Dzisiaj jest sobota, 22 Lut 2020
Ogłoszenia Parafialne od 16.02. do 23.02.2020r.

Ogłoszenia duszpasterskie na VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ - NIEDZIELA 16 LUTEGO 2020 r.

„Jeśli wasza sprawiedliwość nie będzie większa niż i uczonych w Piśmie i faryzeuszów, nie wejdziecie do Królestwa niebieskiego ” /Mt 5,20/.

W naszej cotygodniowej modlitwie za Rodziny w bieżącym tygodniu modlimy się za Parafian mieszkających przy ul. SIENKIEWICZA.

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji katowickiej. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać!

1. Dzisiaj – o godz. 12.00 – Msza św. z błogosławieństwem Rocznych Dzieci;
- o godz. 15.00 – koronka do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory.

2. W poniedziałek – o godz. 7.00 – różaniec pokutno – przebłagalny.

3. We wtorek - o godz. 17.30 – różaniec misyjny;
- o godz. 18.45 – spotkanie Grupy modlitewnej w Domu im. św. Jana Pawła II.

4. W środę – o godz. 7.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek – o godz. 16.30 – Msza św. szkolna;
- po Mszy św. wieczornej – adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją do Spowiedzi św.

6. W piątek – III PIĄTEK MIESIĄCA
- o godz. 7.00 – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego;
- o godz. 15.00 – koronka do Miłosierdzia Bożego.

7. W sobotę – po Mszy św. porannej – Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny;
- o godz. 17.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją do Spowiedzi św.

8. W przyszłą niedzielę – VII Niedziela Zwykła – ROZPOCZĘCIE 40 GODZINNEGO NABOŻEŃSTWA
- o godz. 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory.
Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej Parafii – na pokrycie kosztów funkcjonowania Parafii.

9. Spotkanie Katechetów uczących w naszych szkołach i przedszkolach odbędzie się w czwartek o godz. 15.00 na Probostwie.

10. Przed nami zapowiedziana przez Konferencję Episkopatu Polski Narodowa Pielgrzymka do Rzymu w związku z obchodem 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Pielgrzymka samolotowa odbędzie się w dniach od 15 do 17 maja. Szczegóły na stronie internetowej i na plakatach przy wyjściu z kościoła.

11. Polecamy „Gościa Niedzielnego” oraz inne czasopisma katolickie.

BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI!

EUCHARYSTIA DAJE ŻYCIE!