Dzisiaj jest wtorek, 20 Paź 2020
Ogłoszenia Parafialne od 18.10. do 25.10.2020r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ - NIEDZIELA 18 PAŹDZIERNIKA 2020r.

„POSYŁAM WAS NA PRACĘ BEZ NAGRODY...”/Piosenka religijna/

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy Dzień Misyjny. Módlmy się w intencji Misji i Misjonarzy oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

W naszej cotygodniowej modlitwie za Rodziny w bieżącym tygodniu modlimy się za Parafian mieszkających przy ul. MARII DĄBROWSKIEJ.

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na MISJE. Za każdą ofiarę składaną w kościele, kancelarii parafialnej czy też przelewem na konto parafialne - serdeczne Bóg zapłać!

1. Dzisiaj – o godz. 15.00 – Różaniec. Przypominamy, że Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 15.00.
Serdecznie zapraszamy całe Rodziny do udziału w tej pięknej wspólnotowej modlitwie.

2. W czwartek – o godz. 16.30 – Msza św. szkolna;
- o godzinie 17.15 – Różaniec;

3. W piątek - PARAFIALNE WSPOMNIENIE ŚW. WOJCIECHA
- o godzinie 17.15 – Różaniec;
- o godzinie 18.00 – Msza św. dziękczynno - błagalna

4. W sobotę – o godzinie 17.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją do Spowiedzi św.
- o godz. 17.15 – Różaniec.

5. W przyszłą niedzielę – XXX Niedziela Zwykła
- o godzinie 15.00 – Różaniec.
Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej Parafii – na pokrycie kosztów funkcjonowania Parafii.

6. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Na stoliku przy wyjściu z kościoła dostępne są kartki pomocne w przygotowaniu zalecek. Zalecki można składać w kościele przed każdą Mszą świętą do koszyków znajdujących się na balaskach.

7. Polecamy „Gościa Niedzielnego” oraz inne czasopisma katolickie.

BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI!
„EUCHARYSTIA DAJE ŻYCIE!”