Dzisiaj jest środa, 08 Lip 2020
Podziękowania za „Dary Świątecznego Stołu” - Wielkanoc 2015.
poniedziałek, 06 kwietnia 2015 20:41
Napisał: Ireneusz Musialik

Dziękujemy parafianom, którzy podzielili się „Darami Świątecznego Stołu” z uboższymi rodzinami, ludźmi samotnymi, chorymi i opuszczonymi. Parafianie nasi wykazali się jak zwykle, wielką hojnością. Darów było bardzo dużo, co pozwoliło naszym uboższym bliźnim ubogacić wielkanocne świąteczne stoły. Jak zawsze - znakomicie spisali się nasi piekarze: Tadeusz Bączkowicz, Piotr Grabowski, Jan Pietryga i Michał Przykuta, oraz Hodowcy Gołębi, którzy przekazali swoje dary - specjalnie przygotowane i ozdobione na tę okazję.
Członkowie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i Zespołu Charytatywnego dziękują wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu i rozprowadzeniu darów dla potrzebujących, a w szczególności dziękujemy naszym ministrantom.
Dary dostarczono do 107 domów i mieszkań, gdzie mieszka 100 dzieci oraz 44 osoby samotne.
Ponadto dary przekazano Siostrom Boromeuszkom dla niepełnosprawnych w Domu Pomocy Społecznej w Nakle Śl., gdzie są również nasi parafianie oraz dla przedszkola prowadzonego przez nasze Siostry Służebniczki.
SRK i Zespół Charytatywny składa najserdeczniejsze życzenia - Błogosławionych Świąt Wielkanocnych - wszystkim darczyńcom i wspomagającym akcję „Dary Świątecznego Stołu”. Była to 29 akcja pomocy.
Bóg zapłać!