Dzisiaj jest wtorek, 26 Mar 2019
Sondaż na temat Ciderfestu
niedziela, 03 czerwca 2012 15:57
Napisał: Administrator

20 maja b.r. w naszej parafii odbył się doroczny festyn rodzinny Ciderfest. W przyszłym roku nasz parafialny festyn będzie jubileuszowym XX Ciderfestem. Z tego powodu organizatorzy chcieliby dowiedzieć jakie są wasze odczucia co do tego wydarzenia. Co wam się podoba, a co nie. Czym byście wzbogacili nasz festyn, kogo można by zaprosić … itd. Niech nasz festyn parafialny będzie imprezą za którą odpowiedzialny poczuje się każdy parafianin. Przypomnijmy sobie te pierwsze Ciderfesty, na które zjeżdżała się cała okolica …
Swoje opinie proszę wysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub skorzystaj z formularza „Napisz do nas