Dzisiaj jest poniedziałek, 11 Gru 2017
Plan Odwiedzin Duszpasterskich 2017/2018

26.11.2017 NIEDZIELA - godz.14.00
1. Św. Wojciecha np. 119-141

27.11.2017 PONIEDZIAŁEK - godz.15.00
1. Św. Wojciecha np. 103-117
2. Św. Wojciecha p. 106-116
3. Piaskowa 1-6, Piwna 1-8, Wapienna 1-7

28.11.2017 WTOREK - godz. 15.00
1. Staszica 9C-21
2. Staszica 3-9B

29.11.2017 ŚRODA - godz. 15.00
1. Św. Wojciecha p. 86-104
2. Św. Wojciecha np. 87-101

30.11.2017 CZWARTEK - godz.15.00
1. Chodkiewicza 1-3, Św. Wojciecha p. 74-84

01.12.2017 PIĄTEK - godz.15.00
1. Św. Wojciecha np. 67-85

02.12.2017 SOBOTA - godz.14.00
1. Św. Wojciecha p. 50-72
2. Św. Wojciecha np. 31-63
3. Ciasna 1-9, A. Krzywoń 2-8, Kraka 1-9
4. II Pożarna 15-1, I Pożarna 1-9

03.12.2017 I NIEDZIELA ADWENTU - godz.14.00
1. Kowalska 1-14, Szeroka 1-4, Srebrna 2-1, Skryta 1-8
2. Sobieskiego p. 2-6
3. Sobieskiego np. 1-37
4. Sobieskiego p. 8-30

04.12.2017 PONIEDZIAŁEK - godz.15.00
1. Brzechwy 3-20
2. Rowowa 1-12, Kruczkowskiego 1-16

05.12.2017 WTOREK - godz. 15.00
1. E. Plater 1-14, Stoińskiego 8-1, Wrodarczyka 1-7

06.12.2017 ŚRODA - godz. 15.00
1. Franiela 2-6, Chełmska 10-1, Obrońców Pokoju 1-7

07.12.2017 CZWARTEK - godz.15.00
1. Norwida np. 1-3

08.12.2017 PIĄTEK - godz.15.00
1. Norwida np. 5-31A

09.12.2017 SOBOTA - godz.14.00
1. Norwida p. 6-32
2. Norwida 33A-49A
3. Norwida p. 34-50

10.12.2017 II NIEDZIELA ADWENTU - godz.14.00
1. Norwida np. 51-65
2. Nakielska 1-12
3. Pietrygów 1-21
4. Słowackiego np. 5-29A

11.12.2017 PONIEDZIAŁEK - godz.15.00
1. Słowackiego p. 8-38
2. Słowackiego np. 31-47
3. Słowackiego p. 40-76
4. Słowackiego np. 47A-71

12.12.2017 WTOREK - godz. 15.00
1. Czwartaków 2-34
2. Plac Jana Pawła II, Podchorążych 1-12
3. Krzywa 19, 21, 25, 27

13.12.2017 ŚRODA - godz. 15.00
1. Krzywa 13, 15, 17

14.12.2017 CZWARTEK - godz.15.00
1. Krzywa 1-14
2. Szymały np. 1-11

15.12.2017 PIĄTEK - godz.15.00
1. Szymały p. 2-36
2. Szymały np. 13-29

16.12.2017 SOBOTA - godz.14.00
1. Szymały np. 31-49, Schwallenberga, Stypy 6-1, Windera 1-6
2. Sienkiewicza np. 1-43

17.12.2017 III NIEDZIELA ADWENTU -godz.14.00
1. Sienkiewicza p. 2-14
2. Gajdasa 1-10
3. Męczenników Oświęcimia p. 52-62

27.12.2017 ŚRODA - godz.15.00
1. Męczenników Oświęcimia p. 22-50
2. Męczenników Oświęcimia np. 21-43

28.12.2017 CZWARTEK - godz.15.00
1. Męczenników Oświęcimia np. 1-19, Kilińskiego 1-6
2. Męczenników Oświęcimia p. 2-20, Mazura 1-2, Ogiermana 6-1, Krasickiego 1-6
3. Śródmiejska 1C, 1D

29.12.2017 PIĄTEK - godz.15.00
1. Śródmiejska 1A, 1B
2. Śródmiejska 5E, 5F
3. Śródmiejska 5C, 5D

30.12.2017 SOBOTA - godz. 14.00
1. Śródmiejska 5A, 5B
2. Śródmiejska 7, Śródmiejska 2-32

01.01.2018 PONIEDZIAŁEK – kolęda u Sióstr Służebniczek NMP

02.01.2018 WTOREK - godz.15.00
1. Św. Wojciecha np. 9-29, Ks. Knosały 1-7
2. Św. Wojciecha p. 2-14
3. Klasztorna 5, Grzybowa 2-8, Studzienna 3-10, Stolarska 1-5

