niedziela, 26 listopad 2023 02:07

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich organizuje pielgrzymko-wycieczkę do Sanktuariów w Europie

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy Parafii Św. Wojciecha w Radzionkowie, organizuje w dniach od 27 kwietnia do 4 maja 2024r. pielgrzymko-wycieczkę do Sanktuarium Altotting – Bawaria (Niemcy), Bazylea (Szwajcaria), La Salette, Laghet (Francja). W programie także zwiedzanie Nicei, Cannes, Monaco, Eze, Saint Jean Cap Ferrat. Na Lazurowym Wybrzeżu we Francji gościć nas będzie Ks. Proboszcz Ireneusz Brach (nasz były wikary).
Cena 2 720 zł obejmuje: przejazd autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie, 6 noclegów, 6 śniadań, 4 obiadokolacje.
Dla zainteresowanych za dodatkową opłatą rejs z Cannes na wyspę Św. Honorata, gdzie znajduje się Klasztor Cystersów – ok. 15 euro, kolacja w Cannes (m.in. owoce morza) – ok. 35 euro, zwiedzanie ogrodu botanicznego w Eze – 7 euro.
Zapisy w Kancelarii parafialnej do 29 lutego 2024r., przy zapisie prosi się o wpłacenie zaliczki w wysokości 500 zł.
Wyjazd o 27 kwietnia 2024r. o godz. 5 rano sprzed kościoła
Szczegółowych informacji udziela Pan Jan Moj pod Nr telefonu: 604 934 069.
Przed wyjazdem przewidziane jest spotkanie organizacyjne.