Dzisiaj jest niedziela, 26 Sty 2020
Daj swojemu dziecku szansę.
niedziela, 01 września 2013 11:55
Napisał: Administrator

Kierownictwo Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury - Filia w Radzionkowie informuje dzieci i młodzież oraz ich rodziców i opiekunów, że w roku szkolnym 2013/2014 zmieniła się siedziba PMDK. Od 2 września br. zajęcia będą odbywały się pomieszczeniach budynku Zespołu Szkół Techniczno-Humanistycznych przy ul. Ks. Knosały 113 (na parter).

Kontakt z naszą placówką - pod numerem telefonu 32 289 00 41.
Zapisy dzieci i młodzieży przyjmowane będą od 2 września w godz. od 12.00 do 18.00 w nowej siedzibie Filii PMDK przy ul. Ks. Knosały 113.

Proponowane przez nas zajęcia są bezpłatne, a prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę nauczycielską z przygotowaniem pedagogicznym.
Nasza bogata oferta tematyczna zajęć pozwala rozwijać i zaspokajać bogactwo zdolności i zainteresowań u najmłodszych w licznych kołach specjalistycznych. Ponadto nasza Filia PMDK organizuje dla swoich wychowanków wiele imprez okolicznościowych takie jak: tradycyjny Wieczór Andrzejkowy, Bożonarodzeniowy Koncert Świąteczny, Zabawy karnawałowe, Dzień Dziecka oraz spartakiady sportowe Judo, wernisaże malarskie, przedstawienia teatralne, taneczne występy naszych wychowanków - solistów podczas obchodów Dni Radzionkowa, CIDERFESTU itd. Nasi wychowankowie biorą również udział w licznych Festiwalach i Konkursach na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.
Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w następujących specjalistycznych kołach zainteresowań:
- język angielski
- język niemiecki
-nauka gry na pianinie
- nauka gry na keyboardzie
- nauka gry na gitarze
- zespół wokalny
- zespół keyboardowy
- studio piosenki estradowej
- koło plastyczne
- warsztacik malarstwa
- koło teatralno - recytatorskie
- zajęcia judo
- akademia sieci komputerowych
- klub gracza - Liga Mistrzów Gier Komputerowych.
Kontakt z naszą placówką - pod numerem telefonu 32 289 00 41.
Zapisy dzieci i młodzieży przyjmowane będą od 2 września w godz. od 12.00 do 18.00 w nowej siedzibie Filii PMDK przy ul. Ks. Knosały 113.