niedziela, 10 wrzesień 2023 09:14

Pielgrzymka na grób bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Grób bł. ks. Jerzego Popiełuszki Grób bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy Parafii Św. Wojciecha w Radzionkowie organizuje w dniu 26.10.2023 r. (czwartek) pielgrzymkę do Warszawy do grobu błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszko w jego kolejną rocznicę męczeńskiej śmierci.
W programie: modlitwa przy grobie bł. Ks. Jerzego Popiełuszko, Msza św. w kościele św. Stanisława na Żoliborzu, zwiedzanie muzeum Ks. Jerzego zwiedzanie Pałacu i Parku w Wilanowie, Świątyni Opatrzności Bożej i Starego Miasta.
Koszt wycieczki - 150 zł. Cena obejmuje przejazd, ubezpieczenie oraz bilety wstępu do wymienionych obiektów.
Zapisy w kancelarii parafialnej do 20 października br.
Przy zapisie proszę podać nr PESEL oraz nr telefonu do kontaktu.
Wyjazd sprzed kościoła Św. Wojciecha w Radzionkowie o godz. 5.00
Bliższych informacji udziela Pan Jan Moj nr tel: 604 93 40 69

Czytany 357 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 10 wrzesień 2023 09:17