Dzisiaj jest czwartek, 02 Kwi 2020
II Rowerowa pielgrzymka do Gniezna - Dzień I - 18.08.2014
poniedziałek, 18 sierpnia 2014 16:26
Napisał: Administrator

Tak jak w zeszłym roku zapraszamy do codziennej relacji "prawie na żywo" z trasy Pielgrzymki Rowerowej do Gniezna. Co pewien czas każdego dnia docierają do nas krótkie maile z trasy pielgrzymki, które będą na bieżąco umieszczane w relacjach na stronie, więc zachęcamy do śledzenia i kibicowania naszym pielgrzymom w drodze do grobu naszego patrona.

Po Mszy św. o 7.00 i błogosławieństwie ks. Proboszcza ruszyliśmy na 1 etap II Gnieźnieńskiej Pielgrzymki Rowerowej. Trasa prowadzi do Kucobów. 69km.

 

Brusiek, wcześniej Sowice. Różaniec u św. Jana Chrzciciela. Drugie śniadanie. Słonecznie. Teraz przed nami droga do Piłki, przez las. Grzybów brak.

 

1 etap zakończony. Kucoby. Ośrodek ZHP. Jesteśmy po obiedzie. Teraz rozpakowanie i przygotowania do odpoczynku. Nastroje dopisują. Pogoda dobra. Lekki wiatr. Wieczorem Apel i spanie do rana. Wcześniej gościlismy w Sanktuarium MB Wniebowziętej w Lubecku. Ku naszej radości przewodnikiem był znany nam ksiądz, który poprzednio był wikarym w Suchej Górze. Przekazujemy jego pozdrowienia dla Cidrów.