Dzisiaj jest niedziela, 31 Maj 2020
Intencje Mszalne od 24.05. do 31.05.2020r

NIEDZIELA      Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego      24 V 2020

6.00 - Do Trójcy Przenajświętszej z podziękowaniem za szczęśliwe rozwiązanie mamy Katarzyny i o zdrowie dla Emanuela.

8.00 - W intencji Parafian.

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Antoniego Zmenda z okazji 75 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

12.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Bożeny Cierniak z okazji 60 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

16.00 - W intencji Małżeństw.

18.00 - Za + Sylwię Krasowską w I rocznicę śmierci.

20.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Jana i Franciszka z okazji kolejnych rocznic urodzin, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie.

PONIEDZIAŁEK      Wspomnienie Św. Bedy Czcigodnego, prezbitera i doktora Kościoła      25 V 2020

6.30 - Wspólna za Zmarłych.

7.30 - 1) O radość życia wiecznego dla Marii Wrodarczyk /od rodzin Jasiok, Konopka i Pniok/; 2) Za + Marię Wrodarczyk /od najemców sklepów/.

18.00 - Za + Wiesława Potwinowski w I rocznicę śmierci.

WTOREK      Wspomnienie Św. Filipa Neri, prezbitera      26 V 2020

6.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Józefa Kapica z okazji urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny /od Sióstr Służebniczek NMP/.

7.30 - 1) Za ++ męża Ignacego Kapica, rodziców Jerzego, Jadwigę, syna Teodora Kapica, rodziców Józefa, Martę, Jerzego, Krystynę, Alfonsa, Łucję Wrodarczyk, Erwina Mateja, Wiktora Matejczyk, Teresę Dudek, Irenę Ochman, dusze w czyśćcu cierpiące; 2) Za ++ matkę Agnieszkę Szulc w 30 rocznicę śmierci, ojca Wilhelma, braci Pawła, Józefa, Jana, bratową Różę, męża Jerzego Janus, jego rodziców Antoninę i Karola Janus, rodzeństwo.

18.00 - Za + Łucję Tobor w I rocznicę śmierci.

ŚRODA      Wspomnienie Św. Augustyna z Canterbury, biskupa      27 V 2020

6.30 - Za + ks. Jerzego Rzczyża w kolejną rocznicę śmierci

7.30 - 1) Za ++ Jana, siostrę Joannę, rodziców Jadwigę, Jerzego, Otylię, Antoniego, Eugeniusza, Marię, Agnieszkę, Annę, Piotra, ks. Franciszka, Zofię, Józefa, Mariana, zmarłych z pokrewieństwa, sąsiadów; 2) O radość życia wiecznego dla Mariana Zajac, Franciszka Tobor, Marka Cziba.

18.00 - Za ++ Wiktora i Stefanię Glanc, Teresę i Jana Kądziela, o.Alfonsa Glanc OMI.

CZWARTEK      28 V 2020

6.30 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Józefy i Stefana.

7.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Henryka Hajda z okazji 60 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

16.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji ks. Ludwika Kieras z okazji kolejnej rocznicy urodzin, z podziękowaniem i z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę i zdrowie na dalsze lata posługi kapłańskiej.

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Jolanty Nawrat z okazji kolejnej rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie.

PIĄTEK      Wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy      29 V 2020

6.30 - Za + Marię Zberek w 3 rocznicę śmierci.

7.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Alfredy Tobor z okazji kolejnej rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie.

18.00 - 1) Za ++ Weronikę i Jana Szastok, Emila i Rozalię Brzenzka, szwagra Henryka, chrześniaka Krzysztofa; 2) O radość życia wiecznego dla ++ Małgorzaty Szydło, Elżbiety Baron, Joanny Krukowskiej i Marii Datczuk /od koleżanek/.

SOBOTA      Wspomnienie Św. Jana Sarkandra, prezbitera      30 V 2020

6.30 - Za ++ brata Ryszarda w kolejną rocz. śm., rodziców Jana i Marię, brata Franciszka, siostry Krystynę i Elżbietę, szwagrów Pawła i Alfonsa

7.30 - 1) Za ++ Cecylię, Mariana, córkę Elżbietę; 2) Za ++ Praksedę Hanzel /od sąsiadów z ulicy Adamieckiego/.

16.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Aleksandry Adamskiej z okazji 18 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę i zdrowie.

18.00 - W intencji Róż Różańcowych rodziców za dzieci.

NIEDZIELA      Uroczystość Zesłania Ducha Świętego      31 V 2020

6.00 - Za ++ Irenę i Józefa Smytkowski, siostrę Marię, rodziców Julię i Zdzisława Krzywiecki.

8.00 - W intencji Parafian.

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Heleny Anczok z okazji 90 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia i wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie./TD

12.00 - Za ++ rodziców Władysławę i Józefa Jędrczak, teściów Zofię i Ryszarda Słowikowski, zmarłych z rodzin Górów, Jędrczak, Bławatów, Słowikowski /od dzieci z rodzinami/.

16.00 - Do Trójcy Przenajświętszej przez Niepokalane Serce Maryi, Św. Jana Pawła II i Św. Ojca Pio w intencji Magdaleny Dworaczek z okazji 18 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia i zdrowie oraz z prośbą o błogosławieństwo w dalszym życiu, dary Ducha Św. dla całej rodziny.

18.00 - Za ++ Gerarda Koza, żonę Marię, rodziców i teściów.

20.00 - Za + Stanisława Łozicki w 2 rocznicę śmierci.