Dzisiaj jest sobota, 21 Paź 2017
Duszpasterstwo Małżeństw Niesakramentalnych

www.niesakramentalni.pl

- PAPIEŻ BENEDYKT XVI o NIESAKRAMENTALNYCH:
Kościół kocha także małżonków niesakramentalnych. Musi zrobić wszystko, by poczuli tą miłość. Ich cierpienie jest darem dla Kościoła, bo podkreśla jak ważna jest nierozerwalność związku (...) - słowa papieża wypowiedziane na Światowym spotkaniu rodzin w Mediolanie.

- NIESAKRAMENTALNI DOWODEM NA ISTNIENIE BOGA!
Oni są dla mnie dowodem na istnienie Pana Boga. Bo skąd by był w tych ludziach taki głód Pana Boga? Skąd taka chęć bycia z Nim mimo wszystko, pragnienie zgłębiania wiary i życia wiarą, i to pomimo wszystkich trudnych doświadczeń? Skąd by to w nich było, gdyby nie było Pana Boga? - tak o małżeństwach niesakramentalnych wypowiedział się o. Mieczysław w wywiadzie udzielonym Monice Białkowskiej z Przewodnika Katolickiego (nr 34/2012 z dn. 26.08.12r.).
Przeczytaj całość

- DUSZPASTERSTWO  RODZIN  ARCHIDIECEZJI  KATOWICKIEJ