Dzisiaj jest piątek, 03 Kwi 2020
Zmiany duszpasterzy w naszej parafii
niedziela, 04 września 2011 16:31
Napisał: Administrator

W zeszłym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii ks. Bartłomieja Cieślaka, który odszedł na nową placówkę w Jejkowicach (strona parafii). Dziękujemy Mu za owocną pracę u nas, szczególnie za piękne i skłaniające do dużych przemyśleń kazania. Dziękujemy za ostatnią pielgrzymkę do Częstochowy i za wszelkie inne dary Jego życzliwości dla nas. Na nowej placówce życzymy Mu wielu uśmiechów i dobroci ze strony parafian jak również owocne duszpasterskiej pracy.
W naszej parafii witamy nowego wikarego ks. Grzegorza Hawla (kilka słów o nim). Przybył On do nas z parafii w Niedobczycach (strona parafii), gdzie był opiekunem ministrantów (strona ministrantów). Witamy Go serdecznie i życzymy owocnej pracy w naszej parafii i wiele życzliwości. W naszej parafii opiekować się będzie m.in. Ruchem Światło-Życie i Kołem Misyjnym.