Dzisiaj jest środa, 26 Lut 2020
Odpust parafialny
niedziela, 27 kwietnia 2014 00:00
Napisał: Administrator

Dziś w naszej parafii odbywają się Uroczystości Odpustowe z okazji jutrzejszej liturgicznej Uroczystości św. Wojciecha naszego patrona. O godz. 10.00 odbyła się suma parafialna, na której Słowo Boże wygłosił ks. Piotr Lisiecki - nasz były wikariusz, a o godz. 15.00 jak zwykle odbędą się uroczyste nieszpory. Wszystkim gościom i parafianom, jak również internautom życzymy Błogosławieństwa Bożego i wielu łask Bożych za pośrednictwem św. Wojciecha.
Pozdrawiamy wszystkich, którzy brali udział w naszych uroczystościach za pośrednictwem multimediów naszej parafii.

W poniedziałek 28.04 ciąg dalszy uroczystości, mianowicie będzie możliwość ucałowania relikwii św. Wojciecha po każdej mszy świętej, a o godz. 16.00 na cmentarzu odbędzie się msza święta za naszych zmarłych parafian.

Święty Wojciechu módl się za nami!