Dzisiaj jest niedziela, 21 Paź 2018
Ostatnia szansa na rekolekcje – przez internet
niedziela, 01 kwietnia 2012 18:33
Napisał: Administrator

Wśród naszych parafian i internautów na pewno znajdują się jeszcze osoby, które nie mogły uczestniczyć w rekolekcja Wielkopostnych. Spowodowane to było zapewne różnymi przeciwnościami niezależnymi od tych osób. Jednak w dobie tak wielkiej informatyzacji Kościół wychodzi na przeciw swoich wiernych i proponuje im rekolekcje przez internet. Ja wybrałem dla was dwie opcje: rekolekcje prowadzone przez Jezuitów na stronie Internetowego Domu Rekolekcyjnego i medytacje wielkopostne na stronie Benedyktynów z Tyńca. Nie są to jedyne miejsca w których możemy uczestniczyć w wirtualnych, ale prawdziwych rekolekcjach, gdyż można takich miejsc znaleźć wiele na chociażby popularnych portalach społecznościowych.
Zachęcam do zapoznania się z poniższymi medytacjami i mp3:

Internetowy Dom Rekolekcyjny Jezuitów
Medytacje Wielkopostne Benedyktynów z Tyńca