Dzisiaj jest sobota, 21 Paź 2017
Ogłoszenia parafialne od 15.10 do 22.10.2017r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ - NIEDZIELA 15 PAŹDZIERNIKA 2017 r.

W DNIU DZISIEJSZYM KONCZYMY MISJE ŚWIĘTE. MÓDLMY SIĘ O OWOCE TEGO ŚWIĘTEGO CZASU W NASZYCH RODZINACH, O ODNOWĘ ŻYCIA DUCHOWEGO W NASZEJ PARAFII.

Dziękujemy Ojcom Misjonarzom za prowadzenie Misji Świętych.

Modlitwą ogarniamy Rodziny naszej Parafii, aby stawały się Miłością wielkie. W bieżącym tygodniu modlimy się za Parafian mieszkających przy ul. KRAKA.

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby Zgromadzenia Ojców Redemptorystów. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać!

1. Dzisiaj – o godz. 14.30 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE MISJI ŚWIĘTYCH.
Dzisiaj odbywa się liczenie wiernych.

2. W poniedziałekUroczystość św. Jadwigi Śląskiej – głównej Patronki Śląska.
Módlmy się za naszą „małą Ojczyznę” - o wierność Ewangelii i Tradycji naszych Ojców.
- o godz. 7.00 – różaniec pokutno – przebłagalny.

3. We wtorek – o godz. 16.00 – spotkanie Zespołu Charytatywnego w Domu im. św. Jana Pawła II.

4. W środę - o godz. 7.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
- o godz. 16.30 – katecheza dla Dzieci przygotowujących się do Wczesnej Komunii św.

5. W czwartek - o godz. 16.00 – spotkanie III Zakonu św. Franciszka w Domu im. św. Jana Pawła II.
- o godz. 16.30 – Msza św. szkolna; zapraszamy uczniów Szkół Podstawowych;
- po Mszy św. wieczornej – adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek – III Piątek Miesiąca
- o godz. 7.00 – Nabożenstwo do Miłosierdzia Bożego;
- o godz. 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego;
- o godz. 17.15 – Różaniec.

7. W sobotę – o godz. 17.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.
- o godz. 17.15 – Różaniec.

8. W przyszłą niedzielęXXIX Niedziela Zwykła - ŚWIATOWY DZIEŃ MISYJNY i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego
Mszę świętą o godz. 11.30 ubogaci modlitwą, śpiewem i tańcem grupa Dzieci Maryi. Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci wraz z Rodzicami.
- o godz. 15.00 – Różaniec;
- po Różancu – spotkanie Koła Misyjnego w Domu im. św. Jana Pawła II.
Kolekta przeznaczona będzie na Misje.

9. Posiedzenie nowo wybranej Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w Domu im. św. Jana Pawła II.

10. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz inne czasopisma katolickie.

„IDŹCIE I GŁOŚCIE!”