Dzisiaj jest poniedziałek, 21 Sty 2019
Wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej
niedziela, 29 kwietnia 2012 15:19
Napisał: Administrator

Ks. Arcybiskup Wiktor Skworc zarządził w całej Archidiecezji Katowickiej wybory do Parafialnych Rad Duszpasterskich. Wybory odbędą się w niedzielę 20 maja. Parafialna Rada Duszpasterska naszej Parafii działa w obecnym składzie personalnym od 2 lat. W jej skład włączone są osoby z urzędu (z racji pełnionych funkcji) z mianowania oraz z wolnych wyborów przedstawicieli grup parafialnych działających w naszej Parafii.
Spełniając zarządzenie Ks. Arcybiskupa obecny skład Parafialnej Rady Duszpasterskiej zostanie poszerzony o 6 osób wybranych przez dorosłych Parafian. Od 1 do 11 maja przed i podczas Mszy św. w kościele na stoliku będzie wystawiona skrzynka, do której prosimy wrzucać propozycje kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Karta zgłoszeniowa znajduje się na stoliku. Prosimy o zabranie z sobą do domu. Należy jednak zwrócić uwagę na jedną z rubryk - zgodę osoby na kandydowanie do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Zgłoszenia można składać również w kancelarii parafialnej. Wszelkie informacje związane z głosowaniem zostaną przekazane w niedzielę 13 maja.

Radzionkowska Parafialna Rada Duszpasterska