Dzisiaj jest niedziela, 17 Lut 2019
Intencje Mszalne od 10.02. do 17.02.2019r.

NIEDZIELA    10 II 2019

6.00 - W intencji Parafian.

7.15 - Za ++ Joannę Lizurek w kolej. rocz.śm.,rodz. Irenę i Józefa, Martę i Jana Pniok.

8.30 - Za + Krystynę Wieczorek o radość życia wiecznego.

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Elżbiety Pietryga z ok. 70 rocz. ur. oraz w int. Józefa z ok. kolej. rocz.ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł.,opiekę i zdrowie dla całej rodziny. / TD /

11.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Maryi i bł. Edmunda Bojanowskiego w int. Iwony i Kazimierza z ok. kol.rocz. ślubu oraz w int. Julii i Emilii z podzięk. za otrzymane łaski, z prosbą o Boże bł.,opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

15.00 - Nieszpory.

16.00 – O Boże błogosławieństwo dla Nowoochrzczonych dzieci, ich rodziców i rodziców chrzestnych.

18.00 – Za + Piotra Gawenda w 3 rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK    Wspomnienie NMP z Lourdes - Światowy Dzień Chorego    11 II 2019

6.30 - Za ++ Annę w 10 rocz.śm., męża Pawła, syna Eugeniusza, pokrewieństwo z obu stron.

7.30 - Do Bożego Miłosierdzia przez wstawiennictwo MB z Lourdes i św. Jana Pawła II za chorych i cierpiących oraz za członków Misyjnego Apostolstwa Chorych. /od Koła Misyjnego/

9.00 - W intencji chorych i cierpiacych.

18.00 - Za + Stefanię Glanc w I rocznicę śmierci.

WTOREK    12 II 2019

6.30 - 1) Wspólna za zmarłych; 2) Za + Marię Nierobisz o radość życia wiecznego.

7.30 - 1) Za ++ Pelagię Cyl w kolejną rocz. śm., męża Jana, rodz. i rodzeństwo z obu stron, zięcia Gintera Kupka,zm. z rodziny Cyl i Wożniak; 2) Za + Helenę Dolibóg / od sąsiadów /.

18.00 - Za + Jerzego Grela w I rocznicę śmierci.

ŚRODA    13 II 2019

6.30 - Za ++ męża Emanuela, siostrę Helenę, Jadwigę, Jana, zm. z rodziny.

7.30 - Za ++ męża Zenona, rodz. Gertrudę i Henryka, Agnieszkę i Franciszka, szwagrów Jana i Józefa, zm. z rodziny.

8.15 - Ku czci Matki Bożej Fatimskiej - w intencji Chorych, Zalecanych i Czcicieli oraz o pokój na świecie.

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Antoniego Szołtysik z ok. 70 rocz. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł.,opiekę i zdrowie. / TD /

CZWARTEK    Święto Świętych Cyryla Mnicha i Metodego, Biskupa, patronów Europy    14 II 2019

6.30 - Za ++ męża Józefa, rodz. z obu stron, rodzeństwo, Karolinę, dziadków, dusze w czyśćcu cierpiące.

7.30 - 1) Za ++ rodziców Roberta i Annę Hermansa, Tomasza i Łucję Mazurkiewicz, brata Rudolfa, siostrę Różę, bratową Annę, za zm. z rodzin: Witucki, Tobór, Hojka, Pietryga, Banaś, Romana i Agnieszkę Aleksa, Pawła Bzdęga, Erwina Purgoł i zm. z pokrewieństwa; 2) Za + Piotra Cziba /od sąsiadów z ul. Gałczyńskiego /

18.00 - Za ++ m-cu styczniu 2019 roku : Andrzeja Jurczyk, Bronisławę Lubos, Pawła Tobor, Pawła Tomczyk, Stefana Bloch, Klarę Lizurek, Helenę Dolibóg, Genowefę Ferdyn, Józefa Gwóżdż, Jerzego Rabsztyn.

PIĄTEK    15 II 2019

6.30 - Za ++ matkę Helenę Dolibóg na pam.ur., wnuka Łukasza, dziadków, 2 braci, bratowe, Bronisławę Dolibóg, męża Jana, zm. z pokrewieństwa.

7.30 - Do Miłosierdzia Bożego, MB Bolesnej i Św. Józefa o odpuszczenie grzechów i łaskę szczęśliwej śmierci dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i grzeszników całego świata oraz za zmarłych członków i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 - Za + Janinę Benerat w I rocznicę śmierci.

SOBOTA    16 II 2019

6.30 - Za ++ rodz. Magdalenę i Józefa Piontek w kolejną rocz. śm. i zm. z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.

7.30 - Za + Gabrielę Kierszniok na pam. urodzin.

18.00 - Za + Bolesława Gediga w I rocznicę śmierci.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA    17 II 2019

6.00 - Za + Damiana Rachwał o radość życia wiecznego.

7.15 - Za + męża Huberta Szeliga w 30 rocz. śm.

8.30 - Za ++ Alfreda i Annę Skowron, Klarę i Franciszka Hansel, dziadków Wilhelma i Monikę Skowron, Wilhelma i Matyldę Hajda, Eugeniusza Don.

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Ryszarda Hajda z ok. 80 rocz. ur. oraz w int. prawnuka Piotra z ok. 1 rocz. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD/

11.30 - W intencji Parafian.

15.00 - Nieszpory.

16.00 - O Boże błogosławieństwo dla Rocznych dzieci, ich Rodziców i Rodziców Chrzestnych.

18.00 - Za + Elisę Ciba w I rocznicę śmierci.