Dzisiaj jest niedziela, 16 Cze 2019
Zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami miast Radzionków - Bobrowniki Śl.
poniedziałek, 11 marca 2013 17:07
Napisał: Administrator

W Piątek 15.03.2013r. zapraszamy naszych parafian - i nie tylko - do udziału w Drodze Krzyżowej ulicami naszego miasta. W tym roku udajemy się z naszego kościoła do kościoła Przemienienia Pańskiego w Bobrownikach Śl.
Trasa prowadzić będzie ulicami: św. Wojciecha, ks. dra Józefa Knosały, Radzionkowską, Michała Wolskiego, gen. Władysława Sikorskiego, Bolesława Śmiałego, Zwycięstwa i ks. Wiktora Sojki do kościoła w Bobrownikach. Prosimy, aby na „Drogę Krzyżową ulicami miasta” zabrać  krzyże domowe lub świece oraz śpiewniki. Prosimy także o zapalenie zniczy na trasie Drogo Krzyżowej. W tym dniu Msza św. wieczorna będzie sprawowana o godz. 17.00. Bezpośrednio po Mszy św. – o godz. 17.45 – w naszym kościele rozpoczniemy Nabożeństwo i wyruszymy do Bobrownik.
Dzieci muszą znajdować się pod opieką dorosłych. W kancelarii parafialnej można zapisywać osoby starsze na autokar powrotny z Bobrownik.

Osoby, które nie posiadają śpiewników mogą teksty pieśni ściągnąć i wydrukować stąd.