Dzisiaj jest czwartek, 02 Kwi 2020
Intencje Mszalne od 29.03. do 05.04.2020r.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU      29 III 2020

6.00 - W intencji Parafian.

8.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Adama Pawlik z okazji 50 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Adolfa Purgoł z okazji 80 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

12.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Krystyny Gruszka z okazji 75 rocznicy urodzin oraz męża Karola z okazji kolejnej rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

16.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Gertrudy z okazji 80 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Eugenii Kubik z okazji 80 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej odziny.

20.00 - Za ++ Czesława Karoń w II rocznicę śmierci i na pamiątkę urodzin teścia Waldemara Karoń, ojca Romana Widera, zmarłych z pokrewieństwa z obu stron.

PONIEDZIAŁEK      30 III 2020

6.30 – 1) Za ++ Mariana Ciba i zmarłych sąsiadów; 2) Za + Mariana Zając

7.30 - Za ++ matkę Różę Nowak na pamiątkę 100 rocznicy urodzin, ojca Franciszka, Jadwigę i Franciszka Ulfik, zmarłych dziadków i zmarłych z pokrewieństwa

18.00 – Za + syna Michała na pamiątkę urodzin

WTOREK      31 III 2020

6.30 – 1) Wspólna za Zmarłych; 2) Za + ojca Joachima Slotosz

7.30 - Za ++ Wiolettę Kuseń w 15 rocznicę śmierci o radość życia wiecznego, babcie Gertrudę i Stefanię, dziadków Władysława i Stefana, kuzyna Roberta.

18.00 – Za ++ żonę Alinę Gawleńską w 5 rocznicę śmierci i teściową Anielę Malinowską.

ŚRODA      01 IV 2020

6.30 – 1) Za ++ matkę Marię Wrodarczyk, ojca Jerzego, siostrę Helenę, braci Jana i Herberta, bratanicę Urszulę i zmarłych z pokrewieństwa; 2) Za ++ męża Huberta Dzionsko, jego rodziców Elżbietę i Augustyna, braci Ryszarda i Henryka, żonę Zofię i zmarłych z pokrewieństwa.

7.30 - Za + siostrę Marię w III rocznicę śmierci

18.00 – Za + Tomasza Aleksy – Msza św. pogrzebowa

I CZWARTEK MIESIĄCA      02 IV 2020

6.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji siostry Anny z okazji 40 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

7.30 – W intencji Kapłanów, o zachowanie powołań oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

16.30 – Za + Feliksa w I rocznicę śmierci.

18.00 - Za + Krystiana Goc w I rocznicę śmierci.

I PIĄTEK MIESIĄCA      03 IV 2020

6.30 - Za + Bertę Bączkowicz w VIII rocznicę śmierci.

7.30 – Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji rodzin powierzonych Sercu Jezusowemu.

18.00 – 1) Za ++ Łucję i Teodora Jantos, syna Stanisława, żonę Krystynę; 2) Za ++ Teodora i Jadwigę Wrodarczyk, synów Pawła i Gerarda, żonę Jadwigę.

I SOBOTA MIESIĄCA      04 IV 2020

6.30 - Za ++ Cecylię w kolejną rocznicę śmierci, męża Huberta i syna Eugeniusza.

7.30 - 1) Ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny; 2) W intencjach powierzonych Matce Bożej, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, za żywych i zmarłych członków Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka.

18.00 – Za + Anielę Krupa w I rocznicę śmierci.

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ      05 IV 2020

6.00 - Za + Stefanię Hajda na pamiątkę urodzin

8.00 – Za ++ Marka Cziba, Annę i Józefa Szołtysik, Adelajdę i Romana Gałęziok, zmarłych z pokrewieństwa.

10.00 – W INTENCJI PARAFIAN

12.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Klaudyny Świętek z okazji kolejnej rocznicy urodzin oraz w intencji Sebastiana z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

16.00 – Za ++ Teresę Aleksa, męża Jana oraz Jana Zdebik.

18.00 – Za ++ Witolda i Lucynę Kowalski w kolejną rocznicę ich śmierci

20.00 - Za ++ Wiktora Piontek i Ireneusza Osadnik