03.01.2018 ŚRODA - godz.15.00
1. Św. Wojciecha p. 16-46
2. Szylera 1-17, 27 Stycznia np. 11-29

04.01.2018 CZWARTEK - godz.15.00
1. Piastowska 1-16, Pisalskiego 3
2. Broncla 1-6, Jordanówny 2-6
3. Pankiewicza 2-11, Danielecka 1-21

05.01.2018 PIĄTEK - godz.15.00
1. 27 Stycznia np. 31-51
2. 27 Stycznia p. 24-46

06.01.2018 SOBOTA - godz. 14.00
1. 27 Stycznia p. 2-22
2. I Powstania p. 2-44

07.01.2018 NIEDZIELA - godz. 14.00
1. I Powstania np. 1-43
2. Długa p. 2-56D
3. Długa np. 5-25

08.01.2018 PONIEDZIAŁEK - godz. 15.00
1. Wiktorii 2-16, Przyjaźni 3-11, Wspólna 1-16
2. Barbórki 1-21
3. Adamieckiego p. 32-62
4. Adamieckiego p. 2-30

09.01.2018 WTOREK - godz.15.00
1. Adamieckiego np. 1-55
2. Wiosenna np. 17-49
3. Wiosenna np. i p. 1-16

10.01.2018 ŚRODA - godz.15.00
1. Miła np. 1-19
2. Miła p. 4-42

11.01.2018 CZWARTEK - godz.15.00
1. Larysza p. 2-18
2. Larysza np. 1-15
3. M.Dąbrowskiej p. 2-28

12.01.2018 PIĄTEK - godz.15.00
1. M.Dąbrowskiej np. 5-25
2. Kopernika p. 2-28, Księżogórska 11A
3. Kopernika np. 1-23

13.01.2018 SOBOTA - godz. 14.00
1. Górna 2-6, Plebiscytowa 1-17
2. Zejera p. 22-42
3. Zejera p. 2-20

14.01.2018 NIEDZIELA - godz. 14.00
1. Zejera np. 35-1
2. Zwycięstwa 2-14, Lompy 1-14
3. Magnoliowa 1-13, Gałczyńskiego 1-13

15.01.2018 PONIEDZIAŁEK - godz. 15.00
1. Jaśminowa 5-42
2. Cmentarna p. 2-24
3. Cmentarna np. 1-17, Wielkopolska 1-13

16.01.2018 WTOREK - godz.15.00
1. Grunwaldzka 1-19, Cmentarna p. 26-36
2. Orzechowska p. 58-138
3. Orzechowska p. 56-36, Holewiny 2-8, Księżogórska

17.01.2018 ŚRODA - godz.15.00
1. Orzechowska p. 20-34
2. Orzechowska p. 8-18C

18.01.2018 CZWARTEK - godz.15.00
1. Reymonta 9
2. Reymonta 7
3. Reymonta 2-50

19.01.2018 PIĄTEK - godz.15.00
1. Ks. Knosały 205-141
2. Ks. Knosały 117, 111A(1-20), 111(41-60)
3. Ks. Knosały 111(1-40)

20.01.2018 SOBOTA - godz. 14.00
1. Ks. Knosały 103, 105, 107, 109
2. Ks. Knosały 95, 97, 99, 101
3. Ks. Knosały 87, 89, 91, 93

21.01.2018 NIEDZIELA - godz. 14.00
1. Ks. Knosały 79, 81, 83, 85
2. Ks. Knosały 71, 73, 75, 77
3. Ks. Knosały 63, 65, 67, 69

22.01.2018 PONIEDZIAŁEK - godz. 15.00
1. Ks. Knosały 53, 55, 57, 59, 61
2. Ks. Knosały 20A, 20B, 22
3. Ks. Knosały 14, 18A, 18B

23.01.2018 WTOREK - godz.15.00
1. Ks. Knosały 10, 12
2. Ks. Knosały 6, 8
3. Ks. Knosały 2, 4

24.01.2018 ŚRODA - godz.15.00
1. Sadowa 98, 100, 102, 104
2. Sadowa 92, 94, 96, 106

25.01.2018 CZWARTEK - godz.15.00
1. Sadowa 82, 84, 86, 88, 90
2. Sadowa 70, 72, 74, 76, 78

26.01.2018 PIĄTEK - godz.15.00
1. Sadowa 64, 66, 68, 80
2. Sadowa 54, 56, 58, 60, 62
3. Sadowa 48, 50, 52

27.01.2018 SOBOTA - godz. 14.00
1. Sadowa 40, 42, 44, 46
2. Sadowa 28, 34, 36, 38
3. Sadowa 24, 26, 30, 32

28.01.2018 NIEDZIELA - godz. 14.00
1. Sadowa np. 1-27, Sadowa p. 22-2
2. Kolęda dodatkowa