Dzisiaj jest środa, 20 Wrz 2017
140 rocznica poświęcenia naszego kościoła parafialnego.
niedziela, 06 grudnia 2015 20:43

KOCHANI PARAFIANIE! DRODZY GOŚCIE!
Nasz kościół parafialny obchodzi dzisiaj swoje urodziny. Jesteśmy więc – można powiedzieć – na urodzinowym spotkaniu u naszego Dostojnego Solenizanta. A skoro jesteśmy na urodzinach – to Solenizant zaprasza nas na urodzinowy poczęstunek: kawę, herbatę i „słodki dar”. Chcemy, by ten urodzinowy „słodki dar” dotarł do KAŻDEGO PARAFIANINA! Nasze Panie i Panowie z Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i Zespołu Charytatywnego przy wyjściu z kościoła wręczą KAŻDEMU taki słodki upominek.
Prosimy o przyjęcie tego daru od naszego Solenizanta i spożycie go w swoich domach przy kawie czy herbacie, wspólnie zasiadając przy stole z życzliwą myślą o naszym Dostojnym Solenizancie.
Te dary zostały wykonane przez naszych Piekarzy i Cukierników:
- Piekarnia – Cukiernia Tadeusz Bączkowicz
- Piekarnia – Cukiernia Rodziny Górniak
- Piekarnia – Cukiernia Rodziny Kołodziej
- Piekarnia – Cukiernia Rodziny Pietryga
- Piekarnia – Cukiernia Rodziny Wylężek
Za otwartość na tą inicjatywę, jej życzliwe przyjęcie i wykonanie tych darów składamy Państwu i Pracownikom serdeczne „Bóg zapłać”!
ŚWIĘTY WOJCIECHU PARTONIE NASZ RACZ Z WIEKUISTEJ ŚWIATŁOŚCI Z BOGARODZICĄ DZIEWICĄ WRAZ ZŁĄCZYĆ NAS WIĘŹBĄ MIŁOŚCI!
BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI!