Dzisiaj jest czwartek, 09 Lip 2020
Apostolat Margaretka
Napisał: Ewa Sikora

Opiekunowie: ks. Piotr Płonka, Ewa Sikora, Małgorzata Tomczyk.
„Boże w Trójcy Jedyny i Maryjo, Królowo  Pokoju, w ramach powstałego w  Medziugoriu „Apostolatu  Margaretka” ofiaruję wieczystą modlitwę za kapłanów,  braci zakonnych i siostry zakonne. Modlitwę moją zanurzam w chwalebnym Krzyżu Chrystusa i Niepokalanym Sercu Maryi. AMEN.„
Takimi słowami wypowiadanymi przed Panem Jezusem obecnym na ołtarzu członkowie „Apostolatu Margaretka” podejmują ofiarę codziennej modlitwy za kapłanów, braci zakonnych i siostry zakonne. Nazwa "Margaretka" wzięła się od kwiatu margaretki. W centrum kwiatka wpisuje się osobę konsekrowaną, za którą chcemy się modlić. Siedem płatków margaretki to dni tygodnia i jednocześnie siedem osób, które będą się modlić.  W  naszej  parafii  Apostolat istnieje od 30.01.2003r.
Jeżeli nie jest ci obojętne Orędzie Matki Bożej włącz się w rozdawanie „Margaretek” – wiecznie żywych kwiatów.

Centrum Apostolatu Margaretka