Dzisiaj jest środa, 17 Wrz 2014
Życzenia urodzinowe dla ks. Proboszcza
sobota, 13 września 2014 19:00

Czcigodny księże proboszczu!

W dniu Twoich urodzin życzymy Ci dużo zdrowia i sił potrzebnych do codziennej pracy dla naszej wspólnoty. Życzymy Ci ciągłej matczynej opieki MB Fatimskiej, by wypraszała Ci u swego Syna wszelkie potrzebne łaski.
W tym dniu pragniemy Ci podziękować za sterowanie naszą "Barką Parafialną", za to, że pilnujesz byśmy nie osiedli na mieliźnie marności i bylejakości chrześcijańskiej, byśmy nie rozbili się o skały obłudy i chamstwa, ale płynęli zawsze na głębokich wodach miłości, z dala od burz i zawieruch, aby dopłynąć do bezpiecznego portu niebieskiego.
Wszystkiego najlepszego Drogi Ojcze naszej parafii...

"Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia."  [ Kathleen Norris ]

"Więcej osiągniesz uśmiechem, niż wyrąbiesz mieczem."  [ William Shakespeare ]

"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."  [ Jan Paweł II ]