Dzisiaj jest środa, 01 Gru 2021
ntencje Mszalne od 28.11. do 05.12.2021r.

I NIEDZIELA ADWENTU     28 XI 2021

6.00 - Za ++ Michała Anczok, rodziców, rodzeństwo, Kazimierza i Martę Rachwał, syna Damiana, Brunona Cichy, zmarłych z pokrewieństwa.

8.00 - Za + syna Dawida Tkocz na pamiątkę urodzin.

10.00 - W intencji Parafian.

12.00 - Za ++ rodziców Annę i Alfreda Skowron, Klarę i Franciszka, Zenona Hansel, Alojzego Hewig, dziadków z obu stron, zmarłych z rodzin Ambrożyński, Piątkowski i Aleksa.

15.00 – Nieszpory Maryjne

16.00 - W intencji Małżeństw.

18.00 - Za + Józefa Turskiego w I rocznicę śmierci.

20.00 - Za ++ Edmunda Ślązok w 20 rocznicę śmierci, Helenę i Józefa Woźnica, zmarłych z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK     29 XI 2021

6.30 - 1) Za ++ rodziców Antoniego i Agnieszkę, rodziców chrzestnych Jadwigę i Ludwika, Mariana i Cecylię, dziadków, rodzeństwo, ks. Józefa i Alojzego Zdebel; 2) Za ++ Katarzynę i Pawła Jonczyk, siostry Marię i Helenę z mężami.

7.30 - 1) Za ++ matkę Różę w 30 rocznicę śmierci, ojca Ludwika, zmarłych z pokrewieństwa z obu stron; 2) Za + matkę Hankę Misiak /od córki Edyty z rodziną/.

17.00 - Za ++ męża Ryszarda Imiołczyk w 35 rocznicę śmierci, rodziców Imiołczyk i Brzezina, brata Romana, żonę Jadwigę, zmarłych z pokrewieństwa Imiołczyk, Brzezina i Gediga, kapłanów, siostry zakonne, dusze w czyśćcu cierpiące.

19.00 - W intencji Parafian mieszkających przy ulicach: Wspólnej, Przyjaźni, Wiktorii, Barbórki.

WTOREK     Święto św. Andrzeja, Apostoła     30 XI 2021

6.30 - 1) Wspólna za Zmarłych; 2) Za + Helenę Purgoł /od Marii, Anieli i Hildegardy/.

7.30 - 1) Za ++ rodziców Jana i Elżbietę Don; 2) Za + Pawła Markusik /od przyjaciół/.

17.00 - Za ++ Amalię w kolejną rocznicę śmierci, męża Juliusza, córki Marię i Elfrydę, rodziców z obu stron, rodzeństwo, zmarłych z pokrewieństwa.

19.00 - W intencji Parafian mieszkających przy ulicach: Adamieckiego, Miłej.

ŚRODA     01 XII 2021

6.30 - 1) Za ++ rodziców Józefa i Agnieszkę, siostrę Marię, zmarłych z pokrewieństwa; 2) Za + Łucję Grabe /od sąsiadów z ulicy Sadowej 92, 94 i 96/.

7.30 - 1) Za ++ syna Mariana, męża Pawła, rodziców Barbarę i Stanisława, Marię i Jana, brata Sylwestra i Helenę, szwagra Wincentego i Gertrudę, zmarłych z pokrewieństwa, sąsiadów, dusze w czyśćcu cierpiące; 2) Za + Franciszka Turek /od sąsiadów z ulic Norwida i Ks. Knosały/.

17.00 - Za + ks. proboszcza Andrzeja Trzeciak w I rocznicę śmierci.

19.00 - W intencji Parafian mieszkających przy ulicach: Wiosennej, Larysza.

I CZWARTEK     Miesiąca Wspomnienie bł. Jana Franciszka Machy, prezbitera i męczennika     02 XII 2021

6.30 - 1) Za + Łucję Tobor na pamiątkę 70 rocznicy urodzin; 2) Za ++ Henryka i Franciszka Minkina na pamiątkę ich 70 rocznic urodzin.

7.30 - W intencji Kapłanów, o zachowanie powołań oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne /od rodziców kapłanów i kleryków/.

17.00 - Za + Katarzynę Potwinowską w I rocznicę śmierci.

19.00 - W intencji Parafian mieszkających przy ulicach: M. Dąbrowskiej, Górnej, Ogrodowej.

I PIĄTEK     Miesiąca Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera     03 XII 2021

6.30 - 1) Do Miłosiernego Zbawiciela przez Maryję Niepokalaną o dar beatyfikacji Sługi Bożego o. Ludwika Wrodarczyka – misjonarza - oblata /od Koła Misyjnego/; 2) Za ++ kuzyna Andrzeja Matyjak, dziadków Leona i Bronisławę.

7.30 - 1) Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji Rodzin powierzonych Sercu Jezusowemu; 2) Za ++ Mikołaja i Magdalenę, Piotra i Martę.

17.00 - Za + Annę Wiatrek w I rocznicę śmierci.

19.00 - W intencji Młodzieży.

I SOBOTA    Miesiąca Wspomnienie św. Barbary, dziewicy i męczennicy, patronki archidiecezji     04 XII 2021

6.30 - O radość życia wiecznego dla Jana i Waleski, zmarłych z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.

7.30 - 1) Ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny; 2) W intencjach powierzonych Matce Bożej, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, za żywych i zmarłych członków Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka.

9.00 - Ku czci Św. Barbary – w intencji Górników.

18.00 - Za + Emanuela Szeja w I rocznicę śmierci.

II NIEDZIELA ADWENTU 146 ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA     05 XII 2021

6.00 - O radość życia wiecznego dla matki Heleny i matki chrzestnej Marty.

8.00 - Za ++ Klarę i Stanisława Banaś, wnuczkę Agnieszkę, Jerzego Pietryga.

10.00 – 1) W intencji Parafian; 2) O dar beatyfikacji Sługi Bożego Ojca Ludwika Wrodarczyka OMI

12.00 - Za ++ Bogusława Gaik, Józefa Gaik, Różę i Wojciecha Kłaczka /od teściowej Marii/.

15.00 - Nieszpory Maryjne.

16.00 - Za + Anielę Okulus w I rocznicę śmierci.

18.00 - Za ++ Karola Miś w kolejną rocznicę śmierci, żonę Agnieszkę, męża Jakuba Tyczka, syna Andrzeja, córkę Czesławę, Mariana, Cecylię i Jana Sobala, Jana Bujoczek, zmarłych z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.

20.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Krystyny z okazji kolejnej rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.