Dzisiaj jest poniedziałek, 21 Sty 2019
Podziękowania dla sponsorów Ciderfestu 2012
niedziela, 03 czerwca 2012 15:29
Napisał: Administrator

Niedawno zakończył się nasz parafialny festyn rodzinny Ciderfest. Nie byłoby tego wielkiego wydarzenia parafialnego bez wsparcia wielu ludzi i instytucji. Przedstawiamy poniżej listę sponsorów naszego XIX  Ciderfestu:

Firma Norman Sp z o.o  ;  Erwin Michalski  ;  Firma Handlowa Adam Pietrzyk  ;  Burmistrz Miasta Radzionkowa  ;  Poseł Na Sejm RP  Tomasz Głogowski  ;  Kazimierz Gwóźdź Radny Powiatu Tarnogórskiego  ;  Piekarnia Na Starym Końcu Michał Przykuta  ;  Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej  Pec-Bytom  ;  Restauracja Figaro  ; Sklep PeCeHa Gabriel Gałęziok  ;  Dorota i Fabian  Mateja  ;  Radny  Sejmiku Śląskiego Andrzej Sławik  ; Kwiaciarnia Państwa Hetmańczyk  ; Klub Radnych Inicjatywa Mieszkańców Radzionkowa  ;  Ośrodek Szkoleniowo-Usługowy Rajd  Ryszard Walc  ;  Pani Labus  ; Anonimowy Sponsor Z Górki  ;  Sklep Tapety Farby Grajczyk  ;  Firm Usługowo-Handlowa MAG Kierszniok i Wspólnicy  ;  Sklep Foto-Optyk Wylężek-Bula  ;  Askar Antoni Krzykawski  ;  Kwiaciarnia  ul. Św. Wojciecha 52  ;  Sklep Obuwniczy G. Kalus  ;  Ogrodnictwo Trembaczowski  ;  Firma Instalbud  ;  Autolak Jasiok  ;  Maria i Boris Katićin  ;  MOSIR Radzionów  ;  Centrum Kultury Karolinka  ;  Posłowie Ziemi Śląskiej Jerzy Polaczek , Wojciech Szarama  ;  Piekarnie : Bączkowicz, Pietryga, Grabowski   ;  Cukiernia Danuta  ;  Radny RTSK Krzysztof Banek  ;  Radzionkowskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne  ;  AG-Rolbud  ;  AKKnet  ;  Księża Parafii Św. Wojciecha  ;  Ks. Proboszcz Ireneusz Brach z parafii św. Jana Kasjana  z Le Tigne  ;  Firma Okna Flak  ;  Pani  i  Pani S. Cziba , J. Cziba Spółka Jawna  ;  Sklep Majster - Firma Tobruk  ;  Drukarnia Jumar  ;  Stanisław Mikulski  ;  Biuro Rachunkowe Kamila Zielińska  ;  Bar-Celona  ;  Krzysztof Ulfik  ;  Firma Makro Bartkowiak  ;  Salon Firan Stefania Cziba  ;  Stefan Szulc  i Anonimowi Sponsorzy.