Dzisiaj jest wtorek, 16 Lip 2019
U ŹRÓDŁA PRAWDY - impresja filmowa
sobota, 30 marca 2013 09:42
Napisał: Administrator

Na dzisiejszy dzień zadumy i wyciszenia proponuję wam obejrzeć film, a w zasadzie 25 min. impresje filmową przedstawiającą Drogę Jezusa na śmierć przeplecioną refleksjami nad życiem codziennym. Film rozpoczyna się słowami "To On jeden jest winien, wszystko przez Niego" - tak właśnie zrzuciliśmy wszystko na barki Jezusa. Zdjęcia do Filmu prowadzone były na Kalwarii Piekarskiej, sam autor określa film jako modlitwę dziękczynną za to, że dzięki miłości Jezusa możemy żyć i mamy nadzieję.
Bardzo gorąco polecam! Film znajduje się na stronie Opoka tv.

ZOBACZ FILM

Tytuł: U ŹRÓDŁA PRAWDY 
Gatunek: Impresja filmowa
Scenariusz: Adam Grabolus 
Reżyseria: Adam Grabolus
Zdjęcia: A. Grabolus, W. Jama 
Muzyka: Adam Grabolus
Produkcja/Kraj/Rok: MEDIA-NET AG/Polska/1998