Dzisiaj jest środa, 20 Wrz 2017
Podziękowania za organizację Drogi Krzyżowej Ulicami Naszego Miasta
niedziela, 29 marca 2015 15:52

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom Drogi Krzyżowej Ulicami Miasta w dniu 27 marca br. W chłodne piątkowe popołudnie, na tej - ponad 3. kilometrowej Drodze Krzyżowej Ulicami Miasta, było nas 825 osób. Dziękujemy tym, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie tego tradycyjnego już nabożeństwa (szliśmy 14. raz), a zwłaszcza:
- naszym duszpasterzom,
- ministrantom i młodzieży naszej parafii za odpowiedzialną i profesjonalnie wykonaną służbę porządkową i ochraniającą uczestników procesji na tej trudnej trasie,
- ministrantom niosącym sprzęt nagłaśniający i pochodnie,
- górnikom w mundurach galowych,
- p. Joachimowi Szatoń za przygotowanie i nadzorowanie nagłośnienia,
- p. Marianowi Ziętek za koordynację przygotowań nabożeństwa,
- p. Czesławowi Szmidt za przygotowanie tekstów rozważań,
- grupom niosącym krzyż i lektorom prowadzącym rozważania,
- naszemu niezawodnemu organiście - p. Romanowi Kierasowi,
- władzom samorządowym, policji i straży miejskiej,
- mieszkańcom, którzy przyozdobili i oświetlili trasę krzyżami, plakatami, zniczami, lampionami i świecami,
- wszystkim bezimiennym ludziom dobrej woli, którzy wsparli oragnizatorów w jakikolwiek sposób.
Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!
Do zobaczenia za rok.