Dzisiaj jest niedziela, 21 Paź 2018
Kamera i Radio znów działają
środa, 04 kwietnia 2012 10:20
Napisał: Administrator

Po bardzo długiej przerwie możemy z radością zakomunikować, że radio i kamera parafialna znów działają. Będziemy mieli trzy kamery, z których można będzie oglądać obraz. Na razie działają dwie. Bardzo proszę, żeby podczas oglądania korzystać maksymalnie z jednej kamery, aby nie ograniczać tej możliwości innym. Słuchanie równocześnie radia nie ma w tej kwestii znaczenia. W późniejszym terminie zostanie powiększona możliwość dostępu maksymalnej liczby osób do jednej kamery. Cieszymy się bardzo, że parafianie radzionkowscy i internetowi będą mogli uczestniczyć w Uroczystościach Triduum i Wielkiej Nocy również wirtualnie.
Serdecznie dziękujemy firmie AKKnet, która doprowadziła do reaktywacji radia i telewizji parafialnej.
Wrazie problemów z odbiorem proszę pisać na adres administratora: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.