Dzisiaj jest środa, 12 Maj 2021
Intencje Mszalne od 09.05. do 16.05.2021r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA      09 V 2021

6.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Haliny z okazji 65 rocznicy urodzin oraz w intencji wnuka Maksymiliana z okazji 13 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

8.00 - Za ++ Pawła Sękała, rodziców Gertrudę i Bernarda Sękała, teściów Gertrudę i Pawła Tyczka.

10.00 - W intencji Parafian.

12.00 - O Boże błogosławieństwo dla Nowoochrzczonych, ich Rodziców i Rodziców Chrzestnych.

15.00 - Nabożeństwo majowe.

16.00 - Za ++ Anielę Okulus, rodziców Annę i Pawła Osadnik, teściów Jadwigę i Karola Okulus, zmarłych z pokrewieństwa Okulus i Osadnik.

18.00 - Za ++ brata Marka Cziba, ojca Piotra, dziadków, Franciszka Olszańskiego /od Bożeny i Janusza z rodzinami/.

20.00 - Za + dziadka Edmunda Dzionsko /od wnuków/.

PONIEDZIAŁEK      10 V 2021

6.30 - Za ++ Martę i Piotra Żydek, ks. Proboszcza Edmunda Żydek, siostrę Leokadię, Jana i Marię Renka, zmarłych z pokrewieństwa.

7.30 - 1) W intencji czcicieli Ducha Świętego; 2) Za ++ Anielę i Alojzego Hajda.

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej w intencji Ireneusza i Ilony z okazji 35 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

WTOREK      11 V 2021

6.30 - Wspólna za Zmarłych.

7.30 - 1) Za ++ Annę Grzesiok na pamiątkę urodzin, męża Wilhelma, córkę Celinę; 2) Za ++ męża Jerzego Rabsztyn na pamiątkę urodzin, rodziców Emę i Jerzego, Helenę i Jerzego Wrodarczyk, zmarłych z rodzin Rabsztyn, Wrodarczyk, Helenę Krupa.

18.00 - Za + Halinę Pietrasz w I rocznicę śmierci.

ŚRODA      Wspomnienie Św. Pankracego, męczennika      12 V 2021

6.30 - Za ++ Różę i Karola Michalskich.

7.30 - 1) W intencjach powierzonych Matce Bożej oraz za żywych i zmarłych członków Grupy Modlitewnej; 2) W intencji wynagrodzenia Sercu Jezusa i Sercu Maryi za nasze grzechy.

18.00 - Za ++ w miesiącu kwietniu: +Helenę Krupa, +Anielę Tobor, +Elfrydę Różanek, +Zbigniewa Słowikowskiego, +Bertę Sukienik, +Eryka Bereska, +Romana Fedków, +ks. Proboszcza Łucjana Szeliga, +Emanuela Pietryga.

CZWARTEK      Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy      13 V 2021

6.30 - Za + Eugeniusza Nowak/od Marii Grela/.

7.30 - W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego Franciszka, Radia Maryja, telewizji Trwam, Biskupów, Kapłanów, Ojca Dyrektora, słuchaczy Radia Maryja.

16.30 - Za ++ rodziców Łucję i Jerzego, Agnieszkę, Marię, Edmunda, Antoniego, Stefana, Adelajdę, dziadków z obu stron, zmarłych z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 - Ku czci Matki Bożej Fatimskiej – w intencji Chorych, Zalecanych i Czcicieli oraz o pokój na świecie.

PIĄTEK      Święto Św. Macieja, apostoła      14 V 2021

6.30 - Za ++ Jadwigę i Jana Tobór, Marię i Jerzego Markusik, syna Andrzeja, dziadków z obu stron, zmarłych z pokrewieństwa.

7.30 - 1) Za ++ Marię i Wilhelma Horzela, Magdalenę i Augustyna Frej; 2) Za ++ Eugenię, Teofila, Martę Arndt, Agnieszkę i Edmunda, Dorotę i Jerzego Flak, Natalię Franielczyk, Marka Kądziela.

18.00 - Za ++ męża Piotra, ojca Józefa, teścia Józefa, rodziców chrzestnych, zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA      15 V 2021

6.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Jana i Teresy Pakuła z okazji 45 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

7.30 - Do Miłosierdzia Bożego przez Serce Maryi Niepokalanej w intencji Janiny i Ewy z okazji kolejnych rocznic urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

12.00 - W intencji Dzieci z ZDOREWiR-u przystępujących do I Komunii Świętej.

18.00 - Za + Henryka Wienczek w I rocznicę śmierci.

NIEDZIELA      Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego      16 V 2021

6.00 - Za + Zbigniewa Słowikowskiego /od Elżbiety i Leszka Uchrońskich/.

8.00 - Za ++ rodziców Adelajdę i Ryszarda Horzela, Marię i Augustyna Bujoczek, dziadków z obu stron.

10.00 - W intencji Parafian.

12.00 - O Boże błogosławieństwo dla Rocznych Dzieci, ich Rodziców i Rodziców Chrzestnych.

15.00 - Nabożeństwo majowe.

16.00 - Za ++ Emanuela Szeja, Józefa Dolibóg, Genowefę Ciba.

18.00 - Za ++ ojca Henryka Vorreiter w I rocznicę śmierci oraz jego żonę Janinę.

20.00 - Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla zmarłego męża Jerzego Smoczok.