Dzisiaj jest środa, 20 Wrz 2017
Podziękowania za Drogę Krzyżową ulicami naszego miasta
poniedziałek, 21 marca 2016 00:47

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom Drogi Krzyżowej Ulicami Miasta w dniu 18 marca br. W chłodne i wietrzne piątkowe popołudnie, na tej - prawie 3,5 kilometrowej Drodze Krzyżowej Ulicami Miasta, było nas 865 osób. Dziękujemy tym, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie tego tradycyjnego już nabożeństwa (odprawiliśmy ją piętnasty raz), a zwłaszcza dziękujemy:
- naszym duszpasterzom - za przewodniczenie,
- ministrantom naszej parafii za odpowiedzialną i profesjonalnie wykonaną służbę porządkową,
- ministrantom niosącym sprzęt nagłaśniający,
- górnikom w mundurach galowych czuwających przy krzyżu,
- p. Joachimowi Szatoń za przygotowanie i nadzorowanie nagłośnienia,
- p. Marianowi Ziętek za koordynację przygotowań nabożeństwa,
- p. Czesławowi Szmidt za przygotowanie tekstów rozważań,
- grupom niosącym krzyż i lektorom prowadzącym rozważania,
- naszemu niezawodnemu organiście - p. Romanowi Kierasowi wraz z zespołem,
- władzom samorządowym, policji i straży miejskiej za opiekę nad uczestnikami,
- mieszkańcom, którzy przyozdobili i oświetlili trasę krzyżami, plakatami, zniczami, lampionami i świecami,
- wszystkim bezimiennym ludziom dobrej woli, którzy wsparli organizatorów w jakikolwiek sposób,
- Stowarzyszeniu Rodzin Katolickich za przygotowanie i koordynowanie tego nabożeństwa.
Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!
Do zobaczenia za rok.