Dzisiaj jest poniedziałek, 20 Wrz 2021
Intencje Mszalne od 19.09. do 26.09.2021r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA      19 IX 2021

6.00 - W intencji Pielgrzymów na Górę Św. Anny.

8.00 - Za ++ męża Franciszka Krawczyk, zmarłych z pokrewieństwa.

10.00 - W intencji Dzieci ze Szkół Podstawowych nr 1 i 2 oraz dzieci z Wczesnej Komunii Świętej obchodzących I rocznicę przyjęcia Komunii Świętej.

12.00 - O Boże błogosławieństwo dla Rocznych Dzieci, ich Rodziców i Rodziców Chrzestnych.

15.00 - Nieszpory.

16.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Tadeusza Orłowskiego z okazji 83 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

18.00 - Za + Małgorzatę Szastok w I rocznicę śmierci.

20.00 - W intencji Bogu wiadomej.

PONIEDZIAŁEK      Wspomnienie Św. męcz. Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Tow.      20 IX 2021

6.30 - 1) Za ++ matkę Łucję Deptała w kolejną rocznicę śmierci, ojca Alfreda, dziadków z obu stron, zmarłych z rodziny Wrodarczyk i Deptała, dusze w czyśćcu cierpiące; 2) Za ++ syna Janusza w kolejną rocznicę śmierci, ojca Rudolfa, męża Jana, rodziców Helenę i Tomasza, siostrę Łucję, brata Henryka, zmarłych z pokrewieństwa, kapłanów, dusze w czyśćcu cierpiące.

7.30 - 1) Za ++ Łucję i Piotra Miodek, Zygmunta Szreter; 2) Za ++ Eugeniusza Karwat, rodziców Cecylię i Huberta, dziadków, Danutę Łanecką.

18.00 - Za + Bogdana Poprawa w I rocznicę śmierci.

WTOREK      Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty      21 IX 2021

6.30 - 1) Wspólna za Zmarłych; 2) Za ++ Jana Czekała, zmarłych z ulic Kruczkowskiego i Rowowej /od sąsiadów/.

7.30 - 1) Za ++ Adolfa Pietryga, rodziców, teściów, rodzeństwo, zmarłych z pokrewieństwa; 2) Za + Tomasza Bomba na pamiątkę urodzin.

18.00 - Za + Jana Nowak w I rocznicę śmierci.

ŚRODA      22 IX 2021

6.30 - Za + Danutę Wrodarczyk /od Marii/.

7.30 - 1) Za ++ Matyldę Renka w 30 rocznicę śmierci, męża Piotra, syna Rufina, synową Helenę, zięcia Oskara; 2) Za ++ ojca Piotra, dziadków.

13.00 - W intencji nowożeńców Adama Fleszar i Agnieszki Brzezina.

18.00 - Za ++ męża Piotra Szastok w kolejną rocznicę śmierci, Gertrudę i Wilhelma Szastok, Elżbietę, Marcelinę i Włodzimierza Osak, Marię i Antoniego Mateja, Alinę Szastok, Janusza Piotrowskiego, Mariana Jonczyk, Edgara Panek, Stefana Potera, zmarłych z pokrewieństwa.

CZWARTEK      Wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera      23 IX 2021

6.30 - Za + męża Antoniego Nolewajka w 10 rocznicę śmierci.

7.30 - Za ++ rodziców Jerzego i Krystynę.

12.00 - W intencji nowożeńców Tomasza Kwaśniewskiego i Kingi Wójtowicz.

16.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i św. Wojciecha w intencji Rafała z okazji 40 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę i zdrowie.

18.00 - Dziękczynno-błagalna.

PIĄTEK      24 IX 2021

6.30 - 1) Za ++ ks. Łucjana Szeliga, Alojzego Szeliga /od sąsiadów z ulicy Św. Wojciecha/; 2) O radość życia wiecznego dla zmarłej mamy Klary Banaś.

7.30 - 1) Za ++ matkę Marię Fryczowską w kolejną rocznicę śmierci, ojca Wincentego, zmarłych z pokrewieństwa; 2) Za + Jerzego Bączkowicz /od sąsiadów z ulicy Sadowej/.

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Marii z okazji 85 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie./TD

SOBOTA      25 IX 2021

6.30 - Za ++ Annę i Józefa Szołtysik, Hildegardę i Józefa Dworaczek, synów Norberta i Pawła, Marka Cziba, Ignacego Kurzok, zmarłych z pokrewieństwa.

7.30 - Za + Jerzego Bączkowicz /od Apostolstwa Dobrej Śmierci/.

13.00 - W intencji nowożeńców Marcina Pisarek i Aleksandry Trzcionkowskiej.

14.00 - W intencji nowożeńców Jakuba Grosjer i Martyny Ciura.

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej i Św. Wojciecha w intencji Alfreda i Krystyny Musioł z okazji 55 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA      26 IX 2021

6.00 - Za ++ Michała Anczok, rodziców, rodzeństwo, Kazimierza i Martę Rachwał, syna Damiana, Brunona Cichy.

8.00 - W intencji Parafian.

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha oraz Św. Aniołów Stróżów w intencji Edwarda i Bronisławy Turlińskich z okazji 50 rocznicy ślubu oraz w intencji Bronisławy z okazji 70 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

12.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha z podziękowaniem za długie lata w małżeństwie i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny oraz o dary Ducha Św. dla wnuków i prawnuków.

15.00 - Nieszpory.

16.00 - W intencji Małżeństw.

18.00 - Za ++ rodziców Teresę i Jana Aleksa, Michała Aleksa, Edmunda i Łucję Leś, ks. Marka Cuda, Jana Zdebik.

20.00 - Za ++ Romana Jaruszewskiego w 3 rocznicę śmierci, rodziców Walentego i Marię, Edmunda i Bogumiłę.