Dzisiaj jest poniedziałek, 17 Gru 2018
Plan Odwiedzin Duszpasterskich 2018/2019

25.11.2018 NIEDZIELA - godz.14.00
1. Sadowa p. 2-22, Sadowa np. 27-1
2. Sadowa 32, 30, 26, 24
3. Sadowa 38, 36, 34, 28

26.11.2018 PONIEDZIAŁEK - godz.15.00
1. Sadowa 46, 44, 42, 40
2. Sadowa 52, 50, 48
3. Sadowa 62, 60, 58, 56, 54
4. Sadowa 80, 68, 66, 64

27.11.2018 WTOREK - godz. 15.00
1. Sadowa 78, 76, 74, 72, 70
2. Sadowa 90, 88, 86, 84, 82
3. Sadowa 106, 96, 94, 92
4. Sadowa 104, 102, 100, 98

28.11.2018 ŚRODA - godz. 15.00
1. Ks. Knosały 4, 2
2. Ks. Knosały 8, 6

29.11.2018 CZWARTEK - godz.15.00
1. Ks. Knosały 12, 10
2. Ks. Knosały 18B, 18A, 14
3. Ks. Knosały 22, 20B, 20A

30.11.2018 PIĄTEK - godz.15.00
1. Ks. Knosały 61, 59, 57, 55, 53
2. Ks. Knosały 69, 67, 65, 63
3. Ks. Knosały 77, 75, 73, 71

01.12.2018 SOBOTA - godz.14.00
1. Ks. Knosały 85, 83, 81, 79
2. Ks. Knosały 93, 91, 89, 87
3. Ks. Knosały 101, 99, 97, 95

02.12.2018 I NIEDZIELA ADWENTU godz.14.00
1. Ks. Knosały 109, 107, 105, 103
2. Ks. Knosały 111(1-40)
3. Ks. Knosały 111(41-60), 111A, 117

03.12.2018 PONIEDZIAŁEK - godz.15.00
1. Ks. Knosały 141-205
2. Reymonta 50-2

04.12.2018 WTOREK - godz. 15.00
1. Reymonta 11, 5

05.12.2018 ŚRODA - godz. 15.00
1. Reymonta 7

06.12.2018 CZWARTEK - godz.15.00
1. Reymonta 9

07.12.2018 PIĄTEK - godz.15.00
1. Św. Wojciecha np. 141-119

08.12.2018 SOBOTA - godz.14.00
1. Św. Wojciecha np. 117-103

09.12.2018 II NIEDZIELA ADWENTU godz.14.00
1. Św. Wojciecha p. 116-106
2. Wapienna 7-1, Piwna 8-1, Piaskowa 6-1

10.12.2018 PONIEDZIAŁEK - godz.15.00
1. Staszica 21-9C
2. Staszica 9B-3

11.12.2018 WTOREK - godz. 15.00
1. Św. Wojciecha p. 104-86

12.12.2018 ŚRODA - godz. 15.00
1. Św. Wojciecha np. 101-87

13.12.2018 CZWARTEK - godz.15.00
1. Św. Wojciecha p. 84-74, Chodkiewicza 3-1
2. Św. Wojciecha np. 85-65

14.12.2018 PIĄTEK - godz.15.00
1. Św. Wojciecha p. 72-50
2. Św. Wojciecha np. 63-31

15.12.2018 SOBOTA - godz.14.00
1. Kraka 9-1, A. Krzywoń 8-2, Ciasna 9-1

16.12.2018 III NIEDZIELA ADWENTU godz.14.00
1. I Pożarna 9-1, II Pożarna 1-15
2. Skryta 8-1, Srebrna 1-2, Szeroka 4-1, Kowalska 14-1

27.12.2018 CZWARTEK - godz.15.00
1. Sobieskiego p. 6-2
2. Sobieskiego np. 37-1

28.12.2018 PIĄTEK - godz.15.00
1. Sobieskiego p. 30-8
2. Brzechwy 20-3
3. Kruczkowskiego 16-1, Rowowa 12-1

29.12.2018 SOBOTA - godz. 14.00
1. Wrodarczyka 7-1, Stoińskiego 1-8, E.Plater 14-1
2. Obrońców Pokoju 7-1, Chełmska 1-10, Franiela 6-2

30.12.2018 NIEDZIELA - godz. 14.00
1. Norwida np. 3-1
2. Norwida np. 31A-5

01.01.2019 WTOREK
– kolęda u Sióstr Służebniczek NMP

02.01.2019 ŚRODA - godz.15.00
1. Norwida p. 32-6
2. Norwida np. 49A-33A

03.01.2019 CZWARTEK - godz.15.00
1. Norwida p. 50-34
2. Norwida np. 65-51

04.01.2019 PIĄTEK - godz.15.00
1. Nakielska 12-1
2. Pietrygów 21-1

05.01.2019 SOBOTA - godz. 14.00
1. Słowackiego np. 29A-5
2. Słowackiego p. 38-8
3. Słowackiego np. 47-31
4. Słowackiego p. 76-40

06.01.2019 NIEDZIELA - godz. 14.00
1. Słowackiego np. 71-47A
2. Czwartaków 34-2

07.01.2019 PONIEDZIAŁEK - godz. 15.00
1. Podchorążych 12-1, Plac Jana Pawła II
2. Krzywa 27, 25, 21, 19

08.01.2019 WTOREK - godz.15.00
1. Krzywa 17, 15, 13
2. Krzywa 14-1

09.01.2019 ŚRODA - godz.15.00
1. Szymały np. 11-1
2. Szymały p. 36-2

10.01.2019 CZWARTEK - godz.15.00
1. Szymały np. 29-13
2. Windera 6-1, Stypy 1-6, Schwallenberga, Szymały np. 49-31
3. Sienkiewicza np. 43-1

11.01.2019 PIĄTEK - godz.15.00
1. Sienkiewicza p. 14-2
2. Gajdasa 10-1

12.01.2019 SOBOTA - godz. 14.00
1. Męczenników Oświęcimia p. 62-52
2. Męczenników Oświęcimia p. 50-22
3. Męczenników Oświęcimia np. 43-21
4. Kilińskiego 6-1, Męczenników Oświęcimia np. 19-1

13.01.2019 NIEDZIELA - godz. 14.00
1. Krasickiego 6-1, Ogiermana 1-6, Mazura 2-1, Męczenników Oświęcimia p. 20-2
2. Śródmiejska 1D, 1C
3. Śródmiejska 1B, 1A

14.01.2019 PONIEDZIAŁEK - godz. 15.00
1. Śródmiejska 5F, 5E
2. Śródmiejska 5D, 5C
3. Śródmiejska 5B, 5A

15.01.2019 WTOREK - godz.15.00
1. Śródmiejska 32-2, Śródmiejska 7
2. Ks. Knosały 7-1, Św. Wojciecha np. 29-9
3. Św. Wojciecha p. 14-2

16.01.2019 ŚRODA - godz.15.00
1. Stolarska 5-1, Studzienna 10-3, Grzybowa 8-2, Klasztorna 5
2. Św. Wojciecha p. 46-16

17.01.2019 CZWARTEK - godz.15.00
1. Długa np. 25-5
2. Długa p. 56D-2
3. I Powstania np. 43-1

18.01.2019 PIĄTEK - godz.15.00
1. I Powstania p. 44-2
2. 27 Stycznia p. 22-2
3. 27 Stycznia p. 46-24

19.01.2019 SOBOTA - godz. 14.00
1. 27 Stycznia np. 51-31
2. Danielecka 21-1, Pankiewicza 11-2
3. Jordanówny 6-2, Broncla 6-1
4. Pisalskiego 3, Piastowska 16-1

20.01.2019 NIEDZIELA - godz. 14.00
1. 27 Stycznia np. 29-11, Szylera 17-1
2. Wspólna 16-1, Przyjażni 11-3, Wiktorii 16-2
3. Barbórki 21-1
4. Adamieckiego p. 62-32

21.01.2019 PONIEDZIAŁEK - godz. 15.00
1. Adamieckiego p. 30-2
2. Adamieckiego np. 55-1
3. Wiosenna np. 49-17
4. Wiosenna np. i p. 16-1

22.01.2019 WTOREK - godz.15.00
1. Miła np. 19-1
2. Miła p. 42-4
3. Larysza p. 18-2
4. Larysza np. 15-1

23.01.2019 ŚRODA - godz.15.00
1. M. Dąbrowskiej p. 28-2
2. M. Dąbrowskiej np. 25-5

24.01.2019 CZWARTEK - godz.15.00
1. Kopernika p. 28-2
2. Kopernika np. 23-1
3. Ogrodowa
4. Plebiscytowa 17-1, Górna 6-2

25.01.2019 PIĄTEK - godz.15.00
1. Zejera p. 42-22
2. Zejera p. 20-2
3. Zejera np. 1-35
4. Lompy 14-1, Zwycięstwa 14-2

26.01.2019 SOBOTA - godz. 14.00
1. Gałczyńskiego 13-1, Magnoliowa 13-1
2. Jaśminowa 42-5
3. Cmentarna p. 24-2
4. Wielkopolska 13-1, Cmentarna np. 17-1

27.01.2019 NIEDZIELA - godz. 14.00
1. Cmentarna p. 36-26, Grunwaldzka 19-1
2. Orzechowska p. 138-58
3. Księżogórska 7-91

28.01.2019 PONIEDZIAŁEK – godz. 15.00
1. Holewiny 8-2, Orzechowska p. 56-36
2. Orzechowska p. 18C-8
3. Orzechowska p. 34-20

29.01.2019 WTOREK godz. 15.00
1. Kolęda dodatkowa