Dzisiaj jest sobota, 22 Lut 2020
Intencje Mszalne od 16.02. do 23.02.2020r.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA      16 II 2020

6.00 - Za ++ Magdalenę i Józefa Piontek w kolejną rocznicę śmierci, zmarłych z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.

8.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Janusza Wrodarczyk z ok.60 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie. / TD

10.00 - W intencji Parafian.

12.00 - O Boże błogosławieństwo dla Rocznych dzieci, ich rodziców i rodziców chrzestnych.

15.00 - Nieszpory.

16.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Haliny Vogt z okazji 65 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie. /TD

18.00 - Za + Gabrielę Kierszniok na pamiątkę urodzin.

20.00 - Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Damiana Rachwał.

PONIEDZIAŁEK      Wspomnienie Świętych Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP      17 II 2020

6.30 - Za ++ Helenę Matuszek i Janinę Lasok / od sąsiadów /

7.30 - 1) Za++ Anastazję, Helenę, Franciszkę i Matyldę; 2) Za + Cecylię Łuszczyk / od sąsiadów z ulicy Szymały /

18.00 - Za + Henryka Tomczyk w I rocznicę śmierci

WTOREK      18 II 2020

6.30 - 1) Za + Stefanię Hajda /od pracowników ZDOREWiR/; 2) Za + Franciszka Tobor / od rodziny Krawczyk /

7.30 - Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Bożej Bolesnej i Św. Józefa o odpuszczenie grzechów i łaskę szczęśliwej śmierci dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i grzeszników całego świata oraz za zmarłych członków i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 - Za + Krzysztofa Nolewajka w I rocznicę śmierci

ŚRODA      19 II 2020

6.30 - Wspólna za Zmarłych.

7.30 - Za ++ matkę Jadwigę, brata Jana w kolejną rocznicę śmierci, ojca Pawła, zmarłych z rodziny.

18.00 - Za + Agnieszkę Omasta.

CZWARTEK      20 II 2020

6.30 - Za ++ kuzynów: Ojca Alfonsa Glanc OMI, Ks. Proboszcza Józefa Anczok, Antoniego Kozik, Wiktora Glanc, żonę Stefanię.

7.30 - 1) Za ++ rodziców Huberta i Annę Cyl, brata Czesława, 3 siostry, 5 szwagrów, Danutę Wrodarczyk, dusze w czyśćcu cierpiące; 2) Za ++ Danutę Wrodarczyk, teściów Gertrudę i Józefa, dusze w czyśćcu cierpiące, zmarłych kapłanów.

16.30 - Za + Janinę Benerat w 2 rocznicę śmierci

18.00 - Za ++ męża Władysława Lubas, rodziców Stefana i Józefę Auguścik, zmarłych teściów, Józefa i Juliannę Lubas, pokrewieństwo z obu stron, księdza Ernesta Janoszka, dusze w czyśćcu cierpiące.

III PIĄTEK MIESIACA      Wspomnienie św. Piotra Damianiego, biskupa i doktora Kościoła      21 II 2020

6.30 - Za ++ siostrę Marię, rodziców Józefa i Agnieszkę, zmarłych z pokrewieństwa

7.30 - Za ++ rodziców Helenę i Augustyna, rodzeństwo, szwagrów, bratowe, zmarłych kapłanów i siostry zakonne.

18.00 - Za + Alfreda Gediga w I rocznicę śmierci

SOBOTA      Święto Katedry Św. Piotra Apostoła      22 II 2020

6.30 - Za + Rozalię Plewnia na pamiątkę urodzin

7.30 - Za + Wiesława Juszczyk w 5 rocznicę śmierci

14.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Marii i Józefa Konopka z ok.60 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie całej rodziny. / TD

18.00 - Za + Gintera Pietryga w I rocznicę śmierci

VII NIEDZIELA ZWYKŁA      23 II 2020

6.00 - Za ++ brata Grzegorza, rodziców Magdalenę i Józefa Cziba, Józefę i Kazimierza Turliński, chrzestną Cecylię Łuszczyk.

8.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Marii Sapota z okazji 80 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie./TD

10.00 - 1) Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Weroniki i Zygmunta Miś z okazji 40 rocznicy ślubu oraz męża Zygmunta z okazji 60 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie. / TD; 2) Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Arkadiusza Gawełczyk z okazji 30 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

12.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Pauliny Pilarski z okazji 18 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego.

15.00 - Nieszpory.

16.00 - 1) Dziękczynno- błagalna; 2) Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej i Św. Wojciecha w int. Stefana Kamiński z okazji 60 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie. /TD

18.00 - Za + Stefanię Tobor w 2 rocznicę śmierci

20.00 - W intencji Parafian.