Dzisiaj jest czwartek, 21 Cze 2018
Intencje Mszalne od 17.06. do 24.06.2018r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA    17 VI 2018

6.00 - W intencji Parafian.

7.15 - Za ++ Martę Tyczka, zm. z ulicy Adamieckiego /od sąsiadów/.

8.30 - Za + Barbarę Fronczek w kolejną rocz. śm..

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Jolanty Szeliga z okazji 60 rocz. ur. oraz w int. Joachima i Jolanty z okazji 40 rocz. śl., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

11.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i Św. Jana Pawła II w int. Wojciecha z okazji 35 rocz. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dary Ducha Św. dla córek Emilii, Marty i Natalii, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

15.00 - Nieszpory.

16.00 - O Boże błogosławieństwo dla Rocznych Dzieci, ich Rodziców i Rodziców Chrzestnych.

18.00 - Za + Michała Tomaszek /od sąsiadów z ulic Barbórki i Miłej/.


PONIEDZIAŁEK    18 VI 2018

6.30 - 1) Za + Jana Musialik /od sąsiadów z ulicy Św. Wojciecha/; 2) Za ++ męża Stefana, rodziców Franciszkę i Antoniego, Julię i Karola, brata Michała, Janinę, zm. z pokrewieństwa.

7.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Królowej Kapłanów i Św. Wojciecha w int. ks. Piotra Płonka z okazji kolejnej rocz. ur., z podzięk. i z prośbą o Boże bł., dary Ducha Św., opiekę i zdrowie na dalsze lata posługi kapłańskiej.

18.00 - 1) W intencji Małżeństw Domowego Kościoła z podzięk. za wszystkie otrzymane łaski w tym roku formacyjnym, z prośbą o miłość i jedność w naszych małżeństwach, rodzinach i we wspólnocie oraz o Boże bł. i dary Ducha Św. na czas letnich rekolekcji; 2) Za ++ rodziców Mariana i Otylię Nowak; 3) W intencji róż różańcowych rodziców za dzieci, z prośbą o Boże bł. dla dzieci i rodziców oraz wytrwałość w modlitwie. /ks.Pyka/


WTOREK Wspomnienie Św. Romualda, opata    19 VI 2018

6.30 - Wspólna za Zmarłych.

7.30 - 1) Za ++ Marię w kolejną rocz. śm., męża Jana, rodziców, rodzeństwo z obu stron; 2) Za ++ Jerzego i Agnieszkę Szołtysik, Edmunda i Helenę Czempiel, zm. z pokrewieństwa z obu stron.

18.00 - 1) Za + Jadwigę Machoń w I rocznicę śmierci; 2) Za + Katarzynę Skalską w I rocznicę śmierci.


ŚRODA    20 VI 2018

6.30 - 1) Za ++ męża Stanisława Maruszczyk, rodziców Emilię i Michała, Annę i Piotra; 2) Za ++ Barbarę Jonczyk w 10 rocz. śm., Jadwigę Jonczyk, rodziców Jana i Marię Jonczyk, Czesława i Agnieszkę Pietryga.

7.30 - Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Św Franciszka w int. Genowefy Kużaj z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie.

18.00 - Za ++ Helenę Dolibóg w 10 rocz. śm., wnuka Łukasza, dziadków, rodzeństwo, Jerzego Książek, Waltera Nizler, zm. z rodzin Dolibóg, Wosz, Blacha i Golus, sąsiadów.


CZWARTEK Wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zak.    21 VI 2018

6.30 - Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla męża i ojca Damiana Rachwał na pamiątkę ur..

7.30 - 1) Za + ojca Bolesława Gediga na pamiątkę ur.; 2) Za ++ Weronikę i Floriana, Grzegorza Wrodarczyk, dusze w czyśćcu cierpiące.

16.30 - 1) Msza Św. na zakończenie roku szkolnego - w intencji Absolwentów Gimnazjum, ich Rodziców i Nauczycieli; 2) Za + Marię Pietryga /od sąsiadów z ulicy Norwida/.

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej w int. Tomasza i Dominiki z okazji 10 rocz. śl., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny.


PIĄTEK Wspomnienie Św. Paulina z Noli, bpa    22 VI 2018

6.30 - Za ++ Jana i Marię Pisarek, Mieczysława Butkiewicz, bratową Joannę, dziadków Jasiok i Pisarek, rodzeństwo.

7.30 - 1) Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Elżbiety z okazji kolejnej rocz. ur. oraz w int. brata Pawła z okazji kolejnej rocz. ur., z podzięk. za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny; 2) Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej i Św. Wojciecha w int. Anny z okazji kolejnej rocz. ur. oraz w int. w int. prawnuczki Alicji z okazji kolejnej rocz. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

8.45 - Msza Św. na zakończenie roku szkolnego - w intencji Uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich, ich Rodziców i Nauczycieli.

9.30 - Msza Św. na zakończenie roku szkolnego - w intencji Uczniów Szkół Podstawowych nr 1 i nr 2, Szkoły Mistrzostwa Sportowego, Zamkowej Szkoły, ich Rodziców i Nauczycieli.

18.00 - Za ++ męża Huberta Szeliga na pamiątkę ur., rodziców Tomasza i Emilię, Stanisława i Rozalię Woźniak, braci Augustyna i Józefa, Helenę i Huberta Wrodarczyk, Martę Bendkowską, Urszulę Szeliga, Krzysztofa Zając, dusze w czyśćcu cierpiące.


SOBOTA    23 VI 2018

6.30- Za ++ Marię Pietryga i Eugeniusza Don /od sąsiadów z ulicy Wrodarczyka/.

7.30 - Dziękczynno błagalna.

13.00 - W intencji nowożeńców Arkadiusza Gawełczyk i Eweliny Miś /o.Metody Miś/

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Klary Tobor z okazji 85 rocz. ur., z podzięk. za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD


NIEDZIELA Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela    24 VI 2018

6.00 - W intencji Parafian.

8.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Henryka Pudlik z okazji kolejnej rocz. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Mariana Bereska z okazji 60 rocz. ur. z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

11.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej i Św. Wojciecha w int. Karoliny Kukla z okazji 18 rocz. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dary Ducha Św. opiekę i zdrowie.

15.00 - Nieszpory.

16.00 - W intencji Małżeństw.

18.00 - Za + Józefa Tyczka w I rocznicę śmierci.