Dzisiaj jest poniedziałek, 17 Lut 2020
Multimedia


Adwent 2017 - rekolekcje adwentowe - odc. 7
18 grudnia 2017 | Napisał: franciszkanie.tv   

Modlitwa to rozmowa z Bogiem. Czy rzeczywiście? Jak wygląda ta "rozmowa"...? Siódmy odcinek adwentowych rekolekcji "Się źle modlicie". Prowadzi je o. Leszek Łuczkanin OFMConv. Rozważania oglądać można w niedziele, poniedziałki, środy i piątki na FranciszkanieTV..

 
Adwent 2017 - rekolekcje adwentowe - odc. 6
18 grudnia 2017 | Napisał: franciszkanie.tv   

Czas wyjąć z szafy karton z rzeczami na zimę. I co się okazuje...? W środku jest... paciorek! Szósty odcinek adwentowych rekolekcji "Się źle modlicie". Prowadzi je o. Leszek Łuczkanin. Rozważania oglądać można w niedziele, poniedziałki, środy i piątki na FranciszkanieTV.

 
Adwent 2017 - rekolekcje adwentowe - odc. 5
10 grudnia 2017 | Napisał: franciszkanie.tv   

Siłownia, pokój studenta, kościół… Co je łączy? Piąty odcinek adwentowych rekolekcji „Się źle modlicie”. Prowadzi je o. Leszek Łuczkanin. Rozważania oglądać można w niedziele, poniedziałki, środy i piątki na FranciszkanieTV.

 
Adwent 2017 - rekolekcje adwentowe - odc. 4
10 grudnia 2017 | Napisał: franciszkanie.tv   

Z czego najlepiej przygotować się do egzaminu z historii? Czwarty odcinek adwentowych rekolekcji „Się źle modlicie”. Prowadzi je o. Leszek Łuczkanin. Rozważania oglądać można w niedziele, poniedziałki, środy i piątki na FranciszkanieTV.

 
Adwent 2017 - rekolekcje adwentowe - odc. 3
10 grudnia 2017 | Napisał: franciszkanie.tv   

Czy modlitwę mamy we krwi? Czy można ją wyssać z mlekiem matki? A może musimy uczyć się jak się modlić? O tym w 3 odcinku rekolekcji adwentowych „Się źle modlicie”. Prowadzi je o. Leszek Łuczkanin, franciszkanin. Rozważania oglądać można w niedziele, poniedziałki, środy i piątki na FranciszkanieTV.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 21