sobota, 11 listopad 2023 17:06

Plan odwiedzin duszpasterskich 2023/2024

18.11.2023 SOBOTA GODZ. 14.00
1. Reymonta 5, 7
2. Reymonta 9, 11, 13
3. Reymonta 2-50

19.11.2023 NIEDZIELA GODZ. 15.00
1. Ks. Knosały 141-205, Jabłoni, Graniczna
2. Ks. Knosały 111(41-60), 111A, 117

20.11.2023 PONIEDZIAŁEK GODZ. 16.00
1. Ks. Knosały 111(1-40)
2. Ks. Knosały 103, 105, 107, 109

21.11.2023 WTOREK GODZ. 16.00
1. Ks. Knosały 95, 97, 99, 101

22.11.2023 ŚRODA GODZ. 16.00
1. Ks. Knosały 87, 89, 91, 93
2. Ks. Knosały 79, 81, 83, 85

23.11.2023 CZWARTEK GODZ. 16.00
1. Ks. Knosały 71, 73, 75, 77

24.11.2023 PIĄTEK GODZ. 16.00
1. Ks. Knosały 63, 65, 67, 69
2. Ks. Knosały 53, 55, 57, 59, 61
3. Ks. Knosały 20, 22

25.11.2023 SOBOTA GODZ. 14.00
1. Ks. Knosały 14, 18A, 18B
2. Ks. Knosały 8, 10, 12

26.11.2023 NIEDZIELA GODZ. 15.00
1. Ks. Knosały 2, 4, 6
2. Sadowa 98, 100, 102, 104

27.11.2023 PONIEDZIAŁEK GODZ. 16.00
1. Sadowa 92, 94, 96, 106
2. Sadowa 82, 84, 86, 88, 90

28.11.2023 WTOREK GODZ. 16.00
1. Sadowa 70, 72, 74, 76, 78

29.11.2023 ŚRODA GODZ. 16.00
1. Sadowa 64, 66, 68, 80
2. Sadowa 54, 56, 58, 60, 62

30.11.2023 CZWARTEK GODZ. 16.00
1. Sadowa 48, 50, 52
2. Sadowa 40, 42, 44, 46

01.12.2023 PIĄTEK GODZ. 16.00
1. Sadowa 28, 34, 36, 38

02.12.2023 SOBOTA GODZ. 14.00
1. Sadowa 24, 26, 30, 32
2. Sadowa np. 1-27 i p. 22-2

03.12.2023 I NIEDZIELA ADWENTU GODZ. 15.00
1. Orzechowska p. 8-18C
2. Orzechowska p. 20-34F

04.12.2023 PONIEDZIAŁEK GODZ. 16.00
1. Orzechowska p. 36-86, Holewiny 2-8

05.12.2023 WTOREK GODZ. 16.00
1. Orzechowska 94A-138

06.12.2023 ŚRODA GODZ. 16.00
1. Księżogórska 5-77

07.12.2023 CZWARTEK GODZ. 16.00
1. Księżogórska 85-206

08.12.2023 PIĄTEK GODZ. 16.00
1. Księżogórska 220-290
2. Grunwaldzka 1-19, Cmentarna p. 22A-36

09.12.2023 SOBOTA GODZ. 14.00
1. Cmentarna np. 1-17 i p. 20H-2, Wielkopolska 1-13
2. Jaśminowa 5-42

10.12.2023 II NIEDZIELA ADWENTU GODZ. 15.00
1. Magnoliowa 1-13, Gałczyńskiego 1-13
2. Zwycięstwa 2-14, Lompy 1-14

11.12.2023 PONIEDZIAŁEK GODZ. 16.00
1. Zejera p. 2-20
2. Zejera np. 1-35

12.12.2023 WTOREK GODZ. 16.00
1. Zejera p. 22-42

13.12.2023 ŚRODA GODZ. 16.00
1. Ogrodowa

14.12.2023 CZWARTEK GODZ. 16.00
1. M. Dąbrowskiej np. 5-75
2. M. Dąbrowskiej p. 2-28

15.12.2023 PIĄTEK GODZ. 16.00
1. Górna 2-6, Plebiscytowa 1-17
2. Larysza p. 18-2 i np. 1-15

16.12.2023 SOBOTA GODZ. 14.00
1. Kopernika np. 1-23
2. Kopernika p. 2-28

17.12.2023 III NIEDZIELA ADWENTU GODZ. 15.00
1. Miła np. 1-19
2. Miła p. 4-42

27.12.2023 ŚRODA GODZ. 16.00
1. Wiosenna np. 1-15 i p. 14-2
2. Wiosenna np. 17-49

28.12.2023 CZWARTEK GODZ. 16.00
1. Adamieckiego np. 1-55
2. Adamieckiego p. 2-30
3. Adamieckiego p. 32-62

29.12.2023 PIĄTEK GODZ. 16.00
1. Słoneczna, Barbórki 21-1
2. Wiktorii 2-16, Przyjaźni 11-3, Wspólna 1-16
3. Podchorążych 1-12, Plac Jana Pawła II

30.12.2023 SOBOTA GODZ. 14.00
1. Krzywa 1-14
2. Krzywa 13, 15, 17
3. Krzywa 19, 21, 25, 27

01.01.2024 PONIEDZIAŁEK
– KOLĘDA U SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK

02.01.2024 WTOREK GODZ. 16.00
1. Piastowska 1-16, Pisalskiego
2. Czwartaków 2-34
3. Szylera 17-1, 27 Stycznia np. 11-29

03.01.2024 ŚRODA GODZ. 16.00
1. I Powstania np. 1-43
2. I Powstania p. 2-44
3. Pankiewicza 2-11, Danielecka 1-21

04.01.2024 CZWARTEK GODZ. 16.00
1. Broncla 1-6, Jordanówny 2-6, 27 Stycznia np. 31-51
2. 27 Stycznia p. 2-46
3. Długa p. 2-66D

05.01.2024 PIĄTEK GODZ. 16.00
1. Długa np. 1-25
2. Męczenników Oświęcimia p. 2-24A, Mazura 1-2, Ogermana 1-6, Krasickiego 1-6
3. Męczenników Oświęcimia np. 19-1, Kilińskiego 1-6

06.01.2024 SOBOTA GODZ. 15.00
1. Męczenników Oświęcimia np. 21-43
2. Męczenników Oświęcimia p. 26-62

07.01.2024 NIEDZIELA GODZ. 15.00
1. Gajdasa 1-12
2. Sienkiewicza np. 1-43 i p. 14-2

08.01.2024 PONIEDZIAŁEK GODZ. 16.00
1. Szymały np. 33-49, Windera 1-6, Stypy 6-1, Schwallenberga
2. Szymały np. 13-31

09.01.2024 WTOREK GODZ. 16.00
1. Szymały p. 2-30
2. Szymały np. 1-11

10.01.2024 ŚRODA GODZ. 16.00
1. Św. Wojciecha p. 2-24, Stolarska 1-5
2. Św. Wojciecha p. 46-26, Grzybowa 2-8, Klasztorna 5

11.01.2024 CZWARTEK GODZ. 16.00
1. Studzienna 3-10, Św. Wojciecha np. 9-29
2. Ks. Knosały 1-7, Śródmiejska 7, Śródmiejska 2-32
3. Śródmiejska 5A, 5B, 5C

12.01.2024 PIĄTEK GODZ. 16.00
1. Śródmiejska 5D, 5E, 5F
2. Śródmiejska 1A, 1B

13.01.2024 SOBOTA GODZ. 14.00
1. Śródmiejska 1C, 1D
2. Św. Wojciecha np. 31-69A

14.01.2024 NIEDZIELA GODZ. 15.00
1. Św. Wojciecha np. 71-93
2. Chodkiewicza 1-3, Św. Wojciecha p. 52-78

15.01.2024 PONIEDZIAŁEK GODZ. 16.00
1. Św. Wojciecha np. 93A-117
2. Św. Wojciecha p. 80-102A

16.01.2024 WTOREK GODZ. 16.00
1. Staszica 3-9B
2. Staszica 9C-21

17.01.2024 ŚRODA GODZ. 16.00
1. Piaskowa 1-6, Piwna 1-8, Wapienna 1-7
2. Św. Wojciecha p. 104-116

18.01.2024 CZWARTEK GODZ. 16.00
1. Św. Wojciecha np. 119-141
2. Norwida np. 51-65
3. Norwida p. 34-50

19.01.2024 PIĄTEK GODZ. 16.00
1. Norwida np. 33A-49A
2. Norwida p. 6-32

20.01.2024 SOBOTA GODZ. 14.00
1. Norwida np. 5-31A
2. Norwida np. 1-3
3. Franiela 2-6, Chełmska 10-1, Obrońców Pokoju 1-7

21.01.2024 NIEDZIELA GODZ. 15.00
1.E. Plater 1-14, Stoińskiego 8-1, Wrodarczyka 1-7
2.Rowowa 12-1, Kruczkowskiego 1-16

22.01.2024 PONIEDZIAŁEK GODZ. 16.00
1. Brzechwy 3-20
2. Słowackiego np. 39-71

23.01.2024 WTOREK GODZ. 16.00
1. Słowackiego p. 8-76
2. Słowackiego np. 5-37A

24.01.2024 ŚRODA GODZ. 16.00
1. Pietrygów 1-21
2. Nakielska 1-12

25.01.2024 CZWARTEK GODZ. 16.00
1. Sobieskiego p. 2-30
2. Sobieskiego np. 1-39

26.01.2024 PIĄTEK GODZ. 16.00
1. Kowalska 1-14, Szeroka 1-4, Srebrna 1-2, Skryta 1-8
2. Pożarna II 15-1, Pożarna I 1-9

27.01.2024 SOBOTA GODZ. 14.00
1. Ciasna 1-9, A. Krzywoń 2-8, Kraka 1-10

28.01.2024 NIEDZIELA GODZ. 15.00
1. Kolęda dodatkowa

Czytany 6600 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 listopad 2023 20:43