Dzisiaj jest czwartek, 17 Cze 2021
Intencje Mszalne od 13.06. do 20.06.2021r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA      13 VI 2021

6.00 - Za + Zbigniewa Słowikowskiego /od Piotra i Agnieszki Uchrońskich/.

8.00 - Za ++ Joannę i Rufina Wiatrek, rodziców z obu stron, zmarłych z pokrewieństwa.

10.00 - W intencji Parafian.

12.00 - O Boże błogosławieństwo dla Nowoochrzczonych, ich Rodziców i Rodziców Chrzestnych.

15.00 - Różaniec fatimski.

16.00 - Ku czci Matki Bożej Fatimskiej – w intencji Chorych, Zalecanych i Czcicieli oraz o pokój na świecie.

18.00 - Za + Małgorzatę Letocha.

20.00 - Za ++ matkę Leokadię Grabską w 10 rocznicę śmierci, ojca Stefana, Justynę, Janinę, Eugeniusza Ołdziejewskich, dziadków, zmarłych z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK      Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika      14 VI 2021

6.30 - 1) Za + Bertę Sukienik /od Apostolstwa Dobrej Śmierci/; 2) W intencji ofiarodawców I i II Ołtarza na Boże Ciało.

7.30 - 1) W intencjach powierzonych Matce Bożej oraz za żywych i zmarłych członków Grupy Modlitewnej; 2) W intencji wynagrodzenia Sercu Jezusa i Sercu Maryi za nasze grzechy.

10.00 - W intencji młodzieży z ZDOREWiR-u przyjmującej Sakrament Bierzmowania.

18.00 - Za + Angielę Pietryga w I rocznicę śmierci.

WTOREK      15 VI 2021

6.30 - 1) Za ++ Gertrudę Szołtysik w 4 rocznicę śmierci, syna Henryka, Karola Winszczyk, zmarłych z pokrewieństwa; 2) Za + Eugeniusza Bartoszek /od sąsiadów z ulicy Kopernika/.

7.30 - Za + Pawła Wrodarczyk.

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Małgorzaty z okazji 90 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

ŚRODA      16 VI 2021

6.30 - 1) Za + męża Piotra Sikora w 30 rocznicę śmierci; 2) Za + Siostrę Służebniczkę Marię Arildę

7.30 - 1) Za ++ Klarę i Franciszka Tobor /od sąsiadów z ulic Św. Wojciecha i Norwida/; 2) Za ++ rodziców Wilhelma i Agnieszkę, braci Józefa, Pawła, Jana, żonę Różę, męża Jerzego, jego rodziców, zmarłych z pokrewieństwa.

18.00 - Wspólna za Zmarłych.

CZWARTEK      Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika      17 VI 2021

6.30 - Za + ojca Alojzego na pamiątkę urodzin.

7.30 - Za + Helenę Kuś.

16.30 - Za ++ Dawida Ziora w 7 rocznicę śmierci, jego rodziców Eugeniusza na pamiątkę urodzin i Brygidę Ziora, dziadka Ryszarda Miś.

18.00 - Za ++ ojca Gerarda w kolejną rocznicę śmierci, matkę Magdalenę, syna Michała, teściów, szwagra, zmarłych z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące.

III PIĄTEK Miesiąca      18 VI 2021

6.30 - 1) Za ++ Bertę Sukienik, zmarłych z ulicy Górnej; 2) Za + Zbigniewa Słowikowskiego /od sąsiadów z ulicy Ks. Knosały/.

7.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji ks. Piotra Płonka z okazji kolejnej rocznicy urodzin, z podziękowaniem i z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę i zdrowie na dalsze lata posługi kapłańskiej.

18.00 - Za + Wernera Aleksy w I rocznicę śmierci.

SOBOTA      Wspomnienie św. Romualda, opata      19 VI 2021

6.30 - 1) Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Joanny z okazji 30 rocznicy urodzin i Rafała z okazji 20 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę i zdrowie dla całej rodziny; 2) W intencji Ofiarodawców IV Ołtarza na Boże Ciało.

7.30 - Za ++ Marię i Jana, dziadków Piotra i Elżbietę, Wilhelma i Martę, rodzeństwo, zmarłych z pokrewieństwa z obu stron.

13.00 - W intencji nowożeńców Artura Lipińskiego i Aliny Urbańczyk.

18.00 - Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla zmarłego Damiana Rachwał na pamiątkę urodzin.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA      20 VI 2021

6.00 - W intencji Parafian.

8.00 - O łaskę uzdrowienia dla Hani Zając, Emilii Posmyk i Kingi Galwas oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ich rodzin /od Wspólnoty Dzieci Maryi/.

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Alojzego Musialik z okazji 90 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

12.00 - O Boże błogosławieństwo dla Rocznych Dzieci, ich Rodziców i Rodziców Chrzestnych.

15.00 - Nieszpory.

16.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Emilii Sykulskiej z okazji 85 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

18.00 - Za ++ męża Konrada Kroczek w 5 rocznicę śmierci, syna Marcina, rodziców Jana i Jadwigę Pajor, Marię i Franciszka Kroczek.

20.00 - Za + Franciszka Franusik w I rocznicę śmierci.