niedziela, 04 grudzień 2022 00:40

Pielgrzymko-wycieczka do Włoch w 45 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Papieża

Watykan / pexels.com Watykan / pexels.com

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy Parafii Św. Wojciecha w Radzionkowie, organizuje w dniach od 28 kwietnia do 6 maja 2023r. pielgrzymko-wycieczkę do Włoch na pamiątkę 45 Rocznicy Wyboru Karola Wojtyły na Papieża.

W programie: Msza Św. i modlitwa przy grobie Św. Jana Pawła II, modlitwa „Anioł Pański” z Ojcem Świętym Franciszkiem na Placu Św. Piotra, zwiedzanie Watykanu i Rzymu, Asyż, San Marino, Comacchio (Mała Wenecja z obrazem Matki Bożej uczczonej przez Jana Pawła II).

Cena – 1900 zł + 130 euro (plus ewentualne wstępy, metro, przewodnik).

Cena obejmuje przejazd, ubezpieczenie, obsługę pilota, 2 noclegi w Domu Jana Pawła II w Rzymie ze śniadaniem i obiadokolacją (kuchnia polska), 4 noclegi na Campingu Mare Pineta* nad Adriatykiem, 4 śniadania i obiadokolacje (polska kuchnia).

Wyjazd 28 kwietnia 2023r. o godz. 19.15 sprzed Kościoła pw. Św. Wojciecha w Radzionkowie.

Zapisy do 31 marca 2023r. Przy zapisie prosi się o podanie Nr PESEL, telefonu do kontaktu oraz wpłacenie zaliczki w wysokości 300 zł.

Szczegółowych informacji udziela Pan Jan Moj pod Nr telefonu: 604 934 069.

*Opis Campingu Mare Pineta: Na terenie campingu znajduje się pizzeria, sklep, kawiarnia, bar, pralnia. Odległość od morza 150 m. Noclegi w domkach z dwoma osobnymi sypialniami oraz pokojem dziennym z aneksem kuchennym, łazienka, wyżywienie (kuchnia polska).

Czytany 1297 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 grudzień 2022 09:00