Dzisiaj jest środa, 19 Wrz 2018
Intencje Mszalne od 16.09. do 23.09.2018r.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA    16 IX 2018

6.00 - W intencji Parafian.

7.15 - Za ++ męża Teodora w kolejną rocz. śm., rodziców z obu stron, rodzeństwo Józefa, Emę, Hildegardę, szwagrów Pawła, Teodora, Henryka, Józefa, szwagierkę Irenę, dusze w czyśćcu cierpiące.

8.30 - Za ++ Edmunda Nolewajka na pamiątkę 100 rocz. ur., żonę Marię, córkę Gabrielę Kierszniok, Ludwika i Walerię Pietryga.

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Karola i Krystyny Gruszka z okazji 50 rocz. śl., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą i Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

11.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i Św. Wojciecha w int. Józefa i Anny Brzezina z okazji 50 rocz. śl., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

15.00 - Nieszpory.

16.00 - O Boże błogosławieństwo dla Rocznych Dzieci, ich Rodziców i Rodziców Chrzestnych.

18.00 - Za + Jana Wrodarczyk w I rocznicę śmierci.


PONIEDZIAŁEK Wspomnienie Św. Roberta Bellarmina, bpa i dK    17 IX 2018

6.30 - 1) Wspólna za Zmarłych; 2) Za ++ Annę i Józefa Szołtysik, Hildegardę i Józefa Dworaczek, synów Norberta i Pawła, Irenę Cogiel, Ignacego Kurzok, zm. z pokrewieństwa.

7.30 - Za ++ Janusza Wrazidło w kolejną rocz. śm., ojca Rudolfa, Helenę i Tomasza, Henryka Franusik, córkę Łucję, Joantę Ryś, zm. z pokrewieństwa.

18.00 - 1) W intencji Małżeństw Domowego Kościoła z podzięk. za wszystkie otrzymane łaski podczas letnich rekolekcji, z prośbą o miłość i jedność w małżeństwach i rodzinach, potrzebne łaski w wypełnianiu powołania oraz dary Ducha Św. i Boże bł. w rozpoczynającym się roku formacyjnym; 2) Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy w int. Jerzego Wroński z okazji 18 rocz. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dary Ducha Św., opiekę i zdrowie.


WTOREK Święto Św. Stanisława Kostki, zak., patrona Polski i młodzieży    18 IX 2018

6.30 - 1) Za + Jerzego Pelka na pamiątkę ur.; 2) Za + Jana Musialik.

7.30 - 1) Za ++ męża Józefa, rodziców, 3 braci, 2 szwagierki, 2 synowe, 2 siostry z mężami, Łucję i Stanisława, Walfreda, Jerzego i Gertrudę; 2) Za ++ rodziców Franciszka i Martę,córkę Irenę, syna Marka, dziadków z obu stron, 4 siostry, Wilhelma, siostrę zakonną Anastazję, ojca Sylwestra, koleżanki Irenę i Otylię, zm. z pokrewieństwa z obu stron.

18.00 - Za + Marię Skrzypiec w I rocznicę śmierci.


ŚRODA Wspomnienie św. Januarego, bpa i męcz.    19 IX 2018

6.30 - 1) Za ++ rodziców Stanisława i Elżbietę Wosz, siostrę Anielę Blach na pamiątkę 60 rocz. ur., teściów Hildegardę i Józefa Cempulik; 2) Za + Jarosława Świerc na pamiątkę ur..

7.30 - 1) W intencjach powierzonych Matce Bożej oraz za żywych i zmarłych Członków Grupy Modlitewnej; 2) Za ++ Józefa w 50 rocz. śm., żonę Elżbietę, córki, zięciów, wnuka Tomasza, zm. z pokrewieństwa.

18.00 - Za ++ w miesiącu sierpniu: +Marię Wrodarczyk, +Mariana Otrzonsek, +Krystynę Jantos, +Różę Piontek, +Bolesława Stelmaszyk, +Piotra Aleksa, +Barbarę Nawrat, +Zofię Szablewską.


CZWARTEK Wspomnienie św. męcz. Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Tow.    20 IX 2018

6.30 - Za ++ Łucję Deptała w kolejną rocz. śm., ojca Alfreda, dziadków z obu stron, zm. z rodziny Deptała i Wrodarczyk, Wincentego, Antoniego, Henryka, Ritę i Stefanię.

7.30 - 1) W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego Franciszka, Radia Maryja, telewizji Trwam, Biskupów, Kapłanów, Ojca Dyrektora, słuchaczy Radia Maryja; 2) Za + Stanisława Wycisk w 25 rocz. śm..

16.30 - Za ++ męża Stanisława Gałęziok, rodziców Martę i Pawła, Antoniego, Agnieszkę Tobor, zm. z pokrewieństwa Gałęziok, Tobor i Wrodarczyk.

18.00 - Za ++ rodziców Michała i Martę Wrodarczyk, Jana, Genowefę, Józefa Tyczka, rodzeństwo, Piotra Szulc, Marię i Ernesta Patoń, Antoniego, Agnieszkę Wrodarczyk, Gerarda Skalski, zm. z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.


PIĄTEK Święto Św. Mateusza, apostoła i ewangelisty    21 IX 2018

6.30 - 1) Za ++ Jana i Jadwigę Tobór, Marię i Jerzego Markusik, syna Andrzeja, dziadków z obu stron, zm. z pokrewieństwa; 2) Za ++ Tomasza i Emę Bomba.

7.30 - 1) Za ++ Matki: Gertrudę Kafka, Elżbietę Dzionsko, Agnieszkę Tobor, Zofię Wyrwoł, Marię Kuś, Annę Hajda, Małgorzatę Mateja, Cecylię Szulc, Rozalię Wichary, Gertrudę Kotalczyk, Klarę Gajda, Helenę Szołtysik, Zofię Banaś /od Matek/; 2) Za ++ Adolfa Pietryga, rodziców, teściów, rodzeństwo, zm. z pokrewieństwa.

18.00 - Za ++ Helenę w I rocznicę śmierci, męża Ewalda, rodziców z obu stron.


SOBOTA    22 IX 2018

6.30 - Za ++ Huberta Tyczka w 4 rocz. śm., żonę Annę, rodziców Marię i Józefa Tyczka, Waleskę i Jakuba Tobór, zm. z pokrewieństwa z obu stron, Martę, Annę, Agnieszkę Michalik, Jerzego Smoczok.

7.30 - Za + Monikę Żydek w I rocznicę śmierci.

12.00 - W intencji nowożeńców Michała Dyga i Katarzyny Będkowskiej.

13.00 - W intencji nowożeńców Michała Talaczek i Joanny Jędrak.

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Elżbiety z okazji 60 rocz. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny.


XXV NIEDZIELA ZWYKŁA    23 IX 2018

6.00 - W intencji Parafian.

7.15 - W intencji Pielgrzymów na Górę Św. Anny.

8.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Jadwigi Wawrzyńczok z okazji 80 rocz. ur., z podzięk. za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Gerarda i Heleny Adamczyk z okazji 50 rocz. śl., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą i Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

11.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Tadeusza Orłowskiego z okazji 80 rocz. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

15.00 - Nieszpory.

16.00 - W intencji Małżeństw.

18.00 - Dziękczynno błagalna.