa, którą otaczacie naszą wspólnotę wróci do was i po tysiąckroć pomnoży wam łaski, które dla nas wypraszacie.  Wszystkiego najlepszego życzą: Parafianie.

Dzisiaj po nieszporach będzie możliwość oddania czci relikwiom błogosławionego Edmunda poprzez ucałowanie.

Siostry służebniczki z naszej parafii
Galeria z wprowadzenia relikwii do naszej parafii
Strona Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Polsce