Dzisiaj jest środa, 24 Sty 2018
Intencje Mszalne od 21.01. do 28.01.2018r.

III NIEDZIELA ZWYKŁA    21 I 2018

6.00 - W intencji Parafian.

7.15 - Za ++ Antoniego i Różę Skalski, Emila i Helenę Wojtas, dziadków Ormiński i Skalski, Renatę Krawczyk, Konrada Tobor, Józefa Rabstein, zm. z pokrewieństwa.

8.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Józefa w int. Józefa Cempulik z okazji 70 rocz. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej i Św. Wojciecha w int. Krystyny Cieśla z okazji 75 rocz. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

11.30 - Za ++ matkę Olgę Hepa w 10 rocz. śm., ojca Stefana, córkę Sylwię.

15.00 - Nieszpory Bożonarodzeniowe.

16.00 - O Boże błogosławieństwo dla Rocznych Dzieci, ich Rodziców i Rodziców Chrzestnych.

18.00 - Za ++ żonę Małgorzatę Solorz na pamiątkę ur., rodziców Wilhelma, Rozalię i Julię, brata Adolfa Solorz, Magdalenę Gediga, Zygmunta Michalik, zm. z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK Wspomnienie Św. Wincentego, diak. i męcz.    22 I 2018

6.30 - 1) Wspólna za Zmarłych; 2) Za ++ Ernesta i Edeltraudę Bomba, Elżbietę i Tadeusza Czernik, dusze w czyśćcu cierpiące /od wnuków/.

7.30 - 1) Za ++ matkę Różę w 2 rocz. śm.; 2) Za ++ męża Herberta Trzionka w 20 rocz. śm.;

18.00 - Za + Zenona Idziński w I rocznicę śmierci.

WTOREK    23 I 2018

6.30 - 1) Za + męża Jerzego Hajda w 10 rocz. śm.; 2) Za ++ rodziców Zofię i Teodora Hajda, rodzeństwo Joannę, Małgorzatę, Edmunda, Szczepana, Piotra i Marię Hajda, Różę i Filipa Michalik, synów Ryszarda i Antoniego, synową Liselottę, Jadwigę i Józefa Janoszka, dziadków, zm. z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.

7.30 - 1) Za ++ matkę Anielę w 4 rocz. śm., ojca Józefa; 2) Za ++ matkę Walburgę i ciocię Natalię na pamiątkę ich ur..

18.00 - Dziękczynno błagalna.

ŚRODA Wspomnienie Św. Franciszka Salezego, bpa i dK    24 I 2018

6.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i Św. Wojciecha w int. Pawła Tomczyk z okazji 80 rocz. ur., z podzięk. za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny. /TD

7.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Zbawiciela i Św. O. Pio z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Św. w pracy kapłańskiej i misyjnej dla o. Krzysztofa Kurzok z okazji kolejnej rocz. ur. /od Koła Misyjnego/.

12.00 - W intencji nowożeńców Krzysztofa Korbela i Agnieszki Wysypoł /ks. M.Pyka/

18.00 - Za ++ męża Ryszarda Imiołczyk. rodziców Franciszka i Annę, Augustyna i Gertrudę Brzezina, brata Romana z żoną Jadwigą, zm. z rodzin Imiołczyk, Brzezina, Gediga, kapłanów, siostry zakonne.

CZWARTEK Święto Nawrócenia Św. Pawła, Apostoła    25 I 2018

6.30 - Do Dzieciątka Jezus przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki Maryi w int. Marii z okazji kolejnej rocz. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dary Ducha Św., opiekę i zdrowie dla całej rodziny w Nowym Roku.

7.30 - 1) Za ++ męża Pawła, rodziców Wilhelma i Agnieszkę, Antoniego i Helenę, siostrę Marię, szwagra Jerzego, Piotra, Jana; 2) Za ++ matkę Marię Golda na pamiątkę ur., ojca Wiktora Golda, wujka Jerzego Pietryga.

18.00 - Za + Eufemię Tobor w I rocznicę śmierci.

PIĄTEK Wspomnienie Św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa    26 I 2018

6.30 - 1) Za ++ męża Eugeniusza na pamiątkę ur., rodziców z obu stron; 2) Za + męża i ojca Władysława Cyran w kolejną rocz. śm..

7.30 - 1) Za ++ rodziców, siostry i braci; 2) Za ++ Anielę Myrcik, Pawła Szeliga, Eleonorę Szeliga, zm. z pokrewieństwa.

18.00 - Za + Jerzego Pietryga w I rocznicę śmierci.

SOBOTA Wspomnienie Św. Anieli Merici, dz.    27 I 2018

6.30 - 1) Za ++ Romana Pelka, Elżbietę Pietryszyn, Franciszka Golus, Henryka Tobór, Zdzisława Magda; 2) Za + Izabelę Krawczyk /od koleżanek i kolegów z pracy/.

7.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. syna Michała z okazji 40 rocz. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

18.00 - Za + Janusza Pietryga w I rocznicę śmierci.

19.00 - Koncert Świąteczny Parafialnej Kamiliańskiej Orkiestry Dętej przy parafii Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Tarnowskich Górach.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA    28 I 2018

6.00 - W intencji Parafian.

7.15 - Za ++ Annę Łogiewa w kolejną rocz. śm., rodziców Marię i Michała Wysypoł, Zofię i Józefa Łogiewa, dziadków z obu stron, Zdzisława Tesarczyk, zm. z pokrewieństwa.

8.30 - Za ++ Klarę i Franciszka Kieras /ks. Kieras/.

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i Św. Wojciecha w int. Grzegorza Zdebel z okazji 60 rocz. ur., z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę i zdrowie. /TD

11.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Św. Rodziny i Św. Jana Pawła II w int.Julii i Emilii z prośbą o Boże bł., dary Ducha Św., opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

15.00 - Nieszpory Bożonarodzeniowe.

16.00 - Za + syna Piotra Gawenda w 2 rocz. śm..

18.00 - Za + Irenę Trawińską w kolejną rocz. śm..