sobota, 12 listopad 2022 22:20

PLAN ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH 2022/2023

Napisane przez
Tradycyjnie nakryty stół na odwiedziny duszpasterskie Tradycyjnie nakryty stół na odwiedziny duszpasterskie

Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy Duszpasterskie Odwiedziny Rodzin. Szczegółowy plan Odwiedzin jest dostępny poniżej. Parafian, którzy z różnych powodów nie mogą lub obawiają się przyjąć kolędę, zapraszamy do udziału w Mszach Świętych „kolędowych”. Będziemy je sprawowali w każdą sobotę o godzinie 16.00 – w intencji wszystkich Parafian, którzy w danym tygodniu (od poniedziałku do soboty) mają kolędę.

Niedziela 20.11.2022 godz. 14.00
1. Wspólna 16-1, Przyjaźni 3-11, Wiktorii 16-2
2. Barbórki 1-21, Słoneczna

Poniedziałek 21.11.2022, godz. 15.30
1. Adamieckiego p. 62-32

Wtorek 22.11.2022, godz. 15.30
1. Adamieckiego p. 30-2

Środa 23.11.2022, godz. 15.30
1. Adamieckiego np. 55-1

Czwartek 24.11.2022, godz. 15.30
1. Wiosenna np. 49-17

Piątek 25.11.2022, godz. 15.30
1. Wiosenna np. i p. 16-1
2. Miła p. 42-4

Sobota 26.11.2022, godz. 14.00
1. Miła np. 19-1
2. Larysza np. 15-1 i p. 2-18

godz. 16.00 Msza Św. w intencji Parafian, którzy mają kolędę od niedzieli do soboty.

I Niedziela Adwentu, 27.11.2022, godz. 14.00
1. Kopernika p. 28-2
2. Kopernika np. 23-1

Poniedziałek 28.11.2022, godz. 15.30
1. Plebiscytowa 17-1, Górna 2-6
2. M. Dąbrowskiej p. 28-2
3. M. Dąbrowskiej np. 65-5

Wtorek 29.11.2022, godz. 15.30
1. Ogrodowa 48-1
2. Zejera p. 42-22

Środa 30.11.2022, godz. 15.30
1. Zejera np. 35-1

Czwartek 01.12.2022, godz. 15.30
1. Zejera p. 20 - 2
2. Lompy 14-1, Zwycięstwa 14-2
3. Gałczyńskiego 13-1, Magnoliowa 13-1

Piątek 02.12.2022, godz. 15.30
1. Jaśminowa 42-5
2. Cmentarna p. 24-2

Sobota 03.12.2022, godz. 14.00
1. Wielkopolska 13-1, Cmentarna np. 17-1
2. Cmentarna p. 36-26, Grunwaldzka 19-1

godz. 16.00 Msza Św. w intencji Parafian, którzy mają kolędę od niedzieli do soboty.

II Niedziela Adwentu 04.12.2022, godz. 14.00
1. Orzechowska p. 138-58
2. Księżogórska 290-5

Poniedziałek 05.12.2022, godz. 15.30
1. Holewiny 8-2, Orzechowska p. 56-36

Wtorek 06.12.2022, godz. 15.30
1. Orzechowska p. 18C-8

Środa 07.12.2022, godz. 15.30
1. Orzechowska p. 34-20

Piątek 09.12.2022, godz. 15.30
1. Długa np. 25-2
2. Długa p. 56D-2

Sobota 10.12.2022, godz. 14.00
1. I Powstania np. 43-1
2. I Powstania p. 44-2

godz. 16.00 Msza Św. w intencji Parafian, którzy mają kolędy od niedzieli do soboty.

III Niedziela Adwentu 11.12.2022, godz. 14.00
1. 27 Stycznia p. 22-2
2. 27 Stycznia p. 46-24, Broncla 1-6

Poniedziałek 12.12.2022, godz. 15.30
1. 27 Stycznia np. 51-31, Jordanówny 2-6

Wtorek 13.12.2022, godz. 15.30
1. Danielecka 21-1, Pankiewicza 11-2

Środa 14.12.2022, godz. 15.30
1. Pisalskiego, Piastowska 16-1

Czwartek 15.12.2022, godz. 15.30
1. Plac Jana Pawła II, Podchorążych 12-1
2. 27 Stycznia np. 29-11, Szylera 1-17

Piątek 16.12.2022, godz. 15.30
1. Krzywa 27, 25, 21, 19
2. Krzywa 17, 15, 13

Sobota 17.12.2022, godz. 14.00
1. Krzywa 14-1
2. Czwartaków 34-2

godz. 16.00 Msza Św. w intencji Parafian, którzy mają kolędę od niedzieli do soboty

Wtorek 27.12.2022, godz. 15.00
1. Szymały np. 11-1
2. Szymały p. 36-2

Środa 28.12.2022, godz. 15.00
1. Szymały np. 29-13
2. Windera 6-1, Stypy 1-6, Schwallenberga, Szymały np. 49-31
3. Sienkiewicza np. 43-1 i p. 2-14

Czwartek 29.12.2022, godz. 15.00
1. Gajdasa 10-1
2. Męczenników Oświęcimia p. 62-26
3. Męczenników Oświęcimia np. 43-21

Piątek 30.12.2022, godz. 15.00
1. Kilińskiego 6-1, Męczenników Oświęcimia np. 1-19
2. Krasickiego 6-1, Ogermana 1-6, Mazura 2-1, Męczenników Oświęcimia p. 2-24A
3. Śródmiejska 1D, 1C

Poniedziałek 02.01.2023, godz. 15.30
1. Śródmiejska 1B, 1A
2. Śródmiejska 5F, 5E, 5D
3. Śródmiejska 5C, 5B, 5A
4. Śródmiejska 7, Śródmiejska 32-2, Ks. Knosały 7-1

Wtorek 03.01.2023, godz. 15.30
1. Św. Wojciecha np. 29-9, Studzienna 3-10
2. Klasztorna 5, Grzybowa 2-8, Św. Wojciecha p. 26-46
3. Stolarska 1-5, Św. Wojciecha p. 24-2
4. Św. Wojciecha np. 141-119

Środa 04.01.2023, godz. 15.30
1. Św. Wojciecha np. 117-103
2. Św. Wojciecha p. 116-106
3. Wapienna 1-7, Piwna 1-8, Piaskowa 1-6

Czwartek 05.01.2023, godz. 15.30
1. Staszica 21-9C
2. Staszica 9B-3

Piątek 06.01.2023
Kolęda u Sióstr Służebniczek NMP

Sobota 07.01.2023, godz. 14.00
1. Św. Wojciecha p. 104-86
2. Św. Wojciecha np. 101-87

godz. 16.00 Msza Św. w intencji Parafian, którzy mają kolędę od niedzieli do soboty

Niedziela 08.01.2023, godz. 14.00
1. Św. Wojciecha p. 84-74, Chodkiewicza 1-3
2. Św. Wojciecha np. 85-65

Poniedziałek 09.01.2023, godz. 15.30
1. Św. Wojciecha p. 72-50
2. Św. Wojciecha np. 63-31
3. Kraka 1-10, A. Krzywoń 2-8, Ciasna 1-9

Wtorek 10.01.2023, godz. 15.30
1. Pożarna I 9-1, Pożarna II 1-15
2. Sobieskiego np. 39-1
3. Sobieskiego p. 30-2

Środa 11.01.2023, godz. 15.30
1. Skryta 8-1, Srebrna 2-1, Szeroka 4-1, Kowalska 14-1
2. Brzechwy 20-3

Czwartek 12.01.2023, godz. 15.30
1. Kruczkowskiego 16-1, Rowowa 1-12
2. Wrodarczyka 7-1, Stoińskiego 1-8, E. Plater 14-1

Piątek 13.01.2023, godz. 15.30
1. Obrońców Pokoju 7-1, Chełmska 1-10, Franiela 6-2
2. Norwida np. 3-1

Sobota 14.01.2023, godz. 14.00
1. Norwida np. 31A-5
2. Norwida p. 32-6
3. Norwida np. 49A-33A

godz. 16.00 Msza Św. w intencji Parafian, którzy mają kolędę od niedzieli do soboty

Niedziela 15.01.2023, godz. 14.00
1. Norwida p. 50-34
2. Norwida np. 65-51
3. Nakielska 12-1

Poniedziałek 16.01.2023, godz. 15.30
1. Pietrygów 21-1
2. Słowackiego np. 37A-5
3. Słowackiego p. 76-8

Wtorek 17.01.2023, godz. 15.30
1. Słowackiego np. 71-39
2. Sadowa p. 2-22 i np. 27-1
3. Sadowa 32, 30, 26, 24

Środa 18.01.2023, godz. 15.30
1. Sadowa 38, 36, 34, 28

Czwartek 19.01.2023, godz. 15.30
1. Sadowa 46, 44, 42, 40
2. Sadowa 52, 50, 48

Piątek 20.01.2023, godz. 15.30
1. Sadowa 62, 60, 58, 56, 54

Sobota 21.01.2023, godz. 14.00
1. Sadowa 80, 68, 66, 64

godz. 16.00 Msza Św. w intencji Parafian, którzy mają kolędę od niedzieli do soboty.

Niedziela 22.01.2023, godz. 14.00
1. Sadowa 78, 76, 74, 72, 70
2. Sadowa 90, 88, 86, 84, 82

Poniedziałek 23.01.2023, godz. 15.30
1. Sadowa 106, 96, 94, 92
2. Sadowa 104, 102, 100, 98

Wtorek 24.01.2023, godz. 15.30
1. Ks. Knosały 6, 4, 2
2. Ks. Knosały 12, 10, 8

Środa 25.01.2023, godz. 15.30
1. Ks. Knosały 18B, 18A, 14

Czwartek 26.01.2023, godz. 15.30
1. Ks. Knosały 22, 20
2. Ks. Knosały 61, 59, 57, 55, 53

Piątek 27.01.2023, godz. 15.30
1. Ks. Knosały 69, 67, 65, 63

Sobota 28.01.2023, godz. 14.00
1. Ks. Knosały 77, 75, 73, 71

godz. 16.00 Msza Św. w intencji Parafian, którzy mają kolędę od niedzieli do soboty

Niedziela 29.01.2023, godz. 14.00
1. Ks. Knosały 85, 83, 81, 79
2. Ks. Knosały 93, 91, 89, 87

Poniedziałek 30.01.2023, godz. 15.30
1. Ks. Knosały 101, 99, 97, 95
2. Ks. Knosały 109, 107, 105, 103
3. Ks. Knosały 111(40-1)

Wtorek 31.01.2023, godz. 15.30
1. Ks. Knosały 117, 111A, 111(60-41),
2. Ks. Knosały 205-141

Środa 01.02.2023, godz. 15.30
1. Reymonta 50-2
2. Reymonta 13(F-A), 11, 5A

Czwartek 02.02.2023, godz. 15.30
1. Reymonta 9
2. Reymonta 7

Sobota 04.02.2023, godz. 14.00
1. Kolęda dodatkowa

godz. 16.00 Msza Św. w intencji Parafian, którzy mają kolędę od niedzieli do soboty

Czytany 1677 razy Ostatnio zmieniany sobota, 12 listopad 2022 22:28