Dzisiaj jest poniedziałek, 24 Lut 2020
Multimedia


Adwent 2017 - rekolekcje adwentowe - odc. 12
25 grudnia 2017 | Napisał: franciszkanie.tv   

Odwieczne zmagania duszy i ciała. Jak to wygląda na modlitwie? Dwunasty odcinek adwentowych rekolekcji "Się źle modlicie". Prowadzi je o. Leszek Łuczkanin. Rozważania oglądać można w niedziele, poniedziałki, środy i piątki na FranciszkanieTV.

 
Adwent 2017 - rekolekcje adwentowe - odc. 11
25 grudnia 2017 | Napisał: franciszkanie.tv   

Czy w modlitwie, jak w grze komputerowej, trzeba zdobywać kolejne levele? UWAGA: prosimy nie naśladować w domu. Jedenasty odcinek adwentowych rekolekcji "Się źle modlicie". Prowadzi je o. Leszek Łuczkanin OFMConv. Rozważania oglądać można w niedziele, poniedziałki, środy i piątki na FranciszkanieTV.

 
Adwent 2017 - rekolekcje adwentowe - odc. 10
18 grudnia 2017 | Napisał: franciszkanie.tv   

O odpowiednim miejscu na modlitwę. Dziesiąty odcinek adwentowych rekolekcji "Się źle modlicie". Prowadzi je o. Leszek Łuczkanin OFMConv. Rozważania oglądać można w niedziele, poniedziałki, środy i piątki na FranciszkanieTV.

 
Adwent 2017 - rekolekcje adwentowe - odc. 9
18 grudnia 2017 | Napisał: franciszkanie.tv   

Różne sposoby na realizowanie swoich marzeń: jak tu się nie załamać, skoro dżin jest bezradny, nie mamy szczęścia w toto-lotka, a św. Mikołaj okazuje się gburem... Dziewiąty odcinek adwentowych rekolekcji "Się źle modlicie". Prowadzi je o. Leszek Łuczkanin OFMConv. Rozważania oglądać można w niedziele, poniedziałki, środy i piątki na FranciszkanieTV.

 
Adwent 2017 - rekolekcje adwentowe - odc. 8
18 grudnia 2017 | Napisał: franciszkanie.tv   

O Gandalfie, problemach z czarodziejską różdżką i o największej księdze. Ósmy odcinek adwentowych rekolekcji "Się źle modlicie". Prowadzi je o. Leszek Łuczkanin OFMConv. Rozważania oglądać można w niedziele, poniedziałki, środy i piątki na FranciszkanieTV.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 21