Dzisiaj jest wtorek, 20 Sie 2019
Intencje Mszalne od 18.08. do 25.08.2019r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA    18 VIII 2019

6.00 - W int. Parafian.

8.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i św. Wojciecha w int. Michała Brzeziny z ok. 50 rocz. ur. z podziękow. za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i św. Wojciecha w intencji Klubu Sportowego Ruch Radzionków z okazji 100 rocznicy powstania klubu oraz w intencji Uczniowskiego Klubu Sportowego Ruch Radzionków z okazji 15 rocznicy powstania klubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i sukcesy sportowe z okazji rozpoczętego sezonu piłkarskiego.

11.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i św. Wojciecha w int. Kamila Banaś z ok.30 rocz. ur. z podziękow. za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

16.00 - O Boże błogosławieństwo dla Rocznych dzieci, ich rodziców i rodziców i rodziców chrzestnych.

18.00 - Za + Magdalenę Gediga o radość życia wiecznego.

PONIEDZIAŁEK    Wspomnienie św. Jana Eudesa, prezbitera    19 VIII 2019

7.00 - 1) Za ++ ks. prob. Edmunda Żydek w kolejną rocznicę śmierci, rodziców Martę i Piotra; 2) Za ++ ojca Huberta Dzionsko. /od syna i córki z rodzinami/

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i św. Wojciecha w intencji syna Adama z okazji kolejnej rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

WTOREK    Wspomnienie św. Bernarda, opata i dK    20 VIII 2019

7.00 - 1) Za ++ Marcina Kroczek w 3 rocznicę śmierci, męża Konrada, zmarłych rodziców i dziadków; 2) Za ++ Bronisława Cuda, Brygidę Cuda, zmarłych z pokrewieństwa. / od Ireny /

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i św. Wojciecha w intencji Stanisławy Lubos z okazji 80 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

ŚRODA    Wspomnienie św. Piusa X, papieża    21 VIII 2019

7.00 – 1) Za ++ Stanisława Banaś, wnuczkę Agnieszkę; 2) Za + Stanisława Srokę. / od Jana i Stanisławy Sroka z rodzinami, z Koniówki/

18.00 – Za + Bolesława Stelmaszyk w I rocznicę śmierci.

CZWARTEK    Wspomnienie NMP, Królowej    22 VIII 2019

7.00 - 1) Za + Huberta Dzionsko. / od sąsiadów z ul. Norwida /; 2) Wspólna za zmarłych.

18.00 - Za + Jana Imiolczyk na pamiątkę 60 rocznicy urodzin.

PIĄTEK    Wspomnienie św. Róży z Limy, dziewicy    23 VIII 2019

7.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i św. Wojciecha w int. Huberta Golus z okazji 75 rocznicy urodzin oraz w intencji wnuka Karola z okazji 7 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

18.00 – Dziękczynno – błagalna.

SOBOTA    ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA    24 VIII 2019

7.00 – 1) Za ++ Helenę i Huberta Horzela,Agnieszkę i Józefa Kandzia, zm. z pokrew.; 2) Za ++ syna Mikołaja Cios w 10 rocznicę śmierci i brata Józefa Niespor.

18.00 – 1) Za + Andrzeja Spruś w 10 rocznicę śmierci; 2) Za + Huberta Dzionsko.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA    25 VIII 2019

6.00 – W intencji Parafian

8.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i św. Wojciecha w int. Mariana Dolibóg z okazji 60 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

10.00 – 1) Dziękczynna w intencji Działkowców z Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Jutrzenka” w Radzionkowie, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie oraz o radość życia wiecznego dla zmarłych Działkowców. /TD; 2) W intencji Księdza Jacka GARUSA – o Boże błogosławieństwo w pracy misyjnej w Zambii.

11.30 – Za + Gertrudę Skalską w 5 rocznicę śmierci.

16.00 – W intencji małżeństw.
W int. małżonków Szymona i Sandry Łuszczyk z ok. 10 rocz. ślubu.
W int. małżonków Grażyny i Marka Szyguła z ok. 23 rocz. slubu.

18.00 - Za + męża Józefa w kolejną rocznicę śmierci.