Dzisiaj jest poniedziałek, 11 Gru 2017
Intencje Mszalne od 10.12 do 17.12.2017r.

II NIEDZIELA ADWENTU 142 Rocznica Poświęcenia Kościoła    10 XII 2017

6.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Józefa z okazji 80 rocz. ur., z podzięk. za dar życia i otrzymane łasski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

7.15 - Za + Ryszarda Nowak w I rocznicę śmierci.

8.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej i św. Jana Pawła II w int. Karola Sapota z okazji 18 rocz. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dary Ducha Św., opiekę i zdrowie.

10.00 - W intencji Parafian.

11.30 - Za ++ Marcina Suchart, teścia Leona Suchart, rodziców Romana i Kazimierę Kocera, zm. z pokrewieństwa.

15.00 - Nieszpory.

16.00 - O Boże błogosławieństwo dla Nowoochrzczonych, ich Rodziców i Rodziców Chrzestnych.

18.00 - Za ++ Annę Skowronek w 20 rocz. śm., męża Edwarda, Katarzynę i Roberta Pawliński, zm. z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK Wspomnienie Św. Damazego I, pap    11 XII 2017

6.30 - 1) Za ++ męża Wojciecha w 2 rocz. śm., rodziców, teściów, siostrę Klarę, szwagra Mariana, dziadków, zm. z pokrewieństwa; 2) Za ++ ojca Pawła w 30 rocz. śm., matkę Różę, brata Ryszarda.

7.30 - Za + Henryka Hajda w I rocznicę śmierci.

17.00 - Za ++ Stanisława i Reginę Zejer, córkę Marię Bujoczek.

WTOREK Wspomnienie NMP z Guadalupe    12 XII 2017

6.30 - Wspólna za Zmarłych.

7.30 - 1) Do Miłosierdzia Bożego, MB Bolesnej i Św. Józefa o odpuszczenie grzechów i łaskę szczęśliwej śmierci dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i grzeszników całego świata oraz za zmarłych członków i dusze w czyśćcu cierpiące; 2) Za ++ męża Jerzego Szatan w kolejną rocz. śm., rodziców z obu stron, zięcia Joachima, zm. z rodzin Maruniewicz, Szatan, Minas, Mydla, Kowalski, Morawa, Pyrek, sąsiadów.

12.00 - W intencji Uczniów, Nauczycieli i Pracowników Gimnazjum im. o. Ludwika Wrodarczyka z okazji Święta Patronalnego.

17.00 - Za ++ córkę Jolantę Stefańską, żonę Halinę, rodziców z obu stron, zm. z pokrewieństwa.

ŚRODA Wspomnienie Św. Łucji, dz. i męcz.    13 XII 2017

6.30 - Za ++ Czesława Wrodarczyk w kolejną rocz. śm., rodziców Marię i Szymona, brata Sylwestra, Marię i Stanisława Tomczyk, dziadków Wrodarczyk, Ślichcin, Tomczyk, zm. z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.

7.30 - Za ++ męża Piotra, rodziców z obu stron, braci, szwagrów Jana, Henryka i Józefa, dziadków, dusze w czyśćcu cierpiące.

8.15 - Ku czci Matki Bożej Fatimskiej – w intencji Chorych, Zalecanych i Czcicieli.

17.00 - Za ++ w listopadzie: +Ryszarda Lajchtman, +Gabrielę Kierszniok, +Jana Barański, +Urszulę Bubalik, +Marka Wojtasik, +Bronisławę Wysypoł, +Ryszarda Urbańczyk, +Eugeniusza Don, +Krystynę Strzelczyk, +Grzegorza Nolewajka, +Jerzego Pośpiech.

CZWARTEK Wspomnienie Św. Jana od Krzyża, prezb. i dK    14 XII 2017

6.30 - Dziękczynna w int. ks. Łukasza Rudnik z okazji kolejnej rocz. ur., z podzięk. i z prośbą o Boże bł., dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i zdrowie na dalsze lata posługi kapłańskiej w naszej parafii. /od Matek i Górników, Zespołu Charytatywnego, III Zakonu Św. Franciszka, Koła Misyjnego, Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Apostolstwa Dobrej Śmierci, Róż Różańcowych, Apostolatu Margaretka, Grupy Modlitewnej, Domowego Kościoła/.

7.30 - 1) W intencjach powierzonych Matce Bożej oraz za żywych i zmarłych Członków Grupy Modlitewnej; 2) Za ++ rodziców Martę i Pawła, teściów Marię i Piotra, Teresę i Waltera, dziadków.

17.00 - Za ++ męża Jerzego Marek, teściów Klarę i Wincentego Marek, rodziców Lidię i Wiktora Harwig, braci i szwagrów.

PIĄTEK    15 XII 2017

6.30 - 1) Za + Lidię Gola w kolejną rocz. śm.; 2) Za + Jerzego Pośpiech /od sąsiadów z ulicy Barbórki/.

7.30 - Za + Małgorzatę Szulc w I rocznicę śmierci.

17.00 - Za ++ Stanisława Gajek, Antoninę, Józefa i Czesława Jędrasik, Marię i Krystiana Kaleja, dziadków z obu stron, zm. z pokrewieństwa.

SOBOTA    16 XII 2017

6.30 - Za + Felicję Szlichcin /od sąsiadów/.

7.30 - 1) Za ++ męża Pawła Żurek w kolejną rocz. śm., rodziców Agnieszkę i Piotra Maruszczyk, Joannę i Wilhelma Żurek, szwagra Hugona, Stanisława Guz, Urszulę Wiecheć; 2) matkę Helenę Glanc w kolejną rocz. śm., ojca Wiktora.

18.00 - Za ++ Janinę i Eugeniusza Górniak.

III NIEDZIELA ADWENTU - GAUDETE    17 XII 2017

6.00 - W intencji Parafian.

7.15 - Za ++ Henryka Stolarczyk na pamiątkę ur., rodziców, teściów, zm. z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.

8.30 - Za ++ Krystynę Franke, męża Pawła, rodziców z obu stron, Alfonsa Koloch, Olesława Szymacha, Ryszarda i Franciszka Krus, Różę Franke, Annę Otrębską.

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Uzdrowienia Chorych i Św. Wojciecha w int. Marii Wieczorek z okazji 85 rocz. ur., z podzięk. za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

11.30 - Za + Czesławę Jagieło w I rocznicę śmierci.

15.00 - Nieszpory.

16.00 - O Boże błogosławieństwo dla Rocznych Dzieci, ich Rodziców i Rodziców Chrzestnych.

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Eugeniusza Szastok z okazji 80 rocz. ur. oraz w int. córki Ewy z okazji kolejnej rocz. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD