Dzisiaj jest poniedziałek, 22 Kwi 2019
1 rocznica beatyfikacji Jana Pawła II Wielkiego
wtorek, 01 maja 2012 11:20
Napisał: Administrator

Dziś przypada 1 rocznica wyniesienia naszego umiłowanego Ojca Świętego Jana Pawła II na ołtarze. Z tej okazji zapraszamy wszystkich Parafian na nabożeństwo dziękczynne, które odprawimy na Placu Jana Pawła II o g. 19.00.
Oto rok temu wysłuchany został głos Ludu Bożego, który wołał "Santo Subito", ale to dopiero początek, bo nadal wołamy i chcemy, by Jan Paweł II został kanonizowany. Warto jednak w tym dniu radosnym pochylić się nad nauką Jana Pawła II i wprowadzać ją w życie, bo właśnie w taki sposób On i Jego świętość nadal w nas żyją.
Proponuję wysłuchać poniżej utworu (mp3) Piotra Rubika "Santo", który w pełni oddaje nasze nastroje i tęsknotę za Janem Pawłem.