Dzisiaj jest środa, 20 Wrz 2017
Siatkarski Turniej Charytatywny
niedziela, 22 kwietnia 2012 21:03

28 Kwietnia 2012 roku od godziny 10:30 na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzionkowie przy ulicy ks. dra J. Knosały 16 odbędzie się Siatkarski Turniej Charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie mieszkańca naszego miasta Krzysia Tobora.

Cały turniej został objęty patronatem przez:
Burmistrza Miasta Radzionków - Gabriela Tobor
Przewodniczącego Rady Miasta Radzionków - Dariusza Wysypoł

W turnieju udział wezmą cztery specjalne drużyny (źródło: MRA na facebooku):
1) Pracownicy Urzędu Miasta Radzionków
2) Uczniowie Gimnazjum im. O. Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie
3) Drużyna mieszkańców miasta Radzionków
4) Drużyna Franciszkańsko-Cysterska z Panewnik.

WEJŚCIÓWKI W CENIE 10 ZŁOTYCH DO NABYCIA POD NUMEREM TELEFONU: 535 959 186, które do odbioru będą w dniu turnieju od godziny 9:00.
Podczas turnieju będzie można zakupić różne drobne rzeczy wykonane ręcznie m.in. kolczyki, serwetki, aniołki itd.
Cały dochód zostanie przeznaczony na konto fundacji Iskierka której podopiecznym jest Krzysiu.

Jak widać warto wybrać się na tą imprezę i pomóc naszemu małemu parafianinowi. Serdecznie zapraszamy!