Dzisiaj jest wtorek, 20 Sie 2019
Podziękowania za „Dary Świątecznego Stołu” - Wielkanoc 2013
niedziela, 31 marca 2013 11:34
Napisał: Ireneusz Musialik

Dziękujemy parafianom, którzy podzielili się „Darami Świątecznego Stołu” z uboższymi rodzinami, ludźmi samotnymi, chorymi i opuszczonymi. Parafianie nasi wykazali się wyjątkową hojnością. Darów było bardzo dużo, co pozwoliło znacząco ubogacić wielkanocny, świąteczny stół bliźnim. Znakomicie spisali się nasi piekarze: Jan Pietryga, Michał Przykuta, Tadeusz Bączkowicz i Piotr Grabowski, którzy przekazali swoje dary specjalnie przygotowane na tę okazję. Członkowie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i Zespołu Charytatywnego dziękują wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu i rozprowadzeniu darów dla potrzebujących, a w szczególności dziękujemy: ministrantom i młodzieży z Młodzieżowego Ruchu Apostolskiego oraz z Ruchu Światło - Życie.
Dary dostarczono do 120 domów i mieszkań, gdzie mieszka 143 dzieci oraz 53 osoby samotne. Obdarowano również podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Nakle Śl., gdzie przebywają osoby niepełnosprawne z Radzionkowa.
SRK i Zespół Charytatywny składa najserdeczniejsze życzenia - Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego - wszystkim darczyńcom i wspomagającym akcję „Dary Świątecznego Stołu”. Była to jubileuszowa, bo po raz 25 -ty przeprowadzona akcja pomocy.
Bóg zapłać